بهترین جنس چادر مسافرتی برای شهر


برایان کانلی
آخرین بروزرسانی: 21 ژانویه 2020
پرش به راهنماهای پیشرفته

بهترین برندهای چادر مسافرتی (و پناهگاه) سال 2020
چیزی کاملاً شبیه ایده اردو زدن و خوابیدن در زیر ستاره ها ، گوش دادن به صدای بیابان و حیوانات مختلف در هنگام خاموش کردن نیست. در واقعیت ، هیچ سرپناهی در شب به معنای تنش نیش اشکال ، دمای انجماد و وزش باد شدید با هیچ چیزی برای گرم کردن بدن نیست و قرار گرفتن در معرض هوای وحشتناک مانند ریزش های بارانی و طوفان های برفی است. اگرچه این مشکلات با گذراندن وقت در خارج از منزل است ، می توانید در حالی که هنوز از فضای بیرون لذت می برید از عناصر محافظت کنید. چطور؟ با انتخاب یک برند چادر مسافرتی عالی.

به دنبال راهنمای بهترین برندهای چادر مسافرتی هستید

شما در جای مناسب هستید در این راهنما موارد زیر را پوشش خواهیم داد:

چه ملاحظاتی را باید در نظر داشته باشید
چه ویژگی هایی را باید جستجو کنید
انتخاب ما از بهترین مارک های چادر مسافرتی در بازار است
بررسی دقیق تر چادر مسافرتی های خاص
انجام دادن

بهترین جنس چادر مسافرتی

درک روشنی از نوع اردویی برای چادر مسافرتی برای شما داشته باشید
ایده ای در مورد اندازه چادر مسافرتی مورد نظر خود داشته باشید
به این فکر کنید که آیا در تابستان یا در تمام طول سال از آن استفاده خواهید کرد
نکن

بگذارید قیمت عامل اصلی تصمیم گیری شما باشد
از مشخصات مواد / پارچه غافل شوید – آیا برای هدف شما کافی است؟
ملاحظات
در اینجا سوالات متداول در مورد چگونگی پیدا کردن بهترین چادر مسافرتی برای شما آورده شده است …

برنامه چند سال برای اردو زدن دارید؟
خریداران هنگام خرید چادر مسافرتی باید در مورد نوع آب و هوایی چادر مسافرتی برای استفاده استفاده کنند. غالباً ، چادر مسافرتی ها برای آب و هوای گرم ساخته می شوند اما صریحاً این را برچسب نمی زنند. اگر برنامه های شما ممکن است شما را در زمستان کمپینگ کند ، پس به دنبال خیمه ای بگردید که به طور خاص برای مقاومت در برابر وزش باد شدید ، برف و برف و دمای سرد طراحی شده است.

چادر مسافرتی های زمستانی اغلب بادوام تر بوده و گرمای بهتری دارند. به همین ترتیب ، اگر برنامه های شما ممکن است تابستان را به کمپینگ ببرد ، به دنبال چادر مسافرتی با پرواز باران باشید. در هوای نافرجام ، پرواز باران مانع از خیس شدن شما و تجهیزات شما خواهد شد. در هوای عالی ، شما هنوز هم می توانید به آسمان شب نگاه کنید بدون اینکه نگران بیدار شدن از گزش پشه باشید. همچنین چادر مسافرتی هایی وجود دارند که برای تمام آب و هوا اجرا می شوند ، اما در ابتدا به آنچه ممکن است نیاز داشته باشید توجه داشته باشید.

چند نفر به این سفر می روند؟
کاملا یک سؤال ساده است. اگر شما یک کوهنورد انفرادی هستید ، احتمالاً می خواهید یک چادر مسافرتی یک نفره را انتخاب کنید (یا اگر کمی فضای اضافی دوست دارید چادر مسافرتی دو نفره باشید). با این حال ، اگر خانواده ای با پنج بچه کوچک در حال گذر از زندگی دارید ، می خواهید چیزی کمی جادارتر داشته باشید. می توانید راهنماهای خریداران ما را در مورد اندازه های خاص چادر مسافرتی در زیر مشاهده کنید:

چادر مسافرتی 4 نفره
چادر مسافرتی 6 نفره
چادر مسافرتی 8 نفره
چادر مسافرتی 12 نفره
چگونه قصد دارید به اردوگاه خود بروید؟
اگر ممکن است قصد کمپ کردن را فقط در اماکن اردوگاهی داشته باشید و قصد دارید تمام وسایل دنده خود را در وسیله نقلیه بیاورید ، ممکن است هر چادر مسافرتی که انتخاب می کنید برای شما کار کند. با این وجود ، افرادی که قصد دارند کوله پشتی خود را راهپیمایی کنند و یا به کوهپیمایی خود پیاده روی کنند ، ممکن است با چادر مسافرتی های سنگین برخی از مشکلات را تجربه کنند. دو گزینه زیر را در نظر بگیرید:

بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی
بهترین چادر مسافرتی های کمپینگ
چادر مسافرتی هر چه سنگین تر باشد ، کوله پشتی را هم وزن می کنید. همچنین ممکن است چادر مسافرتی های بزرگتر فضای بیشتری را به خود اختصاص دهند. هنگام جستجوی بهترین چادر مسافرتی برای شما ، به طور حتم در نظر بگیرید که چگونه قصد سفر به اردوگاه خود را دارید. اگر کوله پشتی گزینه ای مطلوب است ، همچنین قصد خرید چادر مسافرتی با کف بسیار محکم را دارید که می تواند در برابر سرما و سنگ ها مقاومت کند ، زیرا مناطقی که در یک اردوگاه قرار ندارند به خوبی نگهداری نمی شوند.

ویژگی هایی که باید در جستجوی بهترین چادر مسافرتی جستجو کنید
قطب های چادر مسافرتی
قطب های چادر مسافرتی پارچه چادر مسافرتی را نگه می دارند و ساختار چادر مسافرتی را به وجود می آورند تا در اثر باد فرو نشود و تسلیم نشود. وقتی به قطب های خیمه ای نگاه می کنید ، ممکن است بخواهید توجه داشته باشید که قصد اردو زدن را دارید و چه نوع آب و هوایی را ممکن است در آن اردو بزنید.

قطب های چادر مسافرتی آلومینیومی بسیار قوی تر از قطب های کامپوزیت کربن یا فایبرگلاس هستند. اگر شما می خواهید برای اردو زدن در مناطق بادی بلند برنامه ریزی کنید دوام یکی از عوامل اصلی در چادر مسافرتی ها است. با این حال ، قطب های چادر مسافرتی آلومینیومی اغلب گران تر هستند و بسیار سنگین تر از سایر قطب ها هستند. این بدان معنی است که اگر قصد مسافرت دور دارید ، کوله پشتی با قطب های چادر مسافرتی آلومینیومی ممکن است مشکل باشد. اگرچه ، اگر سفر پیاده روی کوتاه تری داشته باشید ، قطب های آلومینیومی اختلاف وزن کمی را در دوام آنها جبران می کنند.

پارچه چادر مسافرتی
یک ویژگی مهم هنگام خرید چادر مسافرتی پارچه ای است که چادر مسافرتی از آن ساخته شده است. چادر مسافرتی ها را می توان از انواع مختلفی از مواد ساخت ، و بعضی از آنها از نایلون ارزان قیمت ساخته شده اند که به راحتی می ریزند و احساس نازک می کنند. این امر باعث ناراحتی ، حساسیت به باران و رطوبت می شود و در صورت فشار آمدن هر چیزی در مقابل قطب های چادر مسافرتی ، باعث پاره شدن آن می شود.

پارچه نایلون Rip-stop جایگزین بهتری برای پارچه های چادر مسافرتی ارزان تر است و در هنگام اردو زدن شما را ایمن ، گرم و خشک نگه می دارد. نایلون Rip-stop یک گزینه عالی برای خانواده های دارای کودکانی کوچک است که ممکن است خیلی دقیق نباشند. این نوع پارچه می تواند کفش را در چادر مسافرتی تحمل کند ، روی قطب های چادر مسافرتی فشار بیاورد و حتی باران و وزش باد شدید دارد.

وقتی به پارچه های چادر مسافرتی نگاه می کنید ، باید به دنبال چادر مسافرتی هم باشید که دارای تقویت مواد باشد. این بدان معنی است که تمام نقاط استرس (آن نقاط که بیشترین فشار را دارند ، مانند قطب های چادر مسافرتی یا دهانه چادر مسافرتی ) تقویت شده اند و مواد حداقل چهار لایه ضخامت دارند. وقتی مواد چادر مسافرتی شما چندین لایه دارد ، در برابر اشک قوی تر می شود.

چادر مسافرتی های بارانی
یک رنگین کمان فوق العاده با دوام برای هر چادر مسافرتی مناسب و معقول ضروری است. بیشتر رنگین کمان ها قابل جابجایی هستند ، به این معنی که می توانید آنها را مستقیماً از چادر مسافرتی دور کرده و در حالی که به ستارگان نگاه می کنید آنها را دور نگه دارید. استایل های سقفی تنها این گزینه را ندارند و یا فقط یک سقف چادر مسافرتی خواهند داشت ، یا یک قطعه به راحتی قابل جابجایی برای برخاستن از آن برای لذت بردن از فضای بیرون را ندارید.

علاوه بر این ، رنگین کمان های قابل جابجایی به برخی از اتاق های تنفس اجازه می دهد. در زیر رنگین کمان معمولاً یک دریچه مش وجود دارد که به شما امکان می دهد هوای تازه را در چادر مسافرتی وارد کنید. همچنین سبک های بام نیز مستعد ابتلا به باران و رطوبت در داخل چادر مسافرتی است. در این سبک ها ، باران در کنار خیمه و در محیط پایه فرو می رود. سپس گوشه ها و کف چادر مسافرتی می توانند در باران خیس شوند و باعث آبگرفتگی کف چادر مسافرتی خواهد شد. این یک وضعیت وحشتناک است که باید در آن گرفتار شوید.

تسمه ، حلقه ، جیب و سایر لوازم جانبی
یک چادر مسافرتی خوب در همه جا تسمه هایی برای اجتماع آسان و زندگی آسان دارد. برخی از نمونه ها عبارتند از تسمه های نگهدارنده برای ویندوز و درب ، تسمه های حلقه برای قطب چادر مسافرتی و خطوط پسر. اگر بخشی از چادر مسافرتی شما وجود دارد که می تواند باز یا گره خورده باشد ، باید بند تقویتی یا حلقه ای برای تقویت داشته باشد. این امر مانع از تصادفات می شود ، مانند قطب های چادر مسافرتی خنثی می شود و پرواز می کند و یا پارچه چادر مسافرتی از قطب های چادر مسافرتی جدا نمی شود و در وسط شب روی چادر مسافرتی می افتد.

علاوه بر این ، این ویژگی در صورت وجود هرگونه برآمدگی یا پارگی در هنگام کمپ ، به اردوگاه ها کمک می کند ، مانند پارگی کوچک در زیپ درب چادر مسافرتی . برای تقویت درب باید یک تسمه در آن بخش نصب شود ، بنابراین هیچ نگرانی در مورد باز بودن مواد وجود ندارد.

بسیاری از چادر مسافرتی های خوب ، جیب های جانبی را در طرفین چادر مسافرتی یا در قسمت بسیار بالا ارائه می دهند. می توانید وسایل را در این جیب ها ذخیره کنید تا به راحتی در دسترس باشند. این مورد برای موارد سبک تر مانند مسابقات ، چراغ قوه ، کیف پول شما یا کتاب خوب است. بعضی از چادر مسافرتی ها حتی از گزینه جیب / تسمه ای برای فانوس شما استفاده می کنند تا بتوان آن را به بالای چادر مسافرتی گره زد. تا زمانی که فانوس خیلی سنگین نداشته باشید ، می توانید آن را در چادر مسافرتی آویزان کنید و دیگر نیازی به نگرانی در مورد پیمایش در تاریکی نخواهید داشت.

چادر مسافرتی ها (و لوازم جانبی) برای هر موقعیتی
محصولات متنوعی در بازار وجود دارد که از موقعیت های خاص مانند چادر مسافرتی هایی که برای قرار گرفتن در پشت یک کامیون تخت خواب طراحی شده اند ، استفاده می کنند تا چادر مسافرتی های سایبان را برای تهیه سایه / پناهگاه فراهم کنند. ما مجموعه ای از چادر مسافرتی های مختلف (و لوازم جانبی) را در زیر پوشش داده ایم:

چادر مسافرتی های کابین
چادر مسافرتی کامیون
سهام چادر مسافرتی
بهترین سایبان تاپ
خیمه چادر مسافرتی
بهترین فن چادر مسافرتی
بهترین مارک های چادر مسافرتی
آرم MSR
تحقیقات ایمنی کوهستان (MSR)
شعار تحقیقات ایمنی کوهستان است ، “ایده ای که تجهیزات بهتر ، ایمن تر و مطمئن تر ، کلید باز کردن ماجراهای بیشتر است”. همانطور که شعار آنها نشان می دهد ، تحقیقات ایمنی کوهستان از دهه 1960 چادر مسافرتی های قابل اعتماد برای همه نوع آب و هوا ایجاد کرده است.

محصولات MSR دوام دارند و به گونه ای طراحی شده اند که در برابر محیط های کوهستان ، مناطق سخت زمین و رویاهای کوله پشتی ها مقاومت کنند. انواع چادر مسافرتی های MSR باعث شده تا شرکت آنها به خوبی شناخته شود. آنها چادر مسافرتی های فصلی ، چادر مسافرتی های کوله پشتی ، پناهگاههای مینیمالیستی و چادر مسافرتی های دنده ای را می فروشند.

MSR به دلیل توانایی چادر مسافرتی در مقاومت در برابر دمای یخ زدگی شناخته شده است اما هنوز در وسط تابستان عملکرد خوبی دارد. در حالی که چادر مسافرتی های آنها می تواند بسیار گران باشد ، چند مدل مقرون به صرفه وجود دارد که برای کمپینگ های روزمره مانند MSR Hubba Hubba NX مناسب است . با این حال ، اگر ممکن است در جستجوی چادر مسافرتی برای کوله پشتی یا محیط های کوهستانی باشید ، این شرکتی است که باید به آن توجه کنید.

بهترین برندهای چادر مسافرتی (و پناهگاه) سال 2020

MSR Hubba Hubba NX
فروشچادر مسافرتی کوله پشتی سبک وزن MSR Hubba Hubba NX 2 نفره ، بدون پوشش ضد آب Xtreme
چادر مسافرتی کوله پشتی سبک وزن MSR Hubba Hubba NX 2 نفره ، بدون پوشش ضد آب Xtreme
چادر مسافرتی کوله پشتی 3 نفره و 2 نفره که بیشترین زندگی را …
هندسه قطب با 29 متر مربع مساحت کف ، قله داخلی حداکثر فضای …
وزن کامل 3.3 پوند وزن دارد. و بسته به 18×6 اینچ؛ مینیمالیستی …
شامل پوشش DuraShield و قطب های DAC Featherlike NFL است
شامل چادر مسافرتی ، یک سیستم توپی و قطب یکپارچه ، رنگین کمان ، سهام و مرد …
319.95 دلار
قیمت را در آمازون بررسی کنید
MSRs که محبوب ترین چادر مسافرتی های 2 نفره با وزن سبک است ، MSR Hubba Hubba NX بسیار همه جانبه است. به دنبال طراحی مجدد در سال 2014 که یک پوند وزن را تراشیده است ، این چادر مسافرتی کوله پشتی سبک وزن اکنون فقط در کمال خجالتی 4 پوند وزن دارد و به راحتی دو خواب دارد.

بررسی کامل ما را بخوانید یا قیمت امروز را بررسی کنید:

قیمت را در آمازون بررسی کنید
قیمت را در REI بررسی کنید
MSR اکسیر 2
فروشچادر مسافرتی کوله پشتی سبک وزن MSR Hubba Hubba NX 2 نفره ، بدون پوشش ضد آب Xtreme
چادر مسافرتی کوله پشتی سبک وزن MSR Hubba Hubba NX 2 نفره ، بدون پوشش ضد آب Xtreme
چادر مسافرتی کوله پشتی 3 نفره و 2 نفره که بیشترین زندگی را …
هندسه قطب با 29 متر مربع مساحت کف ، قله داخلی حداکثر فضای …
وزن کامل 3.3 پوند وزن دارد. و بسته به 18×6 اینچ؛ مینیمالیستی …
شامل پوشش DuraShield و قطب های DAC Featherlike NFL است
شامل چادر مسافرتی ، یک سیستم توپی و قطب یکپارچه ، رنگین کمان ، سهام و مرد …
319.95 دلار
قیمت را در آمازون بررسی کنید
MSR اکسیر 2 سطح ورود بسیار سبک وزن و 2 چادر مسافرتی فرد است که در حالی که انجام همه چیز را به شایستگی، اما بدون تنظیم جهان در آتش است. در زیر 6 پوند ، آن را به سمت انتهای سنگین تر برای کوله پشتی ، اما یک چادر مسافرتی 2 نفره محکم و جادار است.

بررسی کامل ما را بخوانید یا قیمت امروز را بررسی کنید:

قیمت را در آمازون بررسی کنید
قیمت را در REI بررسی کنید
آرم Kodiak
بوم کدیاک
شركت چادر مسافرتی بومي Kodiak ده سال در زمينه مشاغل بوده و در راكس ناهموار متولد شده است. گرچه کدیاک مدتهاست که در کار نیست اما آنها برای ساختن برخی از چادر مسافرتی های با کیفیت در بازار نام خود را ایجاد کرده اند. چادر مسافرتی های آنها قابل اعتماد و راحت هستند و تقریباً به هر نیاز آنها مطابقت دارند. همه چادر مسافرتی های آنها شما را از عناصر محافظت می کنند.

بوم مخصوص Hydi-Shied Kodiak چادر مسافرتی های آنها را بی نظیر می کند و قابلیت تنفس و جریان هوا را فراهم می کند که اکثر چادر مسافرتی های دیگر آن را ندارند. علاوه بر این ، چادر مسافرتی های Kodiak با کیفیت ساخته شده اند و ساخته شده اند که برای مدت زمان بسیار طولانی دوام می آورد. این چادر مسافرتی ها به احتمال زیاد هر چیزی را که می خواهید در یک فروشگاه بخرید تجاوز می کند و با بوم ساخته شده اند که به راحتی در معرض پاره شدن و ریزش اشک نیستند. بهترین چیز در مورد چادر مسافرتی های Kodiak؟ برای اطمینان از خوشبختی مشتری و عملکرد خوب چادر مسافرتی ها ، کلیه چادر مسافرتی ها با ضمانت محدود عمر همراه هستند.

بوم کدیاک Flex-Bow 6
چادر مسافرتی های بوم کدیاک 6044 10×14 فوت چادر مسافرتی 8 نفره
چادر مسافرتی های بوم کدیاک 6044 10×14 فوت چادر مسافرتی 8 نفره
از جنس Hydra-Shield ، 100٪ پنبه اردک بوم ساخته شده است … بنابراین بادوام است ، …
سقف های بلند 6 6 6 اینچی اتاق کافی برای ایستادن و…
زیپ کویل با کیفیت شماره 10 روی درها سالها استفاده قابل اعتماد به شما می دهد!
قاب فلزی گالوانیزه Flex-Bow تضمین می کند که چادر مسافرتی شما سفت تر و …
می توانید یک نسیم خوب بگذارید اما حتی کوچکترین حشرات را نیز حفظ کنید …
$ 599.99
قیمت را در آمازون بررسی کنید
سری Kodiak Canvas Flex-Bow در اندازه های مختلف عرضه می شود. با بسته بندی Kodiak Canvas Flex-Bow 6 ، 100 پا مربع باورنکردنی و ارتفاع اوج 6 فوت 6 اینچ ، فضای کافی برای شما و تجهیزات دنده شما وجود خواهد داشت.

بررسی کامل ما را بخوانید یا قیمت امروز را بررسی کنید:

قیمت را در آمازون بررسی کنید
چادر مسافرتی تخت کامیون بوم کدیاک
چادر مسافرتی KODIAK CANVAS سایز متوسط ​​5-6 فوت چادر مسافرتی تخت 7211
چادر مسافرتی KODIAK CANVAS سایز متوسط ​​5-6 فوت چادر مسافرتی تخت 7211
قاب لوله فولادی محکم ، 3/4 اینچی.
طراحی شکل تونل فضای داخلی را به حداکثر می رساند. ارتفاع سقف 5 فوت.
اندازه بسته بندی شده: L: 47 W: 10 H: 10 “وزن: 41 پوند
5 پنجره تهویه و باز بودن بسیار خوبی را ارائه می دهند. پنجره دسترسی کابین.
ریل های بست دار به راحتی می توانند روی تخت کامیون بچسبانند تا از جایگاه مطمئن برخوردار شوند.
388.99 دلار
قیمت را در آمازون بررسی کنید
با ایجاد سطح کاملی جدید از عبارات کمپینگ اتومبیل ، چادر مسافرتی تخت کامیون بوم Kodiak به شما امکان می دهد کامیون های تخت تخت خود را به یک چادر مسافرتی کام به ابعاد 5 پا بلند تبدیل کنید. این چادر مسافرتی با بیشتر کامیون های اصلی برند سازگار است.

قیمت امروز را در:

قیمت را در آمازون بررسی کنید
شرکت فضای باز کلمن
کلمن
کالمن یک شرکت بزرگ خانوادگی است که محصولات خارجی را تولید می کند و بیش از 100 سال است که در این زمینه فعالیت می کند. کلمن همچنین 7 از 10 مورد از بهترین چادر مسافرتی های فروش در آمازون را در اختیار دارد و مرتباً به خوبی مضحک است و در تابلوهای اندازه گیری کیفیت تجهیزات دنده در فضای باز ، به خوبی تمسخر می کند.

کلمن سبک های سرگرم کننده و متنوع از چادر مسافرتی ها ایجاد می کند که می تواند در بسیاری از موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. “چادر مسافرتی Hooligan” آنها گزینه جالبی است که نه تنها چهار نفر را می خوابد بلکه می تواند به عنوان نقطه ای مناسب برای تماشای باران های باران بدون خیس شدن نیز عمل کند.

گزینه جالب دیگر چادر مسافرتی های کابین Coleman است که می تواند تا 9 نفر را در خود جای دهد. چادر مسافرتی های کلمن به دلیل پروازهای بارانی خود که تقریباً هر یک از چادر مسافرتی هایشان وجود دارد مشهور است. علاوه بر این ، کلمن همچنین برای هر نوع بودجه مشتری محدوده قیمت متنوعی را نشان می دهد و به طور خاص برای تهیه چادر مسافرتی های خانوادگی بزرگ شناخته شده است.

چادر مسافرتی شخصی Coleman Sundome 2

فروشچادر مسافرتی ساندوم 2 نفره کلمن ، سبز
چادر مسافرتی ساندوم 2 نفره کلمن ، سبز
چادر مسافرتی گنبدی با فضای داخلی به شما امکان حرکت راحت را می دهد
تنظیم آسان در تنها 10 دقیقه. متناسب با دو نفر. سایه بان رنگین کمان برای سایه …
سیستم WeatherTec با کف های جوش داده شده ثبت شده و درزهای معکوس برای نگهداری …
ویندوز بزرگ و یک تهویه زمینی برای تهویه برتر
اقدامات 7 5 5 فوت با ارتفاع 4 فوت مرکز
38.22 دلار
قیمت را در آمازون بررسی کنید
کلمن Sundome چادر مسافرتی 2 نفر بودجه دوستانه 2 نفر 3 فصل چادر مسافرتی است. در 9 پوند مطمئناً یک سفر کوله پشتی در قسمت سنگین قرار دارد اما اگر فقط برای یک مکان مسافرتی اتومبیل فقط به یک چادر مسافرتی دو نفره ارزان نیاز دارید ، این کار می تواند این کار را انجام دهد.

قیمت امروز را در:

قیمت را در آمازون بررسی کنید
کلمن اکتاگون

فروشچادر مسافرتی در فضای باز 8 نفری Coleman Octagon 98
چادر مسافرتی در فضای باز 8 نفری Coleman Octagon 98
چادر مسافرتی کمپینگ با طراحی هشت ضلعی متناسب با 2 تختخواب هوایی ملکه یا 8 نفر در …
فقط 15 دقیقه به راحتی تنظیم می شود
سیستم WeatherTec با کف های جوش داده شده ثبت شده و درزهای معکوس برای نگهداری …
قاب محکمی برای مقاومت در برابر بادهای 35+ MPH آزمایش شده است
اندازه گیری 13 13 13 فوت با ارتفاع مرکزی 10 فوت 10 اینچ
205.22 دلار
قیمت را در آمازون بررسی کنید
این چادر مسافرتی خانوادگی دوستانه 170 پا مربع عظیم را در خود جای داده است که با استفاده از دیوار حریم خصوصی می توان آن را به دو اتاق جداگانه تقسیم کرد. اگر شما به خصوص قد بلندی داشته باشید ، در 6 فوت 10 اینچ ، Coleman Octagon هنگام ورود به سیستم ، دیگر نمی تواند از روی آن عبور کند.

قیمت امروز را در:

قیمت را در آمازون بررسی کنید
لوگوی بزرگ آگنس
بزرگ آگنس
بیگ آگنس یک شرکت در فضای باز است که بیش از پانزده سال است که تجهیزات دنده ای با کیفیت عالی به مشتریان ارائه می دهد. شعار آنها می گوید ، “زندگی برای استفاده از وسایل بد کمپینگ خیلی کوتاه است.” بنابراین ، Big Agnes بهترین تجهیزات کمپینگ را برای مشتریان خود فراهم کرده و از تجهیزات ویژه ای برای متناسب با نیازهای فردی برخوردار است.

چادر مسافرتی های بزرگ آگنز با هدف تمرکز بر حداکثر رساندن فضا و راحتی در حالی که وزن کمترین مقدار ممکن برای ایجاد یک تجربه عالی برای اردوگاه ها است ، طراحی شده اند. Big Agnes همچنین سعی در ایجاد چادر مسافرتی هایی دارد که به راحتی برای مونتاژ سریع ساخته می شوند. آنها انواع مختلفی از چادر مسافرتی ها را دارند تا بتوانند هر یک از نیازهای مشتری خود را متناسب کنند و در نقاط قیمتی با قیمت مناسب و رنگهای خنک مشاهده می شوند.

نمونه ای از این دست Big Agnes Copper Spur UL 2 است که دارای رنگی خنک ، فضای سر زیادی ، وزن بسیار سبک برای مسافرت است و چادر مسافرتی کوله پشتی با بالاترین امتیاز ما است.

Big Agnes Copper Spur HV UL2
چادر مسافرتی کوله پشتی Big Agnes Copur Spur HV UL2 ، Olive Green ، 2 person
چادر مسافرتی کوله پشتی Big Agnes Copur Spur HV UL2 ، Olive Green ، 2 person
جایزه برنده راحت – با توجه به ویژگی های پرفروش ترین ، …
یک پناهگاه بهتر – این همه در مورد حجم نیست. 2 زیپ بزرگ ، دوتایی …
ULTRALIGHT STRENGTH – طراحی توپی با حجم 4 وجهی ، قدرت را با افزایش …
BELLS & WHISTLES – فلپ طوفان در هر دو زیپ هشتی. سقف عظیم …
گارانتی و مشخصات (2P) – کلیه محصولات Big Agnes در برابر …
319.95 دلار
قیمت را در آمازون بررسی کنید
برنده رده چادر مسافرتی های کوله پشتی 2018 ما ، Big Agnes Copper Spur HV UL2 با کیفیت بالا 2 نفره و دارای 3 چادر مسافرتی در فصلی است که بسیار جادار و قابل حمل است اما در عین حال فقط وزن 3 پوند دارد !! با عملکرد عالی آب و هوایی 3 فصل ، ما این کار را برای اکثر سفرها انتخاب می کنیم.

بررسی کامل ما را بخوانید یا قیمت امروز را بررسی کنید:

قیمت را در آمازون بررسی کنید
قیمت را در REI بررسی کنید
Big Agnes Flying Diamond 6
خیمه الماس پرواز Big Agnes – 6 نفر
خیمه الماس پرواز Big Agnes – 6 نفر
چهار فصل ، ایستادن رایگان ، کمپینگ اتومبیل لوکس / چادر مسافرتی کمپ پایه
قطب های آلومینیومی سبک DAC با اتصالات مناسب مطبوعات
انتهای قطب کدگذاری شده با رنگ ، توری و سگک زدن آسان است
نوع ورزشی: کمپینگ و پیاده روی
699.95 دلار
قیمت را در آمازون بررسی کنید
اگر به دنبال یک چادر مسافرتی بزرگتر هستید که بتواند شرایط جوی شدیدتری را تحمل کند ، سریال Big Agnes Flying Diamond ممکن است فقط بلیط باشد. این چادر مسافرتی ها به صورت 3+ فصل ، در اندازه های 4- ، 6- و 8- نفر قرار می گیرند و می توانند ضرب و شتم کاملی داشته باشند.

قیمت را در آمازون بررسی کنید
قیمت را در REI بررسی کنید
آرم کلی
کلتی
Kelty چادر مسافرتی ها را به همراه سایر وسایل در فضای باز مانند کیسه خواب تولید می کند و متعلق به Exxcel Outdoors، LLC است. Kelty در بولدر ، کلرادو مستقر است و اولین بار در سال 1919 تأسیس شد که مالک و بنیانگذار اشر “دیک” Kelty یک کوله پشتی در فضای باز ایجاد کرد.

به Kelty اعتبار داده شده است که بعداً اولین کوله پشتی آلومینیومی ایجاد شود. خیمه های Kelty که به دلیل کیفیت و قیمت مناسب شناخته شده اند ، کوله پشتی و کمپینگ بزرگی را در ذهن خود نگه می دارند. Kelty همچنین چادر مسافرتی های متنوعی را برای تجارب مختلف از جمله مدل های آنها ، Mirada ، Outback و TN2 ایجاد می کند . این تنوع تضمین می کند که هر خزنده ای که نیاز به چادر مسافرتی داشته باشد می تواند چیزی را در مجموعه کلی پیدا کند. بسیاری از چادر مسافرتی های آنها با قابلیت پرواز باران قابل جابجایی ستاره و گشودگی هوا وجود دارد که حتی کوچکترین لنگه ها را حفظ نمی کند.

Kelty TN2

چادر مسافرتی Kelty TN 2
چادر مسافرتی Kelty TN 2
فصول: 3
تعداد درب: 2
تعداد لاله ها: 2
ظرفیت: 2
حداقل وزن: 4 پوند 4 اوز / 1.93 کیلوگرم
قیمت را در آمازون بررسی کنید
کلتی TN2 یک چادر مسافرتی کوله پشتی راحت و جادار است که آسان به راه اندازی، می آید و در یک قیمت معقول است. TN2 دقیقاً مانند MSRs Elixir 2 ، یک چادر مسافرتی کوله پشتی در سطح ورودی مناسب است که بیش از حد در هیچ منطقه ای تعالی ندارد اما همه کارها را با صلاحیت انجام می دهد.

بررسی کامل ما را بخوانید یا قیمت امروز را بررسی کنید:

قیمت را در آمازون بررسی کنید
قیمت را در REI بررسی کنید
چادر مسافرتی Kelty Rover
فروشچادر مسافرتی Kelty Rover (2 نفر) ، نارنجی
چادر مسافرتی Kelty Rover (2 نفر) ، نارنجی
چادر مسافرتی Kelty rover یک چادر مسافرتی توله سگ کلاسیک است که با به روزرسانی دوباره …
طراحی چادر مسافرتی A- کلاسیک کلاسیک
آسان برای تنظیم و پایین کشیدن طراحی چادر مسافرتی
ردپای بزرگ و جادار
66.95 دلار
قیمت را در آمازون بررسی کنید
اگر به دنبال طراحی سنتی چادر مسافرتی های توله سگ هستید ، این پیشنهاد A-frame را از Kelty ، چادر مسافرتی Kelty Rover در نظر بگیرید. تنظیم آسان ، این چادر مسافرتی 3 فصل فضای کافی برای دوتایی و وسایل دنده شما (و سگ شما مطابق با فتوشاپ شرکت) دارد.

قیمت امروز را در:

قیمت را در آمازون بررسی کنید
آرم REI
تجهیزات تفریحی گنجانیده شده (REI)
تجهیزات تفریحی ، Incorporated (REI) یک شرکت در فضای باز است که در سال 1938 تأسیس شده است. آنها بسیاری از محصولات برنده جوایز در فضای باز (از جمله چادر مسافرتی ) ، و همچنین سالانه میلیون ها دلار برای اهدا پول به محیط زیست هزینه می کنند. علت مثبت و دوام دنده آنها ، در هنگام جستجوی بهترین چادر مسافرتی ، آنها را به یک مدعی عالی تبدیل می کند.

REI سبک های مختلف چادر مسافرتی های مختلفی از جمله چادر مسافرتی های تپویی خود را که برای کمپینگ آسان در هنگام مسافرت در آن قرار دارد ، تولید و به فروش می رساند. REI انواع مختلفی از چادر مسافرتی ها را برای اقشار مختلف زندگی ایجاد و به فروش می رساند. همچنین REI به طور خاص برای ساخت چادر مسافرتی های عالی با قیمت مناسب شناخته شده است.

در حالی که برخی از چادر مسافرتی های تخصصی آنها (مانند چادر مسافرتی Tepui) می تواند بسیار گران باشد و بالای 1000 دلار باشد ، بسیاری از چادر مسافرتی های ساخته شده آنها مانند قیمت شش نفره REI Kingdom 6 مقرون به صرفه و با دوام هستند . این باعث می شود REI گزینه ای عالی برای کسانی باشد که نمی خواهند بار نخست را برای اولین بار در کمپ امتحان کنند.

REI Half Dome Plus 2
REI Half Dome 2 Plus

چادر مسافرتی بسیار راحت و جادار برای دو نفر ، REI Half Dome Plus 2 فضای زیادی دارد و از ویژگی های داخلی زیادی برخوردار است که آن را به چادر مسافرتی بسیار پرمحتوا تبدیل می کند. به دنبال پایین تر از طیف قیمت ، احتمال شکستن بانک وجود ندارد. با این حال ، مانند بسیاری از چادر مسافرتی های کوله پشتی ، این قیمت پایین تر با وزن نیمه گنبدی به وزن تقریبی 6 پوند سنگین تر است.

قیمت را در REI بررسی کنید
REI Kingdom 6
REI Kingdom 6

انعطاف پذیری همه جانبه و عملکرد عالی در همه زمینه ها جایزه برتر REI Kingdom 6 را در بهترین چادر مسافرتی های کمپ خانوادگی کسب کرد. این قابلیت تقسیم فضای داخلی را دارد و با یک گاراژ قابل تعویض حتی فضای بیشتری نیز برای ذخیره وسایل بیشتر ایجاد می شود. بیشتر اوقات هوا به جز طوفان های شدید باران یا باد ادامه خواهد داشت ، اما برای پول ما بهترین چادر مسافرتی شش نفره در بازار در حال حاضر است.

بررسی کامل ما را بخوانید یا قیمت امروز را بررسی کنید:

قیمت را در REI بررسی کنید
آرم شمالی
صورت شمالی
North Face یک شرکت آمریکایی است که انواع مختلف دنده در فضای باز را به فروش می رساند. این شرکت در ابتدا در دهه 1960 توسط سانگ فرانسیسکو توسط داگلاس تامپکینز و همسرش تاسیس شد. این دو سال بعد فروخته شد ، اما مأموریت North Face به همان صورت باقی مانده است: تهیه وسایل لازم برای نمای شمالی یک کوه.

صورت شمالی سردترین منطقه روی کوهی در نیمکره شمالی و به طور کلی سردترین و دشوارترین مسیر صعود است. North Face هنوز در کالیفرنیا واقع شده است اما از زمان تأسیس در دهه 1960 محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

در حالی که به نظر می رسد کوله پشتی و وسایل جانبی از محبوب ترین خطوط تولید North Face هستند ، چادر مسافرتی های آنها نیز محصول خوبی برای هوای سرد است. چادر مسافرتی های North Face برای 1-4 نفر طراحی شده است. در حالی که چادر مسافرتی های آنها به گونه‌ای طراحی نشده است که بیش از چهار نفر را در خود جای دهد ، اما در عین حال که با ظاهری خنک به نظر می رسند ، می توانند در مقابل دمای دیوانه وار مقاومت کنند. مدل هایی مانند North Face’s Stormbreak 2 محبوبیت زیادی پیدا کردند ، زیرا این شرکت به ساخت چادر مسافرتی گسترش یافته است.

North Face Stormbreak 2

North Face Stormbreak 2، Asphalt Grey / Papaya Yellow، OS
North Face Stormbreak 2، Asphalt Grey / Papaya Yellow، OS
چادر مسافرتی های بسته بندی و عکسبرداری: چادر مسافرتی صورت شمالی را برای شما پیدا کنید ، از یک …
بیشتر از جک ها: اگر به دنبال گذراندن زمان بیشتری در دامنه ها هستید یا …
تجهیزات بیرونی: از کوله پشتی های روزانه گرفته تا کوله پشتی تا چادر مسافرتی و کیسه خواب ، …
برنامه بیرونی: چه در اسکی ، اسنوبورد ، کمپینگ ، پیاده روی ، …
قیمت را در آمازون بررسی کنید
شمالی Stormbreak 2 یک انتخاب عالی برای سفرهای کمپینگ تابستان هنگامی که مقدار زیادی از تهویه ثابت می کند مفید است. این چادر مسافرتی کوله پشتی اتاق جادار و سطح است. متأسفانه ، با وجود نام ، طوفان ساخته شده برای تحمل باران شدید و باد نیست ، چه رسد به طوفان.

بررسی کامل ما را بخوانید یا قیمت امروز را بررسی کنید:

قیمت را در آمازون بررسی کنید
قیمت را در REI بررسی کنید
North Face Wawona 6

North Face Wawona 6 ، Golden Oak / زعفران زرد ، سیستم عامل
North Face Wawona 6 ، Golden Oak / زعفران زرد ، سیستم عامل
چادر مسافرتی های بسته بندی و عکسبرداری: چادر مسافرتی صورت شمالی را برای شما پیدا کنید ، از یک …
بیشتر از جک ها: اگر به دنبال گذراندن زمان بیشتری در دامنه ها هستید یا …
تجهیزات بیرونی: از کوله پشتی های روزانه گرفته تا کوله پشتی تا چادر مسافرتی و کیسه خواب ، …
برنامه بیرونی: چه در اسکی ، اسنوبورد ، کمپینگ ، پیاده روی ، …
398.95 دلار
قیمت را در آمازون بررسی کنید
اگر به دنبال یک چادر مسافرتی کمپینگ بزرگ اتومبیل شش نفره هستید ، باید North Face Wawona 6 در لیست کوتاه شما قرار بگیرد. چادر مسافرتی چوبی بسیار بادوام و آسان با ارتفاعات سقفی است که حتی به بلندترین پناهجویان امکان ایستادن کامل به صورت ایستاده را می دهد.

قیمت را در REI بررسی کنید
فهرست مطالب
بهترین برندهای چادر مسافرتی (و پناهگاه) سال 2020
ملاحظات
برنامه چند سال برای اردو زدن دارید؟
چند نفر به این سفر می روند؟
چگونه قصد دارید به اردوگاه خود بروید؟
ویژگی هایی که باید در جستجوی بهترین چادر مسافرتی جستجو کنید
قطب های چادر مسافرتی
پارچه چادر مسافرتی
چادر مسافرتی های بارانی
تسمه ، حلقه ، جیب و سایر لوازم جانبی
چادر مسافرتی ها (و لوازم جانبی) برای هر موقعیتی
بهترین مارک های چادر مسافرتی
تحقیقات ایمنی کوهستان (MSR)
بوم کدیاک
کلمن
بزرگ آگنس
کلتی
تجهیزات تفریحی گنجانیده شده (REI)
صورت شمالی
چگونه می توانیم به شما در بهبود ماجراهای کمپینگ کمک کنیم؟
نحوه متراکم کردن چادر مسافرتی
چگونه ضد آب یک چادر مسافرتی
چادر مسافرتی ها چقدر ضد آب هستند؟
اصطلاحات چادر مسافرتی : تغییر شکل دادن بحث فنی
چرا چادر مسافرتی ها خیلی داغ می شوند؟
چه چیزی برای استفاده از ردپای چادر مسافرتی برای
چگونه یک چادر مسافرتی تارپ درست کنیم
چرا چادر مسافرتی ها دو لایه دارند؟
ارتش از چه خیمه هایی استفاده می کند؟
رتبه بندی های مختلف فصل چادر مسافرتی ها به چه معنی است؟
چه نوع مختلفی از چادر مسافرتی ها وجود دارد؟
درزهای ضبط شده چیست؟ و چرا آنها مهم هستند؟
چگونه چادر مسافرتی خود را تعمیر کنیم
آیا می توان چادر مسافرتی ها را شستشو داد؟
آیا اثبات چادر مسافرتی های رعد و برق
آیا چادر مسافرتی ها نسوزند؟
6 بهترین چادر مسافرتی های بادی 2020 بررسی شده است
5 بهترین چادر مسافرتی SUV سال 2020 بررسی شده است
بهترین چادر مسافرتی با ایوان نمایش داده شده: عکس های برتر ما برای سال 2020
بهترین چادر مسافرتی دوش: تمیز ماندن نیازی به ناخوشایند بودن نیست
برایان کانلی
برایان کانلی
در عصری که به نظر می رسد همه به صفحه های آبی کوچک خود قفل شده اند ، من به شدت شور و اشتیاق دارم که افراد بیشتری را به خارج از کشور ببرم تا از تعجب طبیعت لذت ببرند. امیدوارم که پست های من برای جانباز کروک و تازه کار کاملاً آموزنده باشد.
اشتراک گذاری مراقبت است

در فیسبوک به اشتراک بگذارید
در pinterest به اشتراک بگذارید
در توییتر به اشتراک بگذارید
در Reddit به اشتراک بگذارید
به اشتراک گذاشتن در ایمیل
چگونه می توانیم به شما در بهبود ماجراهای کمپینگ کمک کنیم؟
هر چادر مسافرتی و هر شتر متفاوت است. پیدا کردن مسابقه مناسب می تواند به معنای یک دهه یا بیشتر تجربه های شگفت انگیز باشد. یک مسابقه نه چندان عالی می تواند تجربه اردو زدن بدبخت و بار خمیر هدر رفته را بدتر کند. با این وجود خواهید فهمید که با کمی دانش پیشرفته ، سطح درک بیشتری از آنچه یک محصول را برای شما عالی می کند (یا نه) کسب می کنید.

متخصصان داخلی ما طیف وسیعی از موضوعات مربوط به چادر مسافرتی و پناهگاه را پوشش می دهند تا به شما توصیه های عملی را ارائه دهند تا به شما در پیشرفت مهارت ها و دانش خود کمک کنند ، تمام سفرهای آینده خود را بسیار لذت بخش تر کنید. مسیرهای مبارک!