برای پول, Clunkers مقدماتی اتومبیل

[ad_1]

برای پول, Clunkers مقدماتی ماشین باید حداقل 8 سال سن و حداقل 18 مایل در هر گالن سوخت هستند. این بسته محرک اقتصادی جدید توسط کنگره تصویب خواهد شد به شما پرداخت مقدار به $5000 دلار را به clunkers که اجرا و یا شاید حتی نمی که. چه کسی اهمیت میدهد چه وضعیت ماشین خود را اگر شما می توانید دست خود را در برخی از سرما پول نقد برای آن ؟

هدف از این برنامه این است که برای رهایی کشور از خودرو که منجر به آلودگی محیط زیست با مواد شیمیایی مضر. این حداقل است که شما دریافت خواهید کرد در حدود 3500 دلار اعطا نقدی خود را برای Clunkers مقدماتی ماشین ها 8 سال و یک MPG از 18 یا کمتر است. تجارت در خودرو خواهد شد پس از تجارت و آن را نمی خواهد بالا بفروشید.

متاسفانه فقط یکی وجود دارد تخفیف به ازای هر نفر است اما اعضای خانواده پول نقد می تواند با جدا clunkers.

کامیون ها و Suv ها دارای قوانین جداگانه. برای نور و کامیون ها و Suv و ماشین با اجسام حجم بهبود MPG باید 2 برای 3500 دلار اعتبار برای بهبود 5 MPG شما 4500 دلار اعتبار است. جدید واجد شرایط کامیون یا SUV باید حداقل 18 MPG.

پس چه نوع وسیله نقلیه می تواند به شما خرید ؟ خودرو جدید به قیمت زیر $45,000.00; اگر شما اجاره یک وسیله نقلیه پس از آن شما باید اجاره آن را برای 5 سال یا بیشتر.

من می تواند تضمین کند که وجود دارد این است که دیگر اطلاعات بر روی وب در مورد این موضوع; لطفا محتاط به عنوان شما ممکن است متضاد و یا اطلاعات نادرست است. اتمام دولت بر اساس وب سایت http://www.FuelEconomy.gov چون سایت فدرال متعلق به اطلاعات دقیق و به راحتی قابل درک باشد. من شما را در نمایندگی است.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>