بهترین بخارشوی بازار ایران در ایام عید 99


13 فوریه 2020 توسط جیمز سی رایت
همه ما قبول خواهیم کرد اگر کسی گفت که فرش باعث می شود اتاق های شما به همان اندازه که برای تمیز کردن مشکل ایجاد می کنند ، به نظر خوب برسند. اگر از تکنیک مناسب و تمیز کننده مناسب فرش استفاده نمی کنید ، تمیز کردن فرش می تواند به کار بسیار سختی تبدیل شود.

تعدادی تمیز کننده فرش در بازار وجود دارد ، اما تصفیه کننده بخارشوی بهترین و کارآمدترین آنها است. استفاده از این موارد می تواند کار تمیز کردن شما را به شدت کاهش دهد. در اینجا ، ما قصد داریم تا در مورد این لیست از بهترین پاک کننده های بخارشوی فرش ، به شما کمک کنیم تا بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

بهترین پاک کننده های بخارشوی فرش

بهترین بخارشوی بازار

9 بهترین بهترین بخارشوی تمیزکننده بخارشوی در سال 2020
پاک کننده بخارشوی McCulloch MC1275 سنگین
دستگاه تمیز کننده فرش بزرگ سبز حرفه ای Bissell 86T3
پاک کننده قابل حمل Bissell 14259 Little Green ProHeat
پاک کننده فرش Hover Power Scrub Elite Pet FH50251
پاک کننده موکت حرفه ای حیوان خانگی Bissell 17N4P DeepClean
تمیز کننده فرش حرفه ای بزرگ سبز Bissell 86T3
فرش تمیز کننده فرش Doctor Mighty Pro X3
تمیز کننده فرش Bissell 2085 Turboclean Powerbrush Pet Uptight Pet
پاک کننده موکت هوور FH50251 Power Scrub Elite Pet Pet

1پاک کننده بخارشوی Mcculloch MC1275 سنگین
این دستگاه توسط McCulloch بطور خاص طراحی شده است تا بتواند همه ی ظروف فرش سخت شما را برطرف کند و کارهای نظافت شما را بسیار آسان تر کند. شما می توانید به خلاص شدن از این وسایل نظیر سرقت سنگین اعتماد کنید تا از شر همه پیام های بر روی فرش خود خلاص شوید. این دستگاه تمیز کننده بخارشوی فرش با کیفیت و مجهز به نوع و ویژگی های مناسب ، نمونه ای عالی از چگونگی کمک به تمیز کننده فرش مناسب می تواند از بزرگترین کمک ها باشد.

MC1275 با گرم کردن آب تا بیش از 200 درجه فارنهایت کار می کند و سطوح را در کنار تمیز کردن آنها ضد عفونی می کند. این دستگاه تمیز کننده بخارشوی کاملاً گرد در بخش تمیز کردن بخارشوی است. این دستگاه قادر است نه تنها فرشهای شما بلکه تمیز چرخ های چرخان ، کباب کباب ، ابزارهای روغنی و موارد دیگر را تمیز کند! با استفاده از این دستگاه بخارشوی تمیز ، دیگر مشاغل تمیز کننده مشکل نیست.

9 بهترین تمیزکننده بخارشوی فرش در بررسی های بازار 2020

بهترین چیز در مورد این دستگاه بخارشوی تمیز McCulloch بدیهی است که همه کاره بودن آن است. آنچه به آن تطبیق پذیری می بخشد 18 لوازم جانبی مختلفی هستند که با آن همراه هستند ، و آن را برای انواع مختلف عالی می کند. لوازم جانبی شامل تعدادی برس است که هرکدام برای کار دیگری طراحی شده اند. این موارد همچنین شامل یک دستگاه جاروبرقی ، پد اسکراب ، پد موپ ، نازل جت بخارشوی و موارد دیگر برای بهینه سازی عملکرد پاک کننده است.

این دستگاه با قدرت 1500 وات دارای 48 اونس است. ظرفیت آب و مدت زمان بخارشوی 45 دقیقه ای. فشار بخارشوی 43 psi مطمئناً فرش های شما را به همان اندازه که می خواهید تمیز می کنید. و اگر همه این موارد کافی نباشد ، ضمانت دو ساله نیز ارائه می دهد که رضایت شما را تضمین می کند.

طرفداران

از تمیز کردن بدون مواد شیمیایی برای خانواده خود بدون هیچ گونه خطری که در استفاده از مواد شیمیایی برای اهداف نظافت وجود داشته باشد لذت ببرید. با این حال ، شما شاهد تمیز کردن و ضد عفونی کردن کاملاً عمیق مانند مواد شیمیایی خواهید بود.
این دستگاه به شما امکان می دهد ظرفیت آب بیشتر از بیشتر دستگاه های تمیز کننده بخارشوی استاندارد باشد. این یک جریان مداوم 45 دقیقه ای با یک ماشه بخارشوی قابل قفل است. همه اینها امکان تمیز کردن بهینه را فراهم می کند.
این دستگاه با داشتن سیم برق 15.7 پا و شلنگ بخارشوی 9 فوت ، این امکان را برای دسترسی بهتر و مسائل کمتری به شما ارائه می دهد
منفی

بخارشوی مداوم به راحتی می تواند دستگاه را گرم کند.
دکمه ها ممکن است کمی سخت باشد.
پاک کننده بخارشوی McCulloch MC1275 سنگین
رتبه ما:4 از 5 ستاره (4/5)

قیمت را در آمازون بررسی کنید
2دستگاه تمیز کننده فرش بزرگ سبز حرفه ای Bissell 86t3
در اینجا یکی دیگر از پاک کننده های فرش حرفه ای وجود دارد که راه حل مناسبی برای فرش کثیف شما خواهد بود. با استفاده از این تمیز کننده فرش بزرگ سبز حرفه ای ، می توانید همه نگرانی های خود راجع به فرش کثیف و کارهای اضافی وداع کنید. این دستگاه همه چیز را برای تمیز کردن سریع و کارآمد فرش ارائه می دهد.

برجسته ترین نکته در مورد این تمیز کننده فرش ، قدرت مکش سنگین کار در اختیار شما است. این ویژگی موثر باعث خشک شدن سریع تر زمان می شود. همچنین پاس را به عقب و همچنین پاس عقب تمیز می کند.

چگونه کمک می کند؟

خوب ، این کار زمان تمیز کردن را بسیار کاهش می دهد. هر دو ویژگی در کنار هم باعث می شوند تمیز کردن فرش بسیار ساده تر و سریعتر انجام شود. هیچ چیز دیگری که واقعاً می توانستیم درخواست کنیم!

علاوه بر این ، دستگاه دارای دو مخزن بزرگ است. این مخازن ، آب تمیز و کثیف را جداگانه نگه می دارند و به شما امکان تمیز کردن آسان و سفرهای کمتری را به داخل سینک می دهد. در مورد راحتی صحبت کنید

اما صبر کنید ، چیزهای بیشتری وجود دارد

تمیز کننده فرش بزرگ سبز همچنین دارای بالابرهای فوق العاده بزرگی است. این امر به دستگاه تمیزشی بسیار قدرتمند می دهد. آنقدر قدرتمند است که حتی خاک های داخل زمین و تعبیه شده در فرش شما در مقابل آن شانس نخواهد داشت.

این تمیز کننده فرش به عنوان بهترین شریک تمیز کردن برای شما ، در کار بر روی همه چیز از خاک ساده تا لکه های ادرار حیوان خانگی استفاده خواهد شد. با کمک به عملکرد آن ، شما یک فرمول حرفه ای Bissell دریافت خواهید کرد که برای تمیز کردن انواع لکه ها شناخته شده است.

طرفداران

برس قدرت بالابر فوق العاده بزرگ باعث می شود تا یک عمل شستشوی بهتر و عمیق برای یک پاک کننده کارآمد فراهم شود
زمان خشک شدن با قدرت مکش سنگین کاهش می یابد
فرمول حرفه ای Bissell شامل بهترین موارد نظافت است
ضمانت 5 ساله که مدت طولانی به شما ادامه خواهد داد
منفی

در صورت عدم دقت کنترل ، ممکن است پاک کننده آب نشت کند
دستگاه کاملاً سنگین است و ممکن است کار با آن کمی مشکل باشد
در صورت استفاده از هرگونه راه حل تمیز کننده ای غیر از بیسل ، ضمانت پاک کننده باطل خواهد بود و شما را از استفاده از سایر موارد محدود می کند.
دستگاه تمیز کننده فرش بزرگ سبز حرفه ای Bissell 86T3
رتبه ما:4.7 از 5 ستاره (4.7 / 5)

قیمت را در آمازون بررسی کنید
3تمیز کننده قابل حمل Bissell 14259 Little Green Proheat
اگر به دنبال صرفه جویی در هر دو فضا و همچنین پول با یک تمیز کننده فرش هستید که هیچ مشکلی در عملکرد آن به شما نخواهد داد ، پس این یکی از موارد عالی برای شماست. این قابل شستشوی فرش کوچک قابل حمل 14259 ممکن است از نظر اندازه کوچکتر باشد ، اما به شما نظافتی را می دهد که به همان اندازه سایر پاک کننده های فرش کارآمد است.

این دستگاه جمع و جور فقط تمیز کننده فرش نیست. این یک خلاء مرطوب چند منظوره است. بنابراین عمل تمیز کردن عمیق آن فقط در مورد فرشهای شما اعمال می شود. همچنین دارای اسپری قدرتمند 9 آمپر و همچنین پاک کننده مکش است. بنابراین ، تمیز کردن و خشک کردن هر دو در کنار هم اتفاق می افتد و باعث صرفه جویی در وقت و تلاش اضافی می شود.

همه ما می دانیم که هنگام تمیز کردن ، آب گرم همیشه کارآمدتر است. با استفاده از Bissell 14259 ، دیگر لازم نیست کار اضافی برای گرم کردن آب انجام دهید. دلیل این امر این است که این دستگاه از یک بخارشویی داخلی ساخته شده است که امکان تمیز کردن بهتر و بدون کار بیش از حد را فراهم می کند.

اگر این کافی نباشد ، این دستگاه کوچک همچنین دارای یک مخزن جمع آوری خاک 48 لیتری است که امکان تمیز کردن بیشتر به یکباره و بدون نیاز به خالی کردن مخزن را فراهم می کند. شلنگ انعطاف پذیر ، برس سخت و لکه دار و ابزار اسپری پاشش ، همه مانند یک گیلاس در بالای این پاک کننده شگفت انگیز عمل می کنند.

طرفداران

ابعاد جمع و جور این تمیز کننده فرش و وزن سبک آن باعث شده است تا از آن راحت استفاده شود و به راحتی ذخیره شود. همچنین به راحتی به جاهایی می رسد که یک پاک کننده بزرگتر می تواند به آن برسد.
پاک کننده چند منظوره است و به شما کمک می کند تا نه تنها فرش و فرش بلکه حتی اثاثه یا لوازم داخلی ، اثاثه یا لوازم داخلی را تمیز کنید!
این دستگاه با یک فرمول تمیز کننده موجود است که در برابر لکه ها و بو برای تمیز کردن بهتر کار می کند
ابزار لکه ای سخت که همراه دستگاه موجود است به راحتی امکان دسترسی به همه مناطق سخت قابل دسترسی را به شما می دهد
منفی

اگر مخزن خاک به درستی تمیز نشود ، ممکن است در استفاده متوالی بعدی بو و بوی ایجاد شود
تمیز کردن نازل تمیز کننده ممکن است کمی دردسر باشد
دستگاه دارای یک جریان پاششی گسترده است و ممکن است آب را روی یک سطح بزرگتر از آنچه در نظر گرفته شده است بیرون بیاورد
پاک کننده قابل حمل Bissell 14259 Little Green ProHeat