با چشم در ماه ناسا به دنبال جدید فضانورد متقاضیان در مارس

ناسا به دنبال بیشتر فضانوردان به پرتاب به ایستگاه فضایی پرواز به ماه و شاید سفر به مریخ است.

آژانس فضایی اعلام کرد روز شنبه (Feb. 11) که آن را قبول برنامه های کاربردی برای آن کلاس بعدی از فضانورد نامزدها از 2 مارس تا مارس 31. جدید استخدام 23 گروه به انتخاب بیش از 60 سال گذشته تبدیل خواهد شد بخشی از ناسا آرتمیس برنامه به حرکت بشریت فراتر از مدار زمین و ساخت بر دو دهه از فضانوردان زندگی و کار در فضا است.

“ما در حال جشن ما 20 سال حضور مستمر ایستگاه فضایی بین المللی در مدار زمین کم این سال و ما در آستانه ارسال اولین زن و مرد بعدی به ماه تا سال 2024. برای تعداد انگشت شماری از افراد بسیار با استعداد زنان و مردان ما را استخدام برای پیوستن به ما متنوع فضانورد سپاه آن زمان باور نکردنی در انسان spaceflight گفت:” ناسا مدیر جیم Bridenstine.

“ما در حال درخواست از همه واجد شرایط آمریکایی ها اگر آنها را از آنچه در آن طول می کشد به درخواست,” او گفت:.

مرتبط: چگونه برای تبدیل شدن به یک فضانورد
بیشتر:
15 سفر به فضا نکاتی از یک فضانورد

ناسا را دوباره قبول برنامه های کاربردی جدید برای فضانوردان آغاز مارس 2 تا 31 مارس سال 2020 است. جدید استخدام اعضای ناسا 23rd, کلاس فضانورد نامزدها خواهد قطار برای سفر به ایستگاه فضایی و آرتمیس پرواز به ماه. (اعتبار تصویر: ناسا)

در پاسخ به دریافت شماره ثبت از برنامه های کاربردی در آن آخرین استخدام — بیش از 18000 نفر برای اعمال در سال 2017 کلاس — ناسا افزایش آن الزامات واجد شرایط بودن و اضافه شدن مرحله جدید به روند درخواست.

به عنوان در سال گذشته به متقاضیان نیاز به شهروندان ایالات متحده و یا در رشته علوم یا مهندسی و یا واجد شرایط به عنوان یک خلبان تست. داوطلبان همچنین باید قادر به عبور فیزیکی برای بلند مدت spaceflight از جمله چشم انداز ایرادات به 20/20 در هر چشم (عینک و لیزیک مجاز) و قادر به جا به هر دو ناسا فضاپیما و spacesuits.

این سال جدید است که نیاز به مدرک کارشناسی ارشد در یک بنیادی رشته از جمله مهندسی ریاضی و یا بیولوژیکی فیزیکی و یا علوم کامپیوتر. متناوبا, آن استفاده می کرده اند تکمیل یک پزشک از دارو یا osteopathic پزشکی مدرک یا دو سال نسبت به دوره دکترا در یک مربوط به علم و تکنولوژی و مهندسی یا ریاضی زمینه است.

داوطلبان باید حداقل دو سال مرتبط با تجربه حرفه ای و یا حداقل 1000 ساعت از خلبان-در-فرمان زمان در هواپیمای جت.

مرتبط: بدن انسان در فضا: 6 آمار عجیب و غریب

برای واجد شرایط برای ناسا 2021 فضانورد کلاس متقاضیان باید یک شهروند ایالات متحده باید حداقل مدرک کارشناسی ارشد در علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات (STEM) زمینه باید دو سال تجربه حرفه ای و قادر به عبور فیزیکی برای بلند مدت spaceflight. (اعتبار تصویر: ناسا)

در ضمن تمام متقاضیان خواهد شد برای اولین بار یک ارزیابی آنلاین است که نیاز به دو ساعت برای تکمیل. اطلاعات بیشتر در مورد ارزیابی آنلاین بودند هنوز در دسترس نیست اما به گفته ناسا این است که “سازگار با مدرن شیوه های استخدام سراسر دولت و صنعت.”

“با افزایش سطح علاقه است که ما با تجربه های قبلی ما برنامه دوره ما تصمیم به حرکت ارزیابی چند به آغاز فرآیند به عنوان یک خلبان برای کمک به اطمینان حاصل شود که برنامه های کاربردی که در حال بررسی توسط فضانورد امتیاز پنل بهترین منعکس کننده نیازهای موقعیت” ناسا فضانورد انتخاب سایت توضیح داده شده است.

برنامه خواهد شد و پذیرفته شده از طریق USAJobs سایت ابتدا در مارس 2. تعداد زیادی از مردم خواهد شد که انتخاب شده است که هنوز به تعیین خواهد شد.

“هدف ما از تعداد زیادی از مردم بر اساس ماموریت هایی که برنامه ریزی شده است. بنابراین شما در این ماموریت ها که شما امروز آنچه در نگاه عادی بازنشستگی رای است و سپس شما کشف کردن آنچه در تمام مشاغل هستند — حمایت از طراحی های مردمی در اجرای برنامه های آموزش و پرواز ناشران و هنوز هم پرواز ایستگاه فضایی 24/7. بنابراین ما آن را پایه که” علامت Geyer, مدیر ناسا در مرکز فضایی جانسون در هوستون گفت: collectSPACE.com در روز دوشنبه.

ناسا انتظار دارد که برای انتخاب کلاس جدید در اواسط سال 2021 زمانی که آنها آغاز خواهد شد حداقل دو سال از آموزش های اساسی قبل از تبدیل شدن به واجد شرایط برای پرواز در بوئینگ Starliner و SpaceX اژدها تجاری خدمه فضاپیمای روسیه سایوز فضاپیمای یا nasa’s Orion spacecraft پرواز آژانس فضایی جدید راه اندازی سیستم (SLS) سنگین-موشک بالابر.

ناسا سپاه در حال حاضر شامل 48 فعال فضانوردان از جمله 11 نفر از 2017 کلاس که فارغ التحصیل شده در ژانویه. ناسا شده است استخدام فضانوردان از سال 1959 با انتخاب اصلی جیوه 7 خلبانان. تا به امروز بیش از 350 آمریکایی ها انتخاب شده اند برای سپاه با 347 واجد شرایط برای پروازهای فضایی تکالیف.

از طریق کلیک کنید به collectSPACE برای دیدن اعضای ناسا اخیر فضانورد کلاس بحث در مورد آنچه در آن طول می کشد تا انتخاب شود.

دنبال collectSPACE.com در Facebook و Twitter at @collectSPACE. کپی رایت 2020 collectSPACE.com. تمام حقوق محفوظ است.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im