بخارپز چیست و چه کاربردی دارد

بهترین بررسی های سبزیجات بخار و راهنمای خریدارآشپزخانه ، بررسی محصولات بدون نظر
بخارپز نوعی روش پخت و پز است که در آن غذاها توسط بخار داغ احاطه شده در محیط اطراف محصور می شوند. با توسعه فن آوری ، روش پخت و پز به خوبی توسعه یافته است مانند جوشاندن هرگز نیازی به غوطه وری مواد غذایی نیست. هرگز اجازه نمی دهد که هر نوع ماده مغذی را از طریق آبشویی از دست بدهیم. امیدوارم بخارپوش سبزیجات در اولین انتخاب افراد عمده در روز کنونی بایستد. این روش بخارپز کردن نسبت به سایر روش های پخت و پز بسیار ایمن است ، بنابراین سعی می کنید با بهترین بخار سبزیجات استفاده کنید.

بخارپز چیست

این ماده با روشی فوق العاده مفید و راحت برای تهیه مواد غذایی مختلف دیدار می کند
کارشناسان ما انتخاب می کنند
بخارپز سبزیجات بخارپز

بخارپز سبزیجات دیگ برنج دیجیتال Aroma Housewares

اگرچه بخارپز های گیاهی زیادی در بازار وجود دارد ، متخصص ما به دلیل ویژگی های جذاب و رتبه عالی آن با بخارپز دیجیتال برنج دیجیتال Aroma Housewares می رود.

بررسی در آمازون
ارزش پول
استرر 5-کوارته استر 5 تخته استر

استرر 5-کوارته استر 5 تخته استر

اگر تا به حال به فکر خرید بخارپز دوتایی استیکر Oster 5 Quart هستید ، بهترین انتخاب سبزیجات بخارپز در بازار است. با مواد با کیفیت طراحی شده است که نیازهای شما را برآورده می کند و استفاده از آنها راحت است.

بررسی در آمازون
کالای برتر
بخار شیشه دیجیتال Cuisinart Stm-1000

بخار شیشه دیجیتال Cuisinart STM-1000

گرچه شما با انواع مختلفی از محصولات استیل ضد زنگ C სამზარეულო STM-1000 Steamer Digital Glass بخاطر ویژگی ها و طراحی ماجراجویانه توجه ویژه ای را در بین مردم در این بازار جلب می کنید.

بررسی در آمازون
بهترین و بخار نباتی نظرات
مقدمه
وقتی نوبت به انتخاب بهترین سبزیجات بخارپرداخت می رسد ، باید بهترین و بهترین مارک های ذکر شده در زیر را پیدا کنید. علاوه بر این ، به همه کمک می کند تا ضمن استفاده از آن ، مشخصات ، خصوصیات و مزایای آن را پیگیری کنند. البته اکثر بهترین بخار سبزیجات بصورت آنلاین در دسترس هستند تا خرید شما بسیار آسان و راحت انجام شود. بنابراین ، به 10 مورد برتر در مورد بررسی بخار سبزیجات توجه کنید و مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

بهترین بررسی های مربوط به بخار سبزیجات

SL.NO نام محصول قیمت
1 اجاق گاز برنج دیجیتال Arous Housewares
اینجا کلیک کنید
2 اجاق گاز برنجی با 6 لیوان با رایحه Aroma Housewares
اینجا کلیک کنید
3 استرر 5-کوارته استر 5 تخته استر
اینجا کلیک کنید
4 BELLA (13872) 7.4 Quart 2-Storkable Stackable Basket Stamer Foods سالم
اینجا کلیک کنید
5 Steamer Food Aicok BPA FREE Steamer سالم 9.5 کوارتز 3 لایه بخار برقی
اینجا کلیک کنید
6 بخار شیشه دیجیتال Cuisinart STM-1000
اینجا کلیک کنید
7 استیمر مواد غذایی دیجیتال Beach Hamilton Beach
اینجا کلیک کنید
8 بخار برقی مواد غذایی برقی Rosewill
اینجا کلیک کنید
9 بخارپز ضد زنگ Premium
اینجا کلیک کنید
10 اجاق گاز فشار قابل برنامه ریزی چند منظوره پلاتین
اینجا کلیک کنید

 1. بخارپز سبزیجات دیگ برنج دیجیتال AROMA HOUSEWARES
  بخارپز سبزیجات دیگ برنج دیجیتال Aroma Housewares
  این راحت ترین بخار برقی سبزیجات است که سخاوتمندانه برای پختن سبزیجات طراحی شده است. شامل 4 تا 20 فنجان از انواع برنج با کارکردهای تخصصی است. بنابراین ، این مارک با برنج سفید و قهوه ای مناسب در زمان خنک کاری عمل کرده است. این سینی بخار دارد که باعث می شود سریع بخارپز گوشت و سبزیجات انجام شود.

این بهترین بخار گیاهی دارای عملکرد سریع برنج است که زمان پخت و پز را 50٪ کاهش می دهد. این دستگاه باید زیر یک اجاق گاز آهسته 4 کوارته عمل کند و بیشتر از یک ویژگی زرق و برق استفاده کند. دستگاه بخار برنج دیجیتال Aroma Houseware با یک تایمر تاخیر قابل برنامه ریزی 15 ساعته نصب شده است.

پس از اتمام برنج ، به طور خودکار سوئیچ می شود تا گرم شود و عاقلانه از آن استفاده کنید. این غالباً با کارکردهای تخصصی ایجاد می شود که قادرند تا ابد در انتظار ثبت اختراع برای همیشه باشند.
ویژگی های اصلی
تا 20 فنجان برنج پخته شده بازده.
ویژگی های آشپزی آهسته.
ابعاد دارای 11.25 75 11/10 10. 75/75 اینچ است.
مشخصات فنی
گوشت و سبزیجات را به زحمت و خوشمزه بخار می زنند.
عملکرد گرم نگه داشتن خودکار.
تایمر تاخیر 15 ساعته برای برنامه ریزی وعده غذایی انعطاف پذیر.
طرفداران
آسان برای استفاده.
کنترل های دیجیتال قابل برنامه ریزی.
همه کاره.
منفی
Multicooker گنجانده نشده است.
پختن برنج برای بسیاری از افراد 35 دقیقه طول می کشد.
بررسی در آمازون

 1. پلوپز 6 عیار گلدان سبک و بخارپز سبزیجات
  اجاق گازهای رایحه ای 6 عیار گلدان و سبزیجات بخارپز

با این کار ، پلوپز و سبزیجات دیگ بخارپز سبک 6 عطر Aroma ، اخیراً به وسایل آشپزخانه اضافه کرده است. شما حتی می توانید با استفاده از این برند Aroma ، برنج با کیفیت رستوران درست کنید. این امکان را به فرد می دهد که تمام وقت را در تلنگر سوئیچ آماده کند. این باید سبک پخت و پز مناسب را کشف کند و در همین راستا وقت خود را صرفه جویی کند.

علاوه بر این ، بخارپز برای 2 تا 6 فنجان از انواع برنج ها تنظیم شده است. این بخار سبزی مناسب برای تهیه سریع جو دوسر ، فلفل و سایر موارد بسیار مناسب است. استفاده و راهنمایی برای پخت و پز برنج با بخار راحت و دیگران راحت است. سینی بخار امکان ساخت وعده های غذایی سالم با ظرفیت 6 فنجان برنج را فراهم می کند.

با چیدن این بخار سبزیجات برای تهیه غذاهای خوشمزه آشپزی بسیار آسان بوده است. بنابراین شامل یک طرح تک لمسی و مناسب برای کار با هر کس در خانه است. این ارائه می دهد همه چیز شما نیاز دارید.
ویژگی های اصلی
طرح ساده تک لمسی.
فن آوری بخار استفاده شده است.
تطبیق پذیری وعده های غذایی.
مشخصات فنی
به طور کامل 2 تا 6 فنجان برنج پخته شده را آماده می کند.
قابلمه داخلی آشپزی نیست.
درب شیشه ای با نمای کامل.
طرفداران
موجود در فروشگاه آنلاین.
قیمت مناسب و بودجه محدود.
باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.
منفی
تمیز کردن دستی لازم است.
پخت و پز برای بسیاری از افراد 35 دقیقه طول می کشد.
درب اجاق گاز ارزان قیمت ساخته شده است
بررسی در آمازون

 1. اوستر 5 لیتر دو چند طبقه بخار
  استرر 5-کوارته استر 5 تخته استر

برای تهیه وعده های غذایی سالم و خوشمزه ، Oster 5 Quart Double Tiered Steamer این فرصت را ارائه می دهد. این بخار سبزی تازه طراحی شده است که قادر به تهیه وعده های غذایی ، جو دوسر ، سبزیجات و سایر موارد است. روغنهای پخت و پز ، کره ها و کره غنی از کالری را از بین می برد. این طرح با دو طرح 5 کاسه کوارته طراحی شده است. مطابق با غذاهایی که به طور جداگانه با ویژگیهای اخیر کشف شده ، کار می کند.

با پخش آسانتر به روز می شود و بنابراین قادر به یافتن یک مؤلفه ایمن مشخص شده در داخل است. این بخارپز سبزیجات برای فضای کمتری ایده آل است و غذای بخارپز غذا برای نگهداری جمع و جور لانه است.

دستگاه بخارپز سبزیجات Oster با دو کاسه جریان جداگانه طراحی شده است که برای پخت و پز و وعده های غذایی واضح و مناسب تهیه می شود. این شامل گزینه های سالم برای وعده های غذایی خانگی خوشمزه و مغذی است.
ویژگی های اصلی
بخارپز خوراکی آسان برای سبزیجات ، گوشت ، ماهی.
طراحی دوتایی خسته.
کاسه های بخار 400 وات سازگار.
مشخصات فنی
تایمر خودکار 60 دقیقه ای.
چراغ نشانگر قدرت.
ماشین ظرفشویی ایمن
طرفداران
ساده و آسان.
محتوای مواد غذایی را حفظ کنید.
جریان دوگانه
منفی
پول نقد دستی ضروری است.
وزن تا 8 پوند.
بررسی در آمازون

 1. BELLA (13872) 7.4 کوارت 2 ردیف سبد توانید STACKABLE مواد غذایی سالم بخار
  BELLA (13872) 7.4 Quart 2-Storkable Stackable Basket Stamer Foods سالم

لیتر Bella 7 یک غذای عالی و بهترین بخار گیاهی است. این ماده برای تهیه غذاهای مورد علاقه که با روش اصلاح ریزش ناخواسته مشخص شده اند ، استفاده می شود. این منظور برای پخت وعده های غذایی مفید و خوشمزه در روز است. شما حتی می توانید با استفاده از این بخارپز غذاهای سالم تهیه کنید. این دکمه خاموش کردن دکمه آسان هنگام پایان کار است.

با قرار دادن یک بخار برقی جداگانه از سبزیجات ، با قرار دادن وعده های غذایی داخل آن برای پخت و پز ، ظرفیت زیادی را شامل می شود. غالباً بر اساس یک روش ساده خاموش کردن دکمه سوئیچ پس از استفاده است. آنها به طور خاص طراحی شده اند و شامل گزینه هایی کاملا دانه ای برای تهیه غذاهای اصلی مورد علاقه است. این در نظر گرفتن ایده آل برای غذاهای مختلف است.

بخارپز کردن برنج همیشه زمان مناسبی را برای تهیه آماده می کند. بنابراین ، بخارپز سبزیجات Bella Steamer نقش عمده ای در پخش هر نوع مواد غذایی فقط از هر منطقه ایفا می کند. این دستگاه قادر است با مجموعه های مورد علاقه وعده های غذایی اصلی کار کند.
ویژگی های اصلی
طراحی 2 ردیف.
سینی بخار گنجانده شده است.
ایده آل برای غذاهای مختلف.
مشخصات فنی
دکمه خاموش کردن خودکار.
محافظت از خشک جوش.
راهنمای بخار رایگان را حدس بزنید.
طرفداران
نمودار بخار
پنجره نمای مخزن آب.
ظروف ایمن ماشین ظرفشویی.
منفی
عملکرد گرم ندارد.
دقیقه تنظیم گره را روشن کنید.
بررسی در آمازون

 1. AICOK FOOD STEAMER BPA FREE STEAMER سالم 9.5 کوارتز 3 لایه برقی 3 طبقه ای 800W سریع حرارت برای گوشت ، سبزیجات ، تخم مرغ و برنج
  Steamer Food Aicok BPA بخارپز سالم سالمبا طراحی بخار قدرتمند ، بخارپز سبزیجات برقی Aicok اکنون به عنوان بزرگترین انتخاب برای همه در نظر گرفته شده است. این مکان با سبک پخت و پز مناسب است که با مقاومت شیمیایی و سایر موارد به روز شده است. البته یک بخارپز با 3 سبد انباشته قابل تنظیم تنظیم شده است که با سبک پخت سریعتر عمل می کنند.

در برابر بخار 800 وات که با سبک پخت و پز عمل می کند ، مقاومت می کند. این امر با قرار دادن غذاها برای بخار کردن براساس آن توسط بخار برقی سبزیجات اداره می شود. ابتدا غذاها یا سبزیجات را به کاسه دوم پر از آب می بخشد. ظاهری شفاف دارد که طبخ غذاهای سریعتر در ظرف پایین می باشد.

تنظیم شده توسط تایمر خاموش ، و در نتیجه شامل یک مخزن پایه برای کار با سبک های پخت و پز خودکار است. این باید تایمر را حدود 60 دقیقه برای پخت و برگشت آن تنظیم کند. با کشف زمانهای بخار طولانی تر در بخار برقی سبزیجات ، زمانهای کوتاه تری را شامل می شود.
ویژگی های اصلی
بخارپز سریع و بزرگ.
BPA وضعیت سالم رایگان.
مقاومت بسیار شیمیایی.
مشخصات فنی
3 سبد انباشته پشته.
زمان های بخار کوتاه تر
عملکرد خاموش خودکار.
طرفداران
گزینه آشپزی آسان.
کاسه دوم پر شد.
انواع مختلفی از غذاها را طبخ کنید.
منفی
شستن دستی لازم است.
تایمر به 0 تا بدون سطح آب در مخزن باز می گردد.
بررسی در آمازون

 1. بخار شیشه دیجیتال CUISINART STM-1000 ، فولاد ضد زنگ
  بخار شیشه دیجیتال Cuisinart STM-1000

افرادی که به دنبال استیمر سبزیجات سالم تر و راحت تر هستند ، در اینجا بخار شیشه دیجیتال Cuisinart STM-1000 ، استیل ضدزنگ ، جستجوی اولیه افراد را متوقف می کنند. این یک گلدان پخت و پز شیشه ای 5 لیتری است که به شما کمک می کند تا به عنوان یک خانواده معمولی سرو شود. این است که با فولاد ضد زنگ و همچنین از اجزای شیشه ای ساخته شده است که به عنوان عالی ترین بخار گیاهی موجود در بازار است.

ساخت پلاستیک باعث ایجاد برخی مواد شیمیایی در هنگام تهیه مواد غذایی بخصوص هنگامی که خیلی گرم است می شود. بنابراین می توانید با بخار شیشه ای دیجیتال Cuisinart STM-1000 بروید که به شما امکان می دهد از آشپزی به روشی خوشمزه و طبیعی لذت ببرید.

این گزینه با گزینه تنظیم مواد غذایی از پیش برنامه ریزی شده طراحی شده است که امکان انتخاب بر اساس لباس های سفارشی شده برای ظرف شما را فراهم می کند. حتی آن را با سینی بخار برقی سبزیجات بیرون می آید تا از راحتی استفاده کند. در اینجا با وزن 13.23 در 13.74 در 9.37 اینچ وجود دارد که برای بخار دادن غذا برای یک عضو متوسط ​​خانواده مناسب است.
ویژگی های اصلی
کنترل پنل LCD.
تنظیمات غذایی از قبل برنامه ریزی شده.
گلدان شیشه ای 5 لیتری.
مشخصات فنی
گلدان شیشه ای 5 لیتری.
مخزن آب 1 لیتری.
تایمر نمایشگر 1 ساعته LCD.
3 دکمه (START / STOP ، REHEAT & PAUSE).
هشدار شنیداری
5 تنظیمات غذا.
سینی شیشه ای با گیره فلزی.
طرفداران
بخار قدرتمند
درب شیشه ای
کاسه مواد غذایی شیشه ای.
منفی
هزینه بالاست
کاسه غذایی یک لیتری.
بررسی در آمازون

 1. استیمر مواد غذایی دیجیتال BEACH HAMILTON BEACH – 5.5 QUART (37530A)
  استیمر مواد غذایی دیجیتال Beach Hamilton Beachبرای ایجاد وعده های غذایی با غذاهای جالب تر ، در اینجا بهترین استیکر غذای دیجیتال Hamilton Beach Digital Steamer بهترین انتخاب آشپز بزرگ آشپز است. شما می توانید انتخاب دلخواه غذاهای دریایی خود را در این بخار برقی سبزیجات اضافه کرده و در مدت زمان بسیار کمی طعم و غذای بخارپز را برای کل خانواده سرو کنید. با پشتیبانی گرم اتوماتیک ساخته می شود که سوئیچ ها در زمان آماده شدن غذا گرم می شوند.

این امکان را فراهم می کند تا از دسترسی به صفحه لمسی دوبل برای تنظیم تایمر شمارش معکوس برای غذاهای مختلف استفاده کنید. این دستگاه بخار برقی سبزی دارای عمق 9 عرض 13.75 و ارتفاع 11.1 است که برای استفاده در تهیه مواد غذایی کافی برای مشتری کاربرد دارد.

اگرچه ، با ویژگی های مناسب که مدل های دیگر بخارپز می کنند ، ساخته شده است بنابراین باعث می شود زندگی در آشپزخانه ساده تر و آسان تر شود. تکیه گاه کشو وجود دارد که در قسمت پایین بخار برقی سبزیجات قابل دسترسی است ، سپس مقدار کمی آب را بدون وجود اختلال ذخیره کنید.
ویژگی های اصلی
گرم اتوماتیک.
ذخیره سازی تودرتو
پد لمسی دیجیتال.
مشخصات فنی
2 سبد انباشته پشته.
سبدهای قابل جابجایی برای قسمتهای بزرگتر
حالت گرم خودکار.
تایمر دیجیتال
طرفداران
سالم .
تجهیزات ساده و مقرون به صرفه هستند.
منفی
برای تمیز کردن وقت بیشتری صرف کنید.
عدم قهوه ای شدن
بررسی در آمازون

 1. کوارتز غذای برقی ROSEWILL 9.5
  بخار برقی مواد غذایی برقی Rosewill

تهیه طبخ غذاهای سالم و خوشمزه برای تهیه یک سرآشپز ضروری است ، بنابراین آنها باید با کوارتر Rosewill Electric Steamer 9.5 Quart بروند. در زیر نگهدارنده تخم مرغ ساخته می شود تا تخم مرغ را به شیوه صحیح بجوشاند. شما می توانید از دسترسی به مایع های پر از آب به هر دو برابر بیش از هر سایت لذت ببرید تا با راحتی بیشتری آب را دوباره پر کنید.

استفاده از بخار سبزی برقی 800 واتی در مدت زمان 60 دقیقه قابل استفاده است. سرآشپز می تواند از استفاده از درب دستگیره لمسی خنک و همچنین در زمان بخار پشتیبانی از نشانگر سطح آب را بدست آورد. زمان شروع به بخار کمتر از 40 ثانیه است. استفاده از این حلقه بخار توربو باعث می شود غذا سریعتر و سالم تر برای همیشه شود.

جدا از آن ، در ضمن حفظ طعم و همچنین نوع دیگری از مواد مغذی ، فاقد روغن است. لمس کردن در زمان استفاده همیشه طراوت است ، بنابراین هرگز با تولید گرما به دست شما صدمه نمی زند. شما می توانید در مدت زمان کوتاه از تمیز کردن ماشین ظرفشویی و تمیز کردن آن لذت ببرید. امیدوارم که در هر ثانیه در ساعت پخت و پز به عنوان پشتیبانی کاربر پسند عمل کند.
ویژگی های اصلی
داغ به لمس.
مکانیسم ایمنی.
تایمر و بخار را تنظیم کنید.
مشخصات فنی
تایمر 60 دقیقه ای
ایستاده 800W.
خاموش خودکار
طرفداران
مواد غذایی را مرطوب نگه می دارد.
کاملاً ساده
منفی
ظرفیت اندک
تمیز کردن سخت
بررسی در آمازون

 1. سس بخارپز بخار شونده PREMIUM PREMIUM
  بخارپز ضد زنگ Premium

آیا در مورد استفاده از دستگاه بخار برقی موجود در سبزیجات استفاده می کنید؟ اگر بله ، اکنون نگرانی وجود دارد ، فقط خاموش کنید و با Muceins Premium Stainless Steamer Salucepot کار کنید که با ظاهری استثنایی و ویژگی های متعدد برای افزایش راحتی عالی کار می کند. این گلدان با سه تکه دیگ بخار سبزیجات از جنس استنلس استیل به همراه بخارپز ساخته شده است.

دارای هسته هسته آلومینیومی است که توسط استیل ضدزنگ پوشانده شده است و عملکرد منحصر به فردی از انتقال حرارت به طور مساوی به قسمت عمده گلدان دارد. سپس بگذارید غذا را با طعم بی نظیر و یکسان بخارپز کنید. این بخار دارای رینگ هایی است که باعث کاهش نشت و همچنین رقیق شدن آن می شود.

استفاده از آن با راحتی بهتر برای پخت و پز اقلام غذایی مختلف از دوام بالایی برخوردار است و می توانید گزینه ای تایمر را تنظیم کنید که امکان تمرکز بر روی کارهای دیگر را بدون فکر کردن در مورد پخت و پز مواد غذایی فراهم کند. در سراسر فروشگاه ، می توانید از این بخار پز سبزیجات از جنس استنلس استیل با طراحی و سبک کم حجم مطلع شوید که امکان تهیه مواد غذایی را به صورت کامل فراهم می کند.
ویژگی های اصلی
دستگیره پلاستیکی Bakelite.
گلدان بخار استیل.
هسته آلومینیومی درپوش
مشخصات فنی
سطح آب اتوماتیک.
از رینگ های نورد استفاده کنید.
گزینه های مختلف پخت و پز.
طرفداران
گرما را به طور مساوی توزیع می کند.
ساده برای اداره.
سبک وزن.
منفی
ظروف مواد غذایی ماشین ظرفشویی ایمن نیستند.
استیل بخار پشته.
بررسی در آمازون

 1. اجاق گاز فشار قابل برنامه ریزی چند منظوره ELITE PLATINUM
  اجاق گاز فشار قابل برنامه ریزی چند منظوره Elite Platinum

این نوع بخار برقی سبزی با فن آوری جدیدی طراحی شده است که به شما امکان می دهد از 14 عملکرد چند منظوره و همچنین گزینه ای از دیگ پخت و پز 8Qt nonstick حذف استفاده کنید. سپس آشپز سرآشپز مواد غذایی را سریع و به سادگی با خطر ابتلا به آن آماده می کند. امیدوارم بهترین گزینه برای لذت بردن از تهیه مواد غذایی طبق نیازهای شما باشد.

استخر بخار گیاهی از جنس استنلس استیل با گزینه تأخیر 24 ساعته ساخته می شود تا کاربر بتواند طبق نیاز شما برنامه را تهیه کند. این صدا در اواخر پخت و پز دارای صدای بوق است ، بنابراین شناسایی مواد غذایی به راحتی جریان می یابد. در صورت خرابی برق ، این اجاق گاز هرگز با مشکل روبرو نمی شود زیرا با پشتیبانی از سرگیری خودکار که در عرض چند دقیقه ترمیم می شود ساخته می شود.

محافظ شناور وجود دارد که در تشخیص اینکه اجاق گاز فشار به حد مطلوب رسیده است کمک می کند. از این رو می توانید به راحتی از بخار سبزیجات برقی استفاده کرده و به غذا برای خدمت به خانواده دسترسی پیدا کنید. این اجاق گاز دارای پشتیبان خود درایور است که در صورت رسیدن فشار به فشار زیاد ، به طور خودکار کار می کند.
ویژگی های اصلی
حسگر دما.
محافظت از فیوز.
محافظت در برابر قفل
مشخصات فنی
24 ساعت زمان تاخیر.
نشانگر صدای بوق.
پشتیبانی از سرگیری.
طرفداران
ساده برای اداره.
ذخیره سازی آسان در یک مکان کوتاه.
منفی
هزینه بالاست
برای تمیز کردن وقت بگیرید.
بررسی در آمازون

راهنمای خرید بخارپز سبزیجات
چه نباتی بخار ؟
Vegetable Steamer بخارپز است که منحصراً در یک دستگاه آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع ، این بسیار مورد استفاده برای جلب توجه غذاهای بخار در یک گزینه زمانی متوسط ​​است. این بدان معناست که باید با نتایج اولیه پوشش داده شود و بنابراین در مورد بخار سبزی تغییر کند.
این نوع بخار گیاهی از جنس استنلس استیل به دلیل روش پیشرفته ای که دارد در همه جا استفاده می شود. این نوع پخت و پز غذاهای شناخته شده اما بخارپز است. این یک روش ساده و مغذی برای طبخ بر این اساس سبزیجات و برنج شما فراهم می کند. بهترین بخارپزها برای انواع مرجع شما در دسترس هستند ، بنابراین می توانید از این غذا به عنوان بهترین کالاهای آشپزخانه برای تهیه غذاهای دلپذیر استفاده کنید. این بسیار ساده ترین و سریعترین روش برای تهیه سبزیجات برای خوب پختن است.
چه نوع از سبزیجات بخار پز می کند؟
تعداد زیادی بخارپوش سبزیجات از جنس استنلس استیل برای بخار دادن به غذاهای مناسب یا سبزیجات در دسترس است این شامل موارد زیادی مانند مدل های مارک دار برای تهیه غذاهای خوشمزه و همچنین سالم است. بیشتر انواع بخارپزها قابل استفاده هستند که در واقع راه حل جدیدی را برای داشتن چندین سینی برای غذاهای مختلف کشف می کند. موارد لازم برای حداقل زمان پخت و پز است. این امر باید با در نظر گرفتن آن به عنوان بهترین تجربه هنگام پختن سبزیجات به کمک بخار پز ، تجربه شود. این مورد تاکنون با بهترین استریل سبزیجات ضد زنگ بصورت آنلاین در نظر گرفته شده است. برخی از انواع بخارپوش های گیاهی به شرح زیر ذکر شده است.

بخار برقی سبزیجات
در این بخار پاششی ، تنظیم آن بسیار آسان است و بدون هیچ مشکلی اتصال الکتریکی را انجام می دهد.
بخارپز سبزیجات استنلس استیل
همه به دنبال بهترین استیل بخار از جنس استنلس استیل هستند که با گزینه ای مناسب و با دوام در آن قرار گرفته است.
بخارپز سبزی بامبو
این می تواند برای مدت زمان بیشتری تحمل کند و بنابراین قادر است برای همیشه با بخار ساخته شده بامبو کار کند.
دستگاه بخار پز مایکروویو
این ترکیب از روکش پلاستیک ساخته شده و برای تهیه غذاها مفید است. در حقیقت ، سبزیجات را می توان به سرعت تهیه کرد و زمان بندی آن نیز بسیار کمتر است.
سبدهای بخارپز
آنها حداقل مورد استفاده قرار می گیرند زیرا باید برای همیشه با بخار پز سبزیجات از آن استفاده شود. این مورد برای پیدا کردن چیزهای زیادی که دارای یک برنامه آماده سازی فست فود هستند ، بود.
از طرف دیگر ، سبزیجات بخارپز سبزیجات با درب قرار داده شده تا غذاها و سبزیجات را یکدست بپزند. این مورد برای در نظر گرفتن بزرگترین راه حل برای کار با غذاهای بزرگ در محدوده زمانی متوسط ​​استفاده می شود. بنابراین ، مارک های برتر همیشه در لیست هایی قرار دارند که در واقع یک راه حل عالی برای گزینه خرید بخار سبزیجات ارائه می دهند.
چه بخار نباتی برق ؟
دستگاه بخار برقی برقی نوعی از لوازم پخت و پز است که برای تهیه کالاهای مختلف خوب مورد استفاده قرار می گیرد. این گرمای بخار را درون یک گلدان تحویل می دهد و باعث می شود تا بخار سبزیجات در فشار مناسب و بدون از بین رفتن بخار در طی فرآیند غذا باشد. امیدوارم که داشتن غذای سالم و سالم تر باشد. در بازار می توانید مجموعه وسیعی را برای انتخاب پیدا کنید ، اما خریدار مایل است برای افزایش راحتی بیشتر در استفاده از بخارپز با شرکت برند همراهی کند.
با توسعه فن آوری ، تعدادی از لوازم آشپزخانه با ویژگی های خاص وجود دارد. در اینجا بخار برقی سبزیجات از سوی افراد عمده بسیار قابل دسترسی است تا با استفاده از این بخار تکی غذاهای مختلف غذایی را تهیه کنند. استفاده از این بخارپز باعث می شود تا شما به راحتی و به راحتی تبلیغ کنید و در صرفه جویی در زمان عمده تهیه مواد غذایی مختلف به طور دقیق کمک می کند. یک بخارپز گیاهی از جنس استنلس استیل با فلز یا موارد دیگر بامبو ساخته شده است که به راحتی در هنگام استفاده از طبخ کمک می کند.
چرا باید از بخار سبزی استفاده کنم ؟
از آنجا که بخارپوش سبزیجات از جنس استنلس استیل در هنگام پخت و پز سبزیجات ، گرمای رویداد را تأمین می کند و از بخشی از آب جوشانده اش صرف می شود ، بنابراین برای بدن کاملاً سالم و طبیعی است. هرگز اجازه نمی دهد که هیچ عنصر و ویتامین دیگری از بخار شدن از بین برود ، بنابراین شما از چنین زمان بخارپز برای آماده سازی سبزیجات مختلف استفاده می کنید.
از سوی دیگر ، این ماده از منبع انرژی کمی استفاده کرده و آن را به حداقل خوراکی تبدیل می کند ، بنابراین هرگز به مواد مغذی موجود در سبد خرید بخار سبزیجات آسیب نمی رساند. این اجازه می دهد تا جوشانده های ظریف کمتری مانند ساس ، چغندر ، سیب و سبزیجات اضافی بیشتری بجوشند. با استفاده از این دستگاه بخارپز ، شما سبزیجات خام و همچنین سبزیجات سرخ شده را زیاد می کنید. امیدوارم که هرگز در زمان بخار سبزیجات داده شده به روغن احتیاج نداشته باشد. این یکی از بزرگترین علائم استفاده از بخار به جای آمدن به سرخ شدن در اعماق است.
چگونه از بخارپز سبزیجات بطور کامل استفاده کنیم؟
هنگامی که استفاده از سبد بخارپز سبزیجات فرا می رسد ، شما باید گلدان یا درب آن را محکم بپوشانید. پس از آن ، آب را تا حدی جوش بیاورید ، و در نتیجه فرآیند پخت و پز را شامل می شود. بگذارید حدود 15 دقیقه در آب بخار شده از آن بپزد. صبر کنید تا صدف ها و پوسته های بخار پهن شوند.
سپس قابلمه را از روی حرارت برداشته و با سبزیجات سرو کنید. هر نوع بخار پز سبزیجات ضد زنگ را نباید دور ریخت. سبزیجات را کاملاً با آب تازه بشویید و به اندازه دلخواه برش دهید.
البته ، شما باید تقریباً 1/3 راه را با گلدان متوسط ​​پر کنید و آن را روی حرارت زیاد قرار دهید. درپوش محکم را محکم قرار دهید ، و بدین ترتیب شامل دیگ بخار با خیال راحت بخار داخل آن می شود. این روش صحیح برای بخار دادن مواد غذایی با تهیه آنها با جوش های آب معمولی است. بنابراین ، بخار برقی سبزیجات تهیه غذاها و گرفتن با بخار داخل گزینه ها را بسیار آسان می کند.
کدام یک از عوامل بخار سبزیجات را به عنوان بهترین بازار توصیف می کنند ؟
بخارپزشکی با نگاهی به ویژگی ها و مشخصات شگفت انگیز آن ، با شرایط مناسب قرار داده شده است. هنگام خرید سبزیجات بخار سبد ، ویژگی های آن را بررسی کنید که آیا تاکنون مشخصات پیشرفته ای داشته است یا خیر. این مناسب است برای انجام با ویژگی های سطح آب و همچنین مارک تجاری مناسب برای متناسب با نیاز.
بنابراین ، با کمک یک راهنمای حرفه ای ، می توانید بدون هیچ تردیدی در خرید سبزیجات بخار شرکت کنید. با بررسی ویژگی های اساسی آن ، برای همه ضروری است که در هنگام خرید از نتایج شگفت انگیز پیگیری کنند. بنابراین ، باید هر زمان که بخواهیم از خرید سبزیجات بخارپز استفاده کنیم این فاکتورها را در نظر داشته باشیم. بیشتر بخارپز های برقی سبزیجات که با درب های باز قرار می گیرند ، همیشه مورد استفاده قرار می گیرند تا در زمان خرید نظر بهتری داشته باشند. این اجازه را به همه می دهد تا با غذاهای سالم و مغذی برای هر کسی سرو کنند.
سوالات متداول
آیا بخار سبزیجات خوب است؟

بخارپز چیست کدام سبزیجات مناسب بخار شدن هستند؟
چه مدت باید سبزیجات را بخار کنم؟
چگونه بخارپز را تمیز کنیم؟
چیزهایی که باید هنگام خرید بخار سبزیجات بدانید چیست؟
قیمت را در نظر بگیرید: از سوپر مارکت ، تعدادی از مدل مارک موجود با ویژگی های منحصر به فرد وجود دارد و همچنین از بخار برقی سبزیجات برقی با قیمت پایین تر و بالاتر مطلع شده است. اگر می خواهید کمی از پول واقعی خود بپردازید ، می توانید از ویژگی های اضافی مانند گزینه شروع خودکار ، تایمر ، نشانگر و موارد دیگر استفاده کنید.
اندازه: یکی از جنبه های مهم هنگام دسترسی به بخار برقی سبزیجات است. بیشتر بخارپزهای کوچک سبزیجات طراحی شده با 3 ظروف لایه ای با پشتیبانی کامل از بخار به طور مساوی به تمام قسمت های بخار منتقل می شوند. این گزینه برای استفاده مجزا با توجه به ظرفیت دارد. امیدوارم برای جلوگیری از مشکلات غیر ضروری بهترین انتخاب باشد.
تایمر: دستگاه بخار برقی سبزیجات دارای یک تایمر 60 دقیقه ای است که برای آماده سازی مواد غذایی تنظیم می شود. اما اکنون می توانید از بخار گران قیمت با ویژگی های مختلفی مانند عملکرد شروع تاخیر دریابید که به شما بهترین راحتی را می بخشد. اگر باید زمان پخت و پز را از 60 دقیقه به حداقل برسانید ، فقط با دستگاه بخار پیش بروید ، اما قیمت آن کمی متفاوت از یکدیگر خواهد بود.
سطح آب: یافتن یک بخار برقی سبزیجات با سنج آب همیشه گزینه مناسبی برای لذت بردن از آشپزی بدون هیچ مشکلی است. برخی از بخارها دارای نشانگر سطح آب برای تهیه صدای بوق هستند تا بتوانید در ساعات پخت و پز آب کافی فعال و خالص کنید. در محفظه بخار ، اجاق گاز به ورودی خارجی احتیاج دارد ، بنابراین شما در زمان پخت و پز با آب اضافی می روید بدون اینکه ظروف غذا را بیرون بیاورید و خودتان از خطر آن جلوگیری کنید.
اطمینان از عملکرد گرم: یک بخار برقی برقی با عملکرد گرم وجود دارد که یکی از ویژگی های مهمی است که باید هنگام خرید در نظر بگیرید. در صورت هشدار به پشتیبانی از عملکرد ، دمای غذا کافی خواهد بود و طعم خوبی را ارائه می دهد. برخی از بخارپزها با حالت اتوماتیک بسیار راحت هستند. بنابراین مشتری می تواند مبلغی را برای چنین انتخابی در خرید بخار سبزیجات برقی خرج کند.
نتیجه
از بحث بالا ، کلی بخار برقی سبزیجات با راهنمای بررسی و خرید آن توضیح داده شده است. با کمک این بررسی ، می توانید ایده روشنی کسب کنید که کدام یک در بین بخارپس های سبزیجات رتبه بندی شده بهترین است.