اول 5 گام برای شروع خود را در کانال یوتیوب – beginner’s Guide

[ad_1]

سیستم عامل رسانه های اجتماعی نقش مهمی در ترویج یک محصول یا خدمات آنلاین. هر شبکه اجتماعی دارای چیزی منحصر به فرد ارائه کرده است. گوگل ویدئو های سایت یوتیوب نیز نشانی از یک کار بزرگ را با دادن به شما یک فرصت عالی برای به اشتراک گذاری ویدئو های خود را با جهان است.

اجازه دهید ابتدا نگاهی به این حیاتی یوتیوب آمار.

بیش از 800 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد در هر ماه در دسترس در 43 کشور و 60 زبان است. بیش از 10 ٪ از تمام views آمده از دستگاه های تلفن همراه. بیش از 3 میلیارد ساعت ویدئو در حال بازدید شده در هر ماه است. حدود 100 میلیون نفر از مردم تعامل اجتماعی در هر هفته.

اگر شما می خواهید به بازار خدمات و یا محصولات خود از طریق فیلم های آنلاین یوتیوب این است که فقط مناسب برای رفتن است. همه شما باید انجام دهید این است که شروع به کانال یوتیوب خود را و شروع به برقراری ارتباط با مخاطبان خود را!

در زیر آورده شده است اولین گام برای شروع –

ورود یا ثبت نام مرحله 1

یوتیوب توسط گوگل. بنابراین شما برای اولین بار نیاز به یک حساب گوگل برای ورود به سیستم و ثبت نام خود را در این کانال ویدئو. در صورتی که شما لازم نیست که یک حساب Gmail در حال حاضر شما می توانید کلیک کنید ثبت نام و ایجاد یک حساب کاربری. شما نیاز به تکمیل یک فرم ثبت نام است که شما نیاز به ارائه یک گوگل نام کاربری و رمز عبور خود را, جنس, جایگزین ID ایمیل و غیره. در نهایت شما خواهید بود با ارسال یک ایمیل تایید برای تأیید حساب.

بازگشت به صفحه یوتیوب – مرحله 2

هنگامی که شما تایید حساب کاربری گوگل خود را, شما می توانید به YouTube صفحه اصلی و ثبت نام در (اگر شما در حال حاضر نیست). به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید با کلیک بر روی نام کاربری گوگل خود را در بالا سمت راست از روی صفحه نمایش و کلیک کنید ‘کانال من تحت یوتیوب منو.

ایجاد یک کانال – مرحله 3

با کلیک کردن بر روی کانال من لینک یوتیوب شما را به یک صفحه جدید که در آن شما می توانید شروع به ایجاد کانال یوتیوب خود را. هنگامی که شما یک کانال خود را به ویدئو های سایت اجازه می دهد تا به شما برای آپلود ویدئوها ایجاد لیست پخش و اظهار نظر در فیلم ها آپلود شده توسط دیگران است.

در صفحه جدید شما می توانید با کلیک بر روی دکمه ادامه به یک کانال یوتیوب برای شما ایجاد شده به صورت خودکار. اگر شما می خواهید به استفاده از یک نام کاربری برای کانال شما می توانید انتخاب کنید.

سفارشی کردن و یا ویرایش مرحله 4

بله یوتیوب اجازه می دهد تا شما را به سفارشی کردن کانال خود را به طوری که شما می توانید بهبود ظاهر و ایستادگی کردن. کلیک کنید “تنظیمات کانال’ برای ویرایش کانال خود را.

اکنون, با کلیک بر روی “ظاهر” زبانه را انتخاب کنید رنگ های مختلف و آپلود یک تصویر پس زمینه از انتخاب شما. حداکثر اندازه تصویر که یوتیوب اجازه می دهد تا 1MB است. این ‘اطلاعات و تنظیمات بخش اجازه می دهد تا شما را به پر کردن شرکت شما توضیحات و برچسب اضافه کنید. از اینجا, شما همچنین می توانید خود را سفارشی URL کانال.

آپلود فیلم ها (و انتشار) مرحله 5

در حال حاضر کانال شما تمام مجموعه. از آن زمان شروع به آپلود فیلم ها که شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن با دوستان خود و همکاران و جهان است. شما ببینید ‘ها’ لینک سمت راست از یوتیوب جعبه جستجو در بالای صفحه. اگر شما فایل های ویدئویی بر روی کامپیوتر شما, شما می توانید آنها را آپلود و انتشار به کانال خود را بلافاصله. در غیر این صورت شما می توانید ضبط از وب کم’ را از سمت راست در کانال یوتیوب خود را و انتشار برای جهان را ببینید.

[ad_2]