افزایش ویدیو های آنلاین رسیدن به بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

[ad_1]

فیلم آنلاین بازاریابی به طور فزاینده ای انتخاب گزینه ای از کسب و کار برای ایجاد حضور خود را آنلاین. یکی از موثر ترین کلیپ های بازاریابی استراتژی است که استفاده از رسانه های اجتماعی برای گسترش و تنوع بخشیدن به مخاطبان برسد. وجود دارد راه های بسیاری برای ایجاد یک حضور رسانه های اجتماعی اما آمار نشان می دهد که استفاده از تصویری است که محبوب ترین راه است. هیچ سوال در مورد محبوبیت در حال حاضر به عنوان آن ادعا می کنند به محبوبیت به طور کامل حمایت چشمگیر آمار.

چیز دیگری که مهم است به یاد داشته باشید در مورد فیلم این است که آن را به خوبی می تواند کار با اشکال مختلف رسانه های اجتماعی. برای مثال یک ویدیو یوتیوب است که بیننده می تواند با سایر Facebook accounts, وبلاگ ها و همچنین دیگر سایت های رسانه های اجتماعی. آن خواهد بود که بینندگان خود را خواهد کرد که در این ویدئو به ویروسی به دلایل زیر:

1. آسان برای به اشتراک گذاشتن

اگر شما سرگرم کننده و هیجان انگیز و آموزنده تصویری, بینندگان نه تنها “مثل” و یا با کلیک بر شست نشانه آنها را به اشتراک گذاری آن را با افراد دیگر به طوری که آنها می توانند در مورد آن صحبت کنید بعد. این یک گرایش طبیعی برای به اشتراک گذاشتن چیزی است که باعث می شود یک هیجان زده, غمگین, شاد, و یا الهام گرفته است. همان چیزی که اتفاق می افتد به کسانی که تحت تاثیر مشترک تصویری به دلیل آن طول می کشد تنها با یک کلیک به اشتراک بگذارید.

حتی اخبار ویدئوها در حال حاضر لینک کلیک کنید برای به اشتراک گذاشتن با انواع سیستم عامل رسانه های اجتماعی. بینندگان معمولا می خواهید برای به اشتراک گذاشتن فیلم ها با موضوعات بحث برانگیز. در نهایت اگر بیشتر های گیرنده مانند تصویری آن را به ویروسی. ویدئوها نه تنها آسان برای به اشتراک گذاشتن آنها نوع محتوا مردم می خواهم برای به اشتراک گذاشتن. به طور کلی فیلم ها آسان تر به درک از متن.

2. میلیاردها بالقوه تصویری بینندگان

شما نمی توانید به اشتراک گذاری اگر هیچ کس وجود دارد برای به اشتراک گذاشتن با حق است ؟ اما صدها میلیون ها نفر از کاربران در بالای سایت های رسانه های اجتماعی. Facebook به تنهایی بیش از 1 میلیارد کاربر. در سال 2013 eMarketer پیش بینی کاربران شبکه های اجتماعی برای رسیدن به 1.43 میلیارد دلار افزایش 19.2% از سال 2012.

هدف قرار دادن کاربران رسانه های اجتماعی مانند هدف قرار دادن مخاطبان اسیر برای فیلم های خود را. به همین دلیل آن را یکی از مهمترین و تصویری در نظر گرفته تاکتیک های بازاریابی برای ترویج آگاهی نام تجاری.

3. تمدید دسترسی

آگهی های بازرگانی تلویزیون در حال بازی تنها بر اساس چه مقدار زمان شما خریداری شده است. این چیزی است که در دسترس است اگر شما می خواهید به آن را ببینید. برای مثال, یک دوست تنها می تواند به شما بگویم در مورد چشمگیر تجاری تلویزیون. شما را به تماشای تلویزیون و امیدوارم که از آن خواهد شد نشان داده شده است. از سوی دیگر فیلم های آنلاین به طور مداوم در دسترس مگر اینکه شما آنها را حذف کنید.

مثلا جاستین بیبر موزیک ویدئو “کودک” با بیش از 756.4 میلیون بازدید شده است به طور مداوم در دسترس در یوتیوب از آوریل 25 سال 2010. تا زمانی که در حال حاضر وجود دارد هنوز هم بینندگان و بدون نیاز به خرید بیشتر زمان. این همین کار را با محبوب فولکس واگن تبلیغات با بیش از 53 میلیون بازدید و شمارش. اگر جاستین بیبر تصویری نشان داده شد تنها در یک سایت موسیقی مانند MTV این امر گرفته شده اند پس از چند ماه خود را به نسخه های جدیدتر. آن را نمی تواند مشاهده شده است حداقل 756.4 میلیون بار.

اگر شما با استفاده از ویدئو های آنلاین استراتژی های بازاریابی خود را به ایجاد حضور رسانه های اجتماعی شما می تواند با محدود کردن دسترس خود را تلاش های بازاریابی آنلاین.

[ad_2]