برای سئو سایتم از کی کمک بگیرم؟

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یک استراتژی ارزشمند برای بالا بردن رتبه بندی شما در نتایج جستجو مشاوره سئو و کمک به شما در جذب مشتری بیشتر است.

هیچ رازی نیست که SEO کار را به پایان برساند. در واقع ، هزینه SEO در ایالات متحده قرار است تا سال 2020 به 79.3 میلیارد دلار برسد.

مشاغلی که کمپین های جستجوگرها را اجرا می کنند در نتایج جستجو رتبه بالاتری دارند ، میزان بازدید وب را افزایش می دهند ، آگاهی از نام تجاری را افزایش می دهند و از همه مهمتر درآمد بیشتری کسب می کنند.

چه میزان ما در سال 2020 برای سئو هزینه خواهیم کرد
با وجود این مزایا ، درک آسان اینکه چرا SEO یکی از م mostثرترین استراتژی های بازاریابی است مشاوره سئو چیست؟ ، آسان است.

با این وجود ، قبل از اجرای سئو ، بسیاری از مشاغل می خواهند بدانند که دیدن نتایج سئو چه مدت طول می کشد.

در این صفحه ، ما در مورد یک جدول زمانی معمول SEO ، آنچه در یک کمپین SEO شامل می شود و مدت زمانی که می توانید منتظر دیدن نتایج SEO باشید صحبت خواهیم کرد. اگر می خواهید وضعیت فعلی SEO وب سایت خود خدمات مشاوره سئو را بررسی کنید ، از جستجوگر SEO رایگان ما استفاده کنید !

جستجوگر سئو WebFX
آن را جامع.
آن را فوری.
آن رایگان است.
اکنون امتحان کنید ، رایگان است!
نام

http://your-url.com

آدرس ایمیل
اکنون SEO من را بررسی کنید
آیا نتایج جستجوگرها فوری هستند؟
ما در جامعه ای زندگی می کنیم که رضایت فوری را دوست داریم. ما مشاوره سئو سایت دوست نداریم بیش از دو دقیقه در صف صندوق منتظر بمانیم و اگر کسی بلافاصله به متن ما پاسخ ندهد ، ناامید می شویم.

همین امر در مورد یک کمپین جستجوگرها نیز صادق است. وقتی مشاغل در سئو سرمایه گذاری می کنند ، می دانند که نتایج بسیار خوبی می توانند داشته باشند و بلافاصله آنها را می خواهند. به همین دلیل بسیاری از شرکت هایی که سئو را شروع می کنند به زودی می پرسند “چه مدت طول می کشد تا سئو کار کند ؟!”

با این حال ، برخلاف استراتژی بازاریابی مانند تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) که تقریباً بلافاصله کار می کند ، می تواند برای نتیجه گیری مدتی به کمپین های جستجوگرها نیاز داشته باشد.

این بدان معناست که شما در همان روزی که سئو را اجرا می کنید ، نمی خواهید مشاوره رایگان سئو وب سایت خود را به رتبه اول برساند. شما نمی خواهید شاهد هجوم مشتری به ویترین فروشگاه شما باشید و درآمد شما در هفته اول اجرای کمپین شما افزایش نخواهد یافت.

درعوض ، می توانید حدود شش ماه صبر کنید تا زمانی که شروع به دیدن نتایج کنید. این نتایج فراتر از رتبه بندی است. بهترین کمپین های جستجوگرها به کسب و کار شما در رتبه بندی کلمات کلیدی کمک می کند که منجر به فروش و فروش می شوند.

چرا کار با سئو خیلی طولانی می شود؟
از آنجا که SEO به هزاران زیر استراتژی دیگر تقسیم شده است ، دیدن نتایج بلافاصله تقریباً غیرممکن است. برای بهترین مشاوره سئو سایت کیست؟ تعیین مواردی مانند:

ارتباط صفحه شما با جستجوی کاربر
صفحه جستجوی شما چه هدفی را دنبال می کند
اطلاعات شما چقدر قابل اعتماد و قابل اعتماد است
اگر از کلمات کلیدی شما در زمینه های قانونی استفاده می شود
تصاویر موجود در سایت شما چیست
چه مدت طول می کشد تا صفحه شما بارگیری شود
چه تعداد بک لینک در صفحه خود دارید
همه این اطلاعات و موارد دیگر تعیین می کنند که شما در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) چه رتبه ای کسب کنید. همانطور که مشاور سئو کیست گفته شد ، گوگل قبل از اینکه بتوانید رتبه بندی کنید ، باید سایت شما را جستجو کند و محتوای شما را فهرست بندی کند.

مفیدترین اطلاعات برای کاربران
Google می خواهد مرتبط ترین اطلاعات و بهترین تجربه ممکن کاربر را در اختیار جستجوگران قرار دهد. به همین دلیل ، Google نتایج را با مفیدترین اطلاعات در مورد یک عبارت جستجو نمایش می دهد – و هرچه سایت شما معتبر باشد ، رتبه بالاتری وظایف مشاور سئو خواهید داشت.

چه مدت طول می کشد تا SEO کار کند؟
با در نظر داشتن تمام این موارد ، درک اینکه چرا سئو کار کمی بیشتر از سایر استراتژی ها طول می کشد ، آسان تر است. اما دقیقاً زمان لازم برای دریافت ترافیک ارگانیک ، سرنخ و درآمد از سئو چیست؟

مانند هر چیز ، تعیین دقیق زمان لازم برای شرکت شما برای دیدن ترافیک ارگانیک از SEO دشوار است. مدت زمانی که برای دیدن نتایج آلی لازم است به موارد زیر بستگی دارد:

رقابت شما
کلمه کلیدی که می خواهید برای آن رتبه بندی کنید
Google به راحتی و به سرعت می تواند محتوای وب سایت شما را فهرست بندی کند
همه مواردی که در نظر گرفته می شود ، دیدن ترافیک ارگانیک از SEO معمولاً 4-6 ماه طول می کشد . این زمان مشاور سئو حرفه ای از همان ابتدای کارزار انتخاب می شود.

گاهی اوقات این امر صاحبان مشاغل را ناامید می کند زیرا آنها کاملاً نمی فهمند که چطور چنین استراتژی ساده ای می تواند مدت زمان طولانی به نتیجه برسد.

چه مدت طول می کشد تا نتایج ارگانیک مشاهده شود
با این حال ، واقعیت این است که SEO یک استراتژی ساده نیست. این دارای بسیاری از زیر استراتژی ها است که اجازه می دهد تا در طولانی مدت بسیار موثر باشد.

در بخش بعدی ، بیایید نگاهی به مراحل مختلف مربوط به یک کمپین جستجوگرها بیندازیم ، بنابراین درک اینکه چرا ثمر دادن به زمان قابل توجهی نیاز دارد ، آسان تر خواهد بود!

یک جدول زمانی معمول SEO: آنچه در ماههای 1-6 اتفاق می افتد
برای درک زمان مربوط به یک استراتژی سئو ، ساده تر است که ماه به ماه از طریق جدول زمانی سئو به آن نگاه کنید.

ماه 1
شما تحقیق خود را انجام داده اید و مشخص کرده اید که بهترین مشاور سئو نمایندگی سئو برای شما بهترین است. آنها تمام استراتژی هایی را که شما در یک شرکت جستجوگر SEO به دنبال آن هستید ارائه می دهند و شما نمی توانید برای شروع صبر کنید در اینجا برخی از مواردی است که SEO شما در ماه اول کار خواهد کرد.

چه اتفاقی می افتد در ماه اول فعالیت SEO خود
پژوهش
SEO ها با تحقیق در مورد هر چیز کوچکی در مورد نام تجاری شما شروع می شوند. این اطلاعات ضروری است زیرا هر شرکتی متفاوت و منحصر به فرد است.

سئو سایت شما درباره صنعت شما ، میزان رقابت پذیری آن ، خاص بودن شما مشاور محتوا، رقبا و چگونگی رتبه بندی آنها و همچنین مباحث دقیق تر مانند کلمات کلیدی مهم صنعت ، تحقیق خواهد کرد.

همه این اطلاعات به شما کمک می کند تا کمپین SEO شما را مجسمه سازی کند.

حسابرسی وب سایت
شرکت SEO شما به محض پذیرفتن شما به عنوان مشتری ، نگاهی به ساختار وب سایت ، محتوایی که دارید و تجربه کلی کاربر شما را بررسی می کند. بهترین شرکت های سئو ، مانند WebFX نیز سئوی کامل یا ممیزی وب سایت را انجام می دهند.

این به آنها کمک می کند تا آنچه را که از قبل به لحاظ محتوایی در اختیار دارید مشاهده کنند ، زمینه های فرصت مشاوره سئو تهران را توسعه دهند و یک برنامه بازی برای یک استراتژی سطح بالای SEO ایجاد کنند.

برنامه ریزی کلمه کلیدی
احتمالاً این جمله را شنیده اید که “محتوا سلطان است” و دقیق تر از این نمی تواند باشد. محتوا همان چیزی است که به شما امکان می دهد در موتورهای جستجو رتبه بندی کنید. بدون آن ، وب سایت شما در اصل وزن کمتری دارد.

برای اینکه محتوای شما در موتورهای جستجو رتبه بندی شود ، باید صفحاتی ایجاد کنید که کلمات کلیدی مخاطبان شما را به صورت آنلاین جستجو کند. به همین دلیل ، تحقیق و برنامه ریزی کلمات کلیدی بخش بسیار مهمی از روند SEO است.

به SEO ها کمک می کند تا دامنه کلمات کلیدی موردنظر را برای تعیین تعداد ، تعداد و نوع مشاور رایگان سئو آنها مشخص کنند.

ماه 2
به خاطر داشته باشید ، تمام موارد بالا همیشه یک ماه کامل طول نمی کشد. بسته به کیفیت و جایگاه وب سایت فعلی شما ، شرکت SEO شما ممکن است بتواند مواردی را که معمولاً در ماه دوم برگزار می شوند ، در ماه اول شروع کند.

چه اتفاقی می افتد در ماه دوم یک برنامه جستجوگرها
به طور کلی ، در اینجا چند مورد وجود دارد که در ماه دوم کمپین جستجوگرها اتفاق می افتد.

اصلاحات وب سایت
ماه دوم معمولاً زمانی است که کار فنی بیشتری در زمینه SEO آغاز می شود. این بدان معنی است که SEO شما به قسمت انتهایی سایت شما وارد می شود و تغییرات لازم را برای اطمینان از اینکه در نتایج جستجو رتبه بالاتری دارید ، شروع توضیح کار مشاور سئو می کند.

تغییراتی که آنها ایجاد می کنند صرفاً براساس ممیزی وب سایت شما است. به عنوان مثال ، اگر از قبل برچسب های فوق العاده alt برای تصاویر خود دارید ، دیگر نیازی به SEO نیست که گزارش برچسب alt را برداشته و آنها را برطرف کند. با این حال ، اگر متوجه شوند که توضیحات متای سایت شما کم است ، مطمئناً آنها را به روز می کنند.

اگر وب سایت شما قدیمی است یا آن را از شخص دیگری خریداری کرده اید ، ممکن است به یک اصلاح اساسی در SEO نیاز داشته باشد. این خودش می تواند ماه ها طول بکشد. شما معمولاً از طریق SEO خود می فهمید که آیا سایت شما در ماه اول هنگام انجام بازرسی های وب سایت به بازسازی اساسی نیاز دارد یا خیر.

از طراحی پاسخگو اطمینان حاصل کنید
طراحی پاسخگو به این معناست که هر کاربر کاربر وب سایت شما را در چه دستگاهی مشاهده کند ، تجربه فوق العاده ای خواهد داشت. اگر وب سایتی دارید که پاسخگو نیست ، به احتمال زیاد وقتی کاربران آن را روی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی مشاهده می کنند ، مانند دسک تاپ به نظر نمی رسد.

اعتماد مشاغل شریک
تمرکز آنها بر ROI و توانایی ذاتی آنها در برقراری ارتباط با این اطلاعات به شکلی که من فهمیدم مشاور سئو کیست؟ حلقه مفقوده با سایر شرکتهای بازاریابی دیجیتال است که من در گذشته استفاده کرده ام.
لیا پیکارد ABWE

به مطالعه موردی مراجعه کنید

ممکن است دکمه ها قطع شوند ، تصاویر ممکن است کل صفحه را اشغال کنند و پیمایش سایت خود دشوارتر است. در این مرحله از بازی ، مدیر بازاریابی شما اطمینان می دهد که سایت شما پاسخگو است ، زیرا این امر بر رتبه بندی سایت شما نیز تأثیر می گذارد.

ماه 3
ماه سوم زمانی است که جادو شروع به رخ دادن می کند. به یاد دارید که مشاوره تخصصی سئو چگونه گفتیم محتوا پادشاه است؟ این جایی است که ما شروع به استفاده از آن مانترا می کنیم.

چه اتفاقی می افتد در ماه سوم کمپین جستجوگرها
انتخاب کلمه کلیدی
قبل از اینکه SEO شما بتواند محتوا را ایجاد و پیاده سازی کند ، آنها باید لیست طولانی کلمات کلیدی را که در طول ماه اول کشیده اند بررسی کنند و آن را به کلمات کلیدی مورد نظر خود محدود کنند .

کلمات کلیدی مختلف به خوبی به انواع مختلف محتوا وصل می شوند. به عنوان مثال ، کلمات کلیدی دم بلند و کلمات کلیدی عمومی وجود دارد.

کلمات کلیدی عمومی به طور معمول شامل یک یا دو کلمه هستند و آنها یک موضوع گسترده را توصیف می کنند. این اصطلاحات شامل “پیتزا” ، “کفش” یا “سگ” است.

در حالی که کلمات کلیدی عمومی اغلب حجم بالایی از جستجو دارند ، بسیاری از شرکتهای دیگر در صنعت شما آنها را هدف قرار می دهند. این بدان معناست که درجه بندی آلی برای آنها اغلب دشوار است.

کلمات کلیدی دم بلند اغلب بیشتر هدف قرار می گیرند و شامل سه یا چند کلمه هستند. این کلمات کلیدی مشاوره تلفنی سئو خاص طاقچه شما ، یک نیاز فوق العاده خاص را هدف قرار می دهند.

این عبارات شامل عباراتی مانند “پیتزا پوسته نازک پپرونی و آناناس” ، “کفش پاشنه بلند قرمز و بند مچ پا” یا “توله سگهای گوسفند در پنسیلوانیا” است. هر یک از این کلمات کلیدی نیاز بسیار خاصی را برآورده می کنند.

اگرچه کلمات کلیدی دنباله ماهانه حجم جستجوی ماهانه کمتری دارند ، اما منجر به جذب صلاحیت بیشتری در سایت شما می شوند – افرادی که به احتمال زیاد محصولات یا خدمات شما را خریداری می کنند. وقتی صحبت از کلمات کلیدی می شود ، حجم بالای جستجو و رقابت کم یک ترکیب برنده است.

همانطور که مشاهده می کنید موارد زیادی در انتخاب کلمات کلیدی قبل از نوشتن محتوا وجود دارد. به همین دلیل است که به طور کلی تولید محتوا بسته به نیاز وب سایت شما یک ماه کامل یا بیشتر به طول می انجامد.

ایجاد محتوا
یکی از مهمترین قسمتهای یک کمپین SEO ایجاد محتوا است . همانطور که می بینید ، این یک فرایند است که دقیقاً تعیین می کند چه کلمات کلیدی را با محتوای خود هدف قرار دهید ، اما بعد از پایین آمدن کلمات کلیدی توسط سئو کارها ، زمان تولید محتوا می رسد.

مشابه کلمات کلیدی ، انواع مختلفی از محتوا نیز وجود دارد. در طول ماه سوم ، آژانس سئو سایت شما هر کلمه کلیدی را با نوع خاصی از محتوا جفت می کند که برای هر موضوع بهترین نتیجه را خواهد داشت.

برای مثال، وجود دارد محتوای طولانی ، مطالب وبلاگ ، و محصول به طور کلی / محتوای خدمات. در این مرحله از فعالیت SEO شما ، مدیر بازاریابی شما تعیین می کند که سایت شما به چه نوع محتوایی نیاز دارد و طرحی مناسب برای وب سایت شما ایجاد می کند.

محتوای طولانی مدت معمولاً بیش از 2000 کلمه را شامل می شود و برای اهداف SEO بسیار مهم است. در حقیقت ، اثبات شده است که محتوای طولانی مدت باعث ایجاد ترافیک ارگانیک بالاتر ، اشتراک اجتماعی بیشتر و بک لینک بیشتر می شود.

اما این کار به سادگی ایجاد یک مقاله 2000 کلمه ای و ارسال آن به سایت شما نیست. نویسندگان باید مراقب باشند تا هدف جستجو را برآورده کنند یا هدف دقیق جستجوی کاربر را تأمین کنند. به عنوان مثال ، اگر کاربری “پیتزای پوسته نازک” را جستجو کند ، آیا هدف از جستجو این است که یک دستور العمل برای پیتزا پوسته نازک پیدا کند؟ مکانی را پیدا می کنید که پیتزای پوسته نازک ارائه دهد؟ در مورد تاریخچه پیتزای پوسته نازک اطلاعات کسب کنید؟

در سال های گذشته ، سئوکاران می توانستند به سادگی مطالبی را بنویسند که پر از کلمه کلیدی مورد نظر آنها باشد اما گوگل از آن زمان بسیار هوشمندتر شده است. برای رتبه بندی محتوای شما ، وب سایت شما باید از محتوایی برخوردار باشد که قصد کاربر را برآورده کند ، نه فقط از کلمه کلیدی استفاده کند.

محتوای وبلاگ کمی بیشتر متعهد است زیرا باید به طور منظم به روز شود. با این حال ، وبلاگ ها برای SEO بسیار مفید هستند. به همین دلیل است که اکثر شرکت های سئو به شما پیشنهاد می کنند وبلاگی را پیاده سازی کرده و محتوای وبلاگ خود را با هزینه اضافی تهیه کنید.

دلیل سودمند بودن وبلاگ ها این واقعیت است که به راحتی می توان آنها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت ، دسترسی به آنها آسان است و جریان مداوم اطلاعات جدیدی در وب سایت شما هستند ، که Google از آن طرفداری می کند.

محتوای عمومی محصولات و خدمات چیزی است که ممکن است قبلاً در وب سایت خود داشته باشید. این محتوایی است که در مورد تجارت ، داستان و مشخصات و توصیف محصولات و خدمات شما صحبت می کند. اگر بخواهید پیشنهادات کالاهای خاص شما در Google رتبه بندی شود ، این محتوا بسیار مهم است – و اگر بخواهیم حدس بزنیم ، این یکی از اهداف شماست.

هرچه زودتر این محتوا در وب سایت شما ظاهر شود ، بهتر است. به محض ارسال محتوای شما ، Google می تواند فهرست بندی آن را شروع کرده و در موتورهای جستجو رتبه بندی کند.

انتظار نداشته باشید که محتوای تازه ارسال شده خود را در نتایج جستجو در هفته اول مشاهده کنید ، اما ممکن است پس از یک یا دو ماه شروع به دیدن رتبه بندی محتوای کاملاً خوب ، حداقل در جایی از نتایج جستجو کنید.

ماه 4
ماه چهارم زمانی است که شما مشاهده می کنید کمپین SEO خود را به ثمر می رسانید. در این ماه ، باید افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه بندی سایت را تجربه کنید.

چه اتفاقی می افتد در ماه 4 از جستجوگرها
با این حال ، این بدان معنا نیست که کار SEO به پایان رسیده است. آنها همچنان به پیاده سازی محتوا در وب سایت شما ، رفع مشکلات فنی و عملکرد 100 درصدی سایت شما در سراسر وب ادامه می دهند.

افزودن مداوم مطالب و جنبه های فنی سئو مانند پیوند سازی در این ماه برای حرکت جنبش سئو مهم است. ایجاد پیوندهای معتبر برای رتبه بندی شما مهم است زیرا به Google نشان می دهد سایر وب سایت های دارای مقامات بالا به اطلاعات شما اعتماد کافی دارند تا بتوانند به آنها پیوند دهند.

به منظور افزایش بک لینک ، مدیر بازاریابی شما ممکن است با سایر شرکت های صنعت شما ارتباط برقرار کند و از آنها بخواهد که به محتوای شما پیوند دهند.

ماه 5
در ماه پنجم ، شما باید نتایج واقعی حاصل از فعالیت SEO خود را مشاهده کنید. شما باید شاهد افزایش بازدید سایت باشید و حتی ممکن است شاهد فروش اضافی نیز باشید. این بدان معناست که کمپین شما در حال کار است و می تواند تمایل خوبی به کارآیی یا عدم تبلیغ شما داشته باشد.

در ماه 5 کمپین جستجوگرها چه اتفاقی می افتد
بنابراین آژانس سئو شما در این ماه چگونه خواهد بود؟

حلقه در شبکه های اجتماعی
اگر نمایه های رسانه های اجتماعی شما از قبل به وب سایت شما پیوست نشده باشند ، این معمولاً زمانی است که SEO شما به این کار باز می گردد. اگر حساب های رسانه های اجتماعی ندارید که از برند شما استقبال کنند ، مدیر بازاریابی شما ممکن است یک آژانس عالی بازاریابی در شبکه های اجتماعی را برای کمک به شما در این مرحله پیشنهاد دهد. اگر آنها یک آژانس خدمات کامل SEO مانند WebFX باشند ، می توانند از حضور در شبکه های اجتماعی شما در خانه مراقبت کنند !

تجزیه و تحلیل نتایج فعلی
بخش مهمی از وظایف یک شرکت SEO گزارش دادن یافته های خود به شما مشتری است – و برخی از مهمترین یافته ها تجزیه و تحلیل در مورد کمپین شما هستند.

SEO شما باید کل مبارزات شما را در طول مراحل پیگیری کند ، اما تقریباً در ماه پنجم است که شما واقعاً می توانید جهش در ترافیک یا تبدیل را مشاهده کنید. سئو سایت شما از ابزارهایی مانند Google Analytics برای نشان دادن عملکرد کمپین شما استفاده خواهد کرد.

اگر آژانس کاری که با آن کار می کنید مانند WebFX یک شریک برتر Google باشد ، یک جایزه است!

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort mobil ödeme bozdurbuy verified stripe accounthtml nullednulled themesgreat rhino oynabuy wise accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynacasinoslotbeylikdüzü korsan taksielf bar bc5000cinsel sohbetaviator sinyal hilesiinstagram gizli hesap görmeVozol Alien 5000Mobil Ödeme BozdurmaLcd ekranköpek tasmaelf bar bc5000bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişgenco bahisaviator sinyal hilesi