آیا به صورت آنلاین و غیر حضوری میتوان چاپ بنر سفارش داد؟

از آنجا که خیلی از افراد توانایی سفارش حضوری چاپ بنر را ندارند میتوانند از چاپ بنر آنلاین استفاده کنند.در چاپ بنر به دلیل آن که سطح کار در معرض اتفاق ها و آسیب های بیرون است، جنس چاپ و جوهر در مقابل باد، آب، رطوبت، نور خورشید و سایر عوامل محیطی اهمیت بسیاری دارد.
چگونه چاپ بنر آنلاین را سفارش بدهم ؟
شما می توانید با تکمیل فرم سفارش چاپ بنر آنلاین در Kosarprint.com، بنر مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید، یا می توانید با استفاده از کانال تلگرام سفارش خود را ثبت کنید و حتی طرح سلیقه ای خود و یا اطلاعات سایز بنرها مثلا بنر سایز بزرگ، بنر سایز کوچک که می توانید سایز را با ارقام هم تعیین کنید مثلا چاپ بنر آنلاین با عرض 5 متر و طول 12 متر را ارسال کنید و در نهایت بنر با کیفیت بالای خود را تحویل بگیرید.

انواع چاپ بنر اینترنتی
چاپ بنرها شامل چاپ بنر تسلیت، کربلا، جشن تولد، مکه ای، هنری، تبلیغاتی و ….. هستند.
انواع چاپ بنر از لحاظ ساختار
چاپ بنر پی استری
چاپ رول آپ
چاپ پاپ آپ
چاپ مش
چاپ وینیل
چاپ بنر آویزان
به صرفه بودن چاپ بنر نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی
معرفی سرویس یا محصولاتی که توسط یک مجموعه عرضه می شوند از طریق تلویزیون، رادیو و اینترنت، تبلیغاتی محیطی در اماکن عمومی (مانند ایستگاه های مترو یا فرودگاه )، اتوبوس های تندرو یا مترو در قالب بیلبوردهایی که در کنار بزرگراه ها یا پل های هوایی نصب می شوند تحقق می یابد. اگرچه در برخی از این تبلیغات هم رد پایی از چاپ بنر دیده می شود اما یک مشکل در خصوص این روش ها این است که این پدیده ها نیازمند سرمایه گذاری فراوانی می باشد. به عنوان مثال قیمتی که برای ساخت و سپس پخش یک آگهی از تلوزیون تخصیص داده می شود خیلی زیاد است، این در حالیست که هزینه اجاره یک بیلبورد هم دست کمی از آن ندارد. در نتیجه اینکه مجموعه های مختلف یا باید قید تبلیغات را زده و بر روی تاثیر آن فکر نکنند و یا باید به تبلیغاتی ارزان قیمت بیاندیشند.
چاپ بنر روشی ارزان نسبت به تبلیغات در تلویزیون و یا حتی در حساب های معروف اینستاگرام و … است و می توانید با کم ترین هزینه تنها با قرار دادن بنرهای خود در معرض دید مردم افراد زیادی را جذب خود کنید. که می توانید با سفارش چاپ بنر آنلاین به روند تبلیغاتی خود سرعت دهید.
طرح بنر تبلیغاتی
طرح بنر تبلیغاتی باید طوری باشد که مخاطب را در چند ثانیه اول جذب خود کند و پیام خودش را به سرعت به مخاطب برساند. بنر های تبلیغاتی با طرح های پیچیده و شلوغ، ذهن بیننده را از هدف اصلی دور می کنند و در نتیجه تبلیغات شما پیامی را منتقل نمی کند. میتوانید از طرح های متحرک در بنر خود استفاده کنید و اینکه این نکته را به یاد داشته باشید که بدانید مخاطب تبلیغات شما چه کسانی هستند. رنگ ها از مهم ترین ویژگی های انتخاب طرح بنر تبلیغاتی هستند.

محققان امور بازار و بازاریابی به این نتیجه رسیده اند که رنگ ها حتی بر روی عادات خرید مردم هم تاثیر می گذارد، کسانی که تنها از سر هوا و هوس خرید می‌کنند، در برابر رنگ‌های قرمز، نارنجی، سیاه و آبی مایل به ارغوانی عکس العمل بهتری از خود نشان می‌دهند. اما کسانی که حساب شده و با در نظر گرفتن توان مالی‌ شان خرید می‌ کنند، در برابر رنگ‌های صورتی، آبی مایل به سبز، آبی آسمانی و سرمه ای عکس العمل نشان می‌دهند.

به طور خلاصه می توان به این نتیجه رسید که در فضای بازار کسب و کار، رنگ ها از اهمیت ویژه ای برخوردارند. طراحی و استفاده درست از رنگ ها نیازمند دانش مارکتینگ است.

طرح در خواستی شما در چاپ بنر
چاپ بنر بسیار قابل تنظیم است. شما می توانید طراحی را به تناسب ذهنیت مصرف کنندگان هدف هدایت کنید. اگر کسب و کار شما در مورد لباس های زنانه است، شما می توانید بنر تبلیغاتی خود را به شیوه ای طراحی کنید تا شامل رنگ، سبک، الگو و تصویری باشد که برای مخاطبان زن جذاب باشد. همان طور که می دانید صنعت فروش لوازم آرایش و کلا مصارف زنان در چنین مواردی خیلی زیاد است و در نتیجه جذب جامعه زنان می تواند کمک شایانی به موفقیت شما در برندتان بکند و برای این کار بنر های با طرح های جذب کننده میتوانند موثر باشند، دانستن روحیه مصرف کنندگان و اهداف محصول شما خیلی مهم است. طراحی کارآمد پوسترهای شما در مورد کسب و کار و تعهد شما بسیار قابل تاکید است. در حالی که بعضی از محصولات با استفاده از سادگی و حداقل الگوها تبلیغ می شوند، دیگران نیاز به طرح های پر شور و اشتیاق دارند. رنگ ها به میزان زیادی می تواند در تصمیم گیری مشتری تاثیر بگذارد.