بهترین اتو مو رمینگتون

راهنمای خرید بهترین اتو مو رمینگتون با توجه به نوع مو

2- نحوه استفاده صحیح از بهترین اتو مو رمینگتون
3- چه اتوی مو می تواند به مو آسیب برساند؟
4- مزیت انتخاب اتوی موی پرومکس نسبت به مارک های دیگر

اتو مو در مدل های مختلف موجود است و تفاوت این مدل ها در مواد صفحه ای (سرامیک یا آلومینیوم واقعی) ، عرض صفحه (پهن ، متوسط ​​یا باریک) ، شکل صفحه ، پوشش صفحه (سرامیک ، سرامیک / کراتین ، تیتانیوم) ، مقدار تولید گرما نحوه تنظیم دما (بدون تنظیم دما یا تنظیم دما) ، نحوه نمایش دما (بدون نمایشگر ، با یک یا چند چراغ نمایشگر ، با صفحه دیجیتال) است.

علاوه بر صاف کردن ، می توان از این دستگاه های بهترین اتو مو رمینگتون با کیفیت برای پیچیدن موهای داخلی یا خارج مو یا ایجاد فرهای بزرگ استفاده کرد.
انواع اتوی مو با کفی های مختلف

1- اتوی مو با کفی های معمولی:

این کفی ها از فلز ساخته شده اند و اغلب نمی توانند دما را تنظیم کنند. در حقیقت ، بیشتر توانایی تنظیم دما در آنها در نظر گرفته شده است: کم ، زیاد و متوسط. این اتوها مخصوص افرادی است که گهگاهی از اتو مو استفاده می کنند یا فقط بخشی از موهای خود را صاف می کنند.

2- بهترین مارک اتو مو

اتو مو

این نوع آهن قابلیت های مختلفی دارد. مانند توانایی تنظیم دما. این نوع اتو موها ارزان قیمت هستند و معمولاً بسته به توانایی هایی که دارند قیمت آنها متفاوت است. کیفیت سرامیک های استفاده شده در این نوع آهن نیز متفاوت است. این اتوهای مو آسیب کمتری به مو وارد می کنند و از این رو محبوبیت بیشتری نسبت به مدل های فلزی یا معمولی دارند.

صفحات اتو سرامیکی گرما را به طور مساوی توزیع می کنند و از برخی سوختگی های مو جلوگیری می کنند ، بنابراین اتوهای سرامیکی بهترین نوع اتو مو هستند. صفحه سرامیکی به دلیل ظرفیت گرمای زیاد سرامیک ، گرمای خود را برای مدت طولانی حفظ می کند. همچنین ، موهای رنگ شده کدر نمی شوند.
مدل 5721
مدل 5721
صفحات 100٪ سرامیکی
3- اتوی مو با کفی های تورمالین:

تورمالین یکی از پرکاربردترین مواد در طبیعت است. و البته در صنعت لوازم آرایشی بسیار محبوب است زیرا تورمالین به آرامی گرم می شود ، بنابراین دما را پایین نگه می دارد و بهترین اتو مو رمینگتون به جای خشک شدن و حالت دادن ناخوشایند مو ، آن را براق ، براق و در شرایط خوبی قرار می دهد.

قیمت اتو مو

4- اتوی مو با کفی یونی:

این اتوها قیمت بالاتری نسبت به مدل های دیگر دارند. نتیجه این مدل اتو در انواع مختلف مو متفاوت است. اگر موهای شما خشک است بهتر است از این مدل اتو استفاده کنید. در واقع این نوع اتو رطوبت بهترین اتو مو رمینگتون موهای شما را از دست نمی دهد و حتی رطوبت موهای شما را برمی گرداند و از خشک شدن موهای شما جلوگیری می کند.

در آخر باید یادآوری کنم که هر چقدر موهای شما حجیم و ضخیم باشد ، برای صاف شدن به گرمای بیشتری نیاز دارد. این بدان معنی است که موهای ضخیم و ضخیم تر ، پس باید از اتوی مو پیشرفته تری استفاده کنید.
5- کفی های تیتانیوم Otomobani

اتوهای صفحه تیتانیوم خیلی سریع گرم می شوند و گرما را بسیار سریعتر از آهن های سرامیکی منتقل می کنند. اگر به طور مناسب پوشانده شود ، در برابر بسیاری از شرایط ناسازگار مقاومت خواهد کرد. اما اگر اتو را برای مدت طولانی روی موهای خود نگه دارید ، مو آسیب می بیند و به اصطلاح می سوزد.
6- کفی اتوماتیک موبا کراتین

همانطور که می دانید کراتین یکی از اجزای تشکیل دهنده مو است. اما بهترین اتو مو رمینگتون خاصیت بی نظیر آن نرم کننده موی قوی و تولید یون بالا است.
مدل 5858k
مدل 5858k

نحوه استفاده از اتو مو

صفحات سرامیکی خالص صفحات تیتانیوم صفحات آبکاری شده تورمالین یا کراتین
سریع گرم می شود خیلی سریع گرم می شود سریعتر از سرامیک و کندتر از تیتانیوم گرم می شود
توزیع گرما بالاترین توزیع گرما
دما در تمام قسمتهای بهترین اتو مو رمینگتون صفحه دقیقاً یکسان است. بهترین اتو مو رمینگتون توزیع گرمای زیاد توزیع گرمای زیاد
زندگی ممکن است شکسته شود ، هرگز شکسته نشود ، هرگز شکسته نشود
درمان مو برای موهای آسیب دیده یا آسیب دیده مناسب است. اگر به درستی استفاده نشود ، می تواند به مو آسیب برساند.
مناسب برای موهای ضخیم کمتر به مو آسیب می رساند
نرخ تولید یون منفی بالا متوسط ​​بسیار بالا
مناسب برای استفاده در منزل و استفاده از آرایشگاه استفاده از آرایشگاه خانگی و آرایشگری
عرض خودروها:

عرض اتوی مو علاوه بر انواع مختلف کفی ، کاربردهای مختلفی نیز دارد که به دو نوع تقسیم می شوند و در زیر توضیح داده می شوند.
1- آهنهای باریک و بلند:

از این مدل اتوها هم برای بهترین اتو مو رمینگتون صاف كردن موها و هم برای حالت دادن به موها استفاده می شود اما روش فر كردن موها با صاف كننده مو نیاز به تمرین و كار دارد.
2- آهنهای بلند و پهن:

این نوع اتوها برای صاف و از بین بردن موهای خیلی بلند مناسب هستند. زیرا صاف كردن موهای خیلی بلند با آهنهای نازك معمولاً مشكل است. در واقع کفی پهن این موها به شما اجازه می دهد تا حجم بیشتری و بخشی از موها را صاف کنید.
انتخاب اتو مو با توجه به نوع مو:
انواع مو:

با وجود انواع مدل های اتوی مو ، شما با انتخاب های متنوعی روبرو هستید. اما اگر به نوع موهای خود توجه کنید و به دنبال انتخاب اتو بر اساس آن باشید بهترین اتو مو رمینگتون ، در این صورت خواهید دید که تعداد انتخاب های شما کاهش می یابد و می توانید تصمیمات بهتری بگیرید. به طور کلی ، انواع مو به دو دسته تقسیم می شوند