استفاده از فیلم های خود را به پول

[ad_1]

ممکن است به پول با استفاده از ویدئوها به فروش محصول خود را و یا به استخدام افراد فروش به فروش آن را برای شما ؟ بله در آن است. یوتیوب کاملا از شواهد آن است. بسیاری از تبلیغات و مروج در ویدئو در یوتیوب از گیتار و پیانو درس هر چیز و همه چیز شما می توانید از فکر می کنم. در مقاله قبلی من ذکر Blendit ویدئوها که در آن بچه ها که مخلوط کردن آی فون با استفاده از یوتیوب به بازار از طریق ویدئو. Mentos, که, آب نبات, آیا تا به حال کسانی که دو بچه در آزمایشگاه کت که از آنها مصرف Mentos و قرار دادن آنها در کک و آن را ایجاد یک فشار انفجار و کک spews تا 10 پا در هوا.

رفتن به یوتیوب و نوع Mentos و این رفت و پس از ویروسی از طریق یوتیوب. من شنیده ام در جایی و نیست, نقل قول, من, من فکر می کنم Mentos آب نبات فروش به دلیل ویروسی شدن طبیعت از همه خرید این Mentos به این 2 لیتر بطری کک منفجر شود تا 20 درصد رفت.

کاملا تصویری بسیار قدرتمند به فروش, اما شما نیاز به یک رسانه است که مردم کره چشم را به روی آن تصویری. تصویری مقایسه با صوتی اگر شما تا به حال 100% توجه کسی که در حال تماشای یک فیلم و یا نشان دادن یک محصول و یا فقط گوش دادن به یک فایل صوتی تصویری را برنده دست پایین.

اما صوتی بسیاری از راه های دیگر و فرصت ها به داخل چشم انداز ذهن از CD به گوش دادن در حالی که شما در حال ورزش, تمیز کردن خانه. شما می توانید چند کاره و گوش دادن به صوتی. شما نمی توانید انجام دهید که با استفاده از فیلم. شما نمی توانید به تماشای ویدئو در اتومبیل خود را و یا شما نباید بود. بنابراین استفاده از ویدئوها به کمک به فروش و گسترش این کلمه اما فراموش نکنید که در مورد قدرت فایلهای صوتی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید