به همین دلیل بازاریابی ایمیل هنوز هم بهترین

[ad_1]

بازاریابی دیجیتال بزرگ است, اعتیاد به مواد مخدره امروز. روش های جدید و تکنیک های برای انجام بازاریابی در حال ابداع هر روز. در میان این همه, از آن آسان است که فرض کنیم که بازاریابی ایمیل است منسوخ روند.

ما ممکن است در نظر آن را به عنوان آن است که دیگر استفاده می شود و یا نمی آوردن نتایج مطلوب.

اما شما نمی تواند به اشتباه.

بازاریابی ایمیل است که هنوز گسترده امروز است. آن است که در واقع تبدیل شدن به موفق تر با زمان. اما آنچه باعث می شود آن را چنین جذاب روش بازاریابی با وجود اینکه پس ؟

بیایید پیدا کردن.

در اینجا دلایل که چرا مردم هنوز هم در عشق با بازاریابی ایمیل:

1. کم هزینه

بزرگترین دلایل چرا ایمیل همچنان باقی می ماند یکی از مورد علاقه های شما است که هزینه های عامل. آن را به یک هزینه بسیار کم درگیر است. همه شما نیاز است یک عملیاتی ایمیل ID و شما آماده برای شروع به کار بر روی ایمیل تاکتیک های بازاریابی.

مردم شروع به خرید انبوه آدرس های ایمیل. آن است که بسیار نادر است. بیشتر آنها ارسال ایمیل تنها به افرادی که واقعا برای عضویت در سایت خود.

ظهور عمل است به استفاده از نرم افزار به صورت خودکار تولید و ارسال ایمیل. اما این هزینه ای است که اغلب کمتر نسبت به دیگر شیوه های بازاریابی است.

وجود دارد نه هر چاپ اتهامات درگیر و نه شما نیاز به پرداخت هزینه برای تبلیغات و فضا مانند فضای در تلویزیون و روزنامه ها. به طور کلی بازاریابی ایمیل همچنان یکی از ارزان ترین شیوه های بازاریابی است.

2. تنها برای مشتریان

ترین تکنیک های بازاریابی شامل کاربرانی که ممکن است هرگز تعامل با نام تجاری. برخی از انواع تاکتیک های بازاریابی دیجیتال کاربران هدف که نشان داده اند منافع مشابه در اقدامات خود را به عنوان دیده می شود در Facebook و Google.

اما ایمیل بازاریابی است بازاریابی حالت که در آن از کاربران خود بخواهید به بخشی از این شرکت را مشترکان است.

شرکت های دریافت آدرس ایمیل از کاربران یا زمانی که آنها اشتراک در خبرنامه و یا زمانی که آنها ثبت نام به وب سایت خود را.

مصرف پیشبرد تصویب از مشتریان تضمین می کند که ایمیل تلاش بیشتر قابل مشاهده است و موثر در مقایسه با سایر روش های بازاریابی.

3. هدف قرار دادن مخاطبان خود را

یکی از شایستگی های بازاریابی ایمیل است که آن را اجازه می دهد تا شما را به هدف قرار دادن یک بخش خاصی از مخاطبان خود را.

پس از شرکت ها معمولا به دست آوردن آدرس ایمیل توسط اشتراک و یا ثبت نام آنها نیز خود را ضبط اطلاعات اولیه در مورد مشتری مانند نام و نام خانوادگی و جنسیت و سن و محل سکونت و غیره.

این اطلاعات می تواند در ایجاد هدف قرار دادن ایمیل.

برای مثال اگر شرکت شما یک پیشنهاد عالی برای دانش آموزان شما می توانید با ارسال ایمیل به کاربرانی که در کمتر از 24 سال سن. و اگر شرکت شما ارائه شده است قیمت با تخفیف در زنان پوشاک, سپس شما ممکن است در نظر با هدف قرار دادن زنان به جای مردان است.

کاربران همچنین می توانید متوجه الگوی است که دریافت می کنند فقط کسانی که ایمیل هایی که مربوط به آنها است. بنابراین به غیر از صرفه جویی در بسیاری از منابع این شرکت همچنین قادر به ایجاد یک عامل اعتماد بین مشتری و برند.

4. از آنها بخواهید به یک حرکت

یکی از راه های بازاریابی با وجود داشتن گسترده تر رسیدن به رنج می برد از یک بسیار مهم نقطه ضعف یعنی عدم تعامل. حتی اگر شما زمین بهترین ایده های بازاریابی در عین حال کاربر رایگان به آنها را نادیده گرفت.

در عبارت ساده تر شما فقط نمی تواند وادار کاربران را به تلاش برای پرداخت توجه به خود را ارائه دهد. اما تلاش کوچک قطعا می توانید پرداخت.

بازاریابی ایمیل اجازه می دهد تا شما را به قرار دادن در آن تلاش. با معرفی یک روش ساده “فراخوان به عمل”, شما می توانید کاربران را به وب سایت خود را و ببینید آنچه شما باید ارائه دهد.

داشتن تماس به عمل همچنین موجب صرفه جویی در شما را از مشکل از دست دادن اطلاعات بیش از حد در پست الکترونیکی خود را. در این ایمیل شما می توانید به سادگی شامل ترین-مطالب جذاب.

5. شما موجب صرفه جویی در تلاش

جدا از مقرون به صرفه بودن آن است که یکی از ساده ترین روش های بازاریابی در اطراف. یکی نیست نیاز به هر گونه high-end نرم افزار هیچ بزرگ تیم و یا یک بخش جداگانه.

همه شما نیاز دارید این است که سخت افزار مورد نیاز و چند حرفه ای که می دانم این کار است.

همیشه وجود دارد یک دامنه برای بهتر نرم افزار و ابزار برای استفاده در بازاریابی ایمیل.

اما مردم بیشتر ترجیح می دهند ساده, فرمت, از آن است که majorly به محتوا است که تصمیم می گیرد اثربخشی یک ایمیل به. عدم پیچیدگی اجازه می دهد تا شما را به تمرکز به طور کامل در ایجاد جذاب محتوای ایمیل.

6. نمره خود را ببینید

یک ویژگی برجسته است که باعث می شود ایمیل های بازاریابی تکنیک مطلوب یکی از معیارهای. سنتی ترین روش های بازاریابی ندارد و یا ضعیف معیارهای مانند رادیو و تلویزیون و روزنامه ها.

اما در بازاریابی ایمیل با وجود اینکه دهه, شما می توانید تمام اندازه گیری های شما نیاز دارید.

همچنین توجه داشته باشید برای شناسایی معیارهای عملکرد شما خواهد نیاز به مناسب نرم افزار ایمیل.

یک نرم افزار مناسب را به شما بگویم همه چیز به درستی حق را از تعداد ایمیل های است که در واقع باز به آنهایی که هدایت کاربر به وب سایت شما.

این نتایج می تواند به شما بینش به چه چیزی است و کار نمی کند برای مبارزات انتخاباتی خود را.

7. مشاهده نتایج فوری

یکی از مزایای استفاده از بازاریابی ایمیل است که آن را اجازه می دهد تا شما را به درک نتایج فوری. به عنوان به زودی به شما به عنوان ارسال یک ایمیل کاربر یا آن را دریافت و یا در مورد آن اطلاع. اکثر مردم بررسی ایمیل های خود را در عرض 24 ساعت.

بنابراین اینکه آیا یا نه کاربر تصمیم می گیرد را به شما ارائه می دهیم شما را به دیدن نتایج واقعی روز بعد.

بسیاری از دیگر روش های بازاریابی نیاز به برخی از روز یا حتی هفته به تحمل نتایج. اما بازاریابی ایمیل می تواند به شما نتایج قبل از تاریخ تغییر.

برخی از افراد استدلال می کنند که چنین شتابزده بازاریابی معکوس است اما این کاملا غلط است.

8. بدون مرز

بازاریابی ایمیل در حال برجسته بخشی از بازاریابی اینترنتی را ندارد و مرزهای تعیین شده توسط جغرافیا.

در حالی که این درست است برای هر بازاریابی دیجیتال روش ایمیل مارکتینگ واقعی جایگزین برای روش های سنتی بازاریابی مانند چاپ و تلویزیون است.

تفاوت در این است که شما می توانید مشتریان هدف در سطح جهان متعلق به کشورهای مختلف جنس و گروه های سنی و مشاغل و غیره.

بیشتر به طیف وسیعی از مشتریان را انتخاب کنید شما بزرگتر خواهد شد و مشتری بالقوه خود را پایه خواهد بود.

نتيجه گيری

بازاریابی ایمیل با وجود منفی کلیشه است که هر دو زنده و تولیدی و حتی امروز. به عنوان بحث شده در بالا وجود دارد بارهای از گمانه زنی است که مردم را از سقوط در عشق با آن است.

اگرچه دیگر روش های بازاریابی ممکن است ضرب و شتم روش های ایمیل در یک یا دو راه کلی آن است که هنوز هم یکی از موثر ترین و قابل دسترس روش های بازاریابی در سراسر جهان است.

[ad_2]