کار بالا برای PTSD سگ خدمات: اخلال اضطراب

اخلال قسمت از اضطراب در میان مهم ترین وظایف یک سگ خدمات ارائه می کنند به جانبازان مبتلا به PTSD تحقیقات می یابد.

علم نشان داده است که سگ خدمات می تواند به نفع برخی از جانبازان مبتلا به PTSD (اختلال استرس پس از سانحه). اما دقیق نقش آنها در روز به روز زندگی جانبازان—و مفید از وظایف آنها انجام—کمتر روشن است.

این مطالعه جدید به بررسی آنچه که آموزش دیده وظایف سگ خدمات انجام اغلب و آنهایی که مفید به جانبازان مبتلا به PTSD.

“شده است وجود دارد برخی از بحث در مورد چه نوع از آموزش PTSD سگ خدمات نیاز موثر باشد و چگونه کمک های خود را ممکن است متفاوت از آنچه یک سگ حیوان خانگی ارائه می کنند می گوید:” کری رودریگز یک انسان با حیوانات تعامل دانشجوی تحصیلات تکمیلی در دانشگاه و نویسنده سرب از مطالعه در مجله Frontiers in Psychology.

“این مطالعه نشان می دهد که جانبازان در واقع با استفاده و بهره گیری از خاص آموزش دیده وظایف که مجموعه این سگ به غیر از حیوان خانگی سگ و یا حمایت عاطفی سگ.”

نگه داشتن اضطراب در چک

‘مطالعه انجام شده در رابطه با K9s For Warriors آماده است به صورت مداوم در مقیاس بزرگ کارآزمایی بالینی تحصیل در جانبازان با و بدون سگ خدمات بیش از یک دوره طولانی از زمان.

این یافته ها نشان می دهد به طور متوسط سگ آموزش به هر دو هشدار جانباز برای هر گونه افزایش اضطراب و ارائه تماس فیزیکی در اضطراب قسمت های مهم و اغلب استفاده می شود در یک روز معمولی است. جانبازان با یک سگ خدمات نیز دارای تمام خدمات سگ آموزش دیده وظایف به عنوان “متوسط” به “بسیار کمی” مهم برای PTSD.

برخی از وظایف آموزش دیده شامل برداشتن در نشانه های جانبازان نمایش زمانی که دچار پریشانی و اضطراب و در نتیجه nudging pawing یا زدن آنها را به تشویق کهنه به تمرکز بر روی سگ. مربیان نیز آموزش سگ خدمات به اطلاع زمانی که جانبازان تجربه اضطراب در شب و به طور فعال خواهد شد ویک فرد از کابوس.

سگ نیز به انجام وظایف عمومی—مانند به دنبال راه مخالف در یک اتاق شلوغ یا فروشگاه برای ارائه یک احساس امنیت برای جانبازان.

جانبازان با استفاده از روت خدمات سگ وظایف به طور متوسط 3.16 بار در روز با وظایف فردی اعم از میانگین 1.36 به 5.05 بار در روز است.

همراهی و شادی

تحقیقات قبلی بر اهمیت پیوند بین یک سگ خدمات و جانبازان که با توجه به ندیده رفتارها. اگر چه جانبازان گزارش همه روت وظایف مهم خود را برای PTSD کسانی که با یک سگ خدمات در واقع دارای اهمیت ندیده رفتارهای بالاتر از اهمیت وظایف آموزش دیده.

این نشان می دهد برخی از جنبه درمانی از خدمات سگ همدم کمک فقط به عنوان اگر نه بیشتر از سگ های آموزش دیده وظایف رودریگز می گوید. “این سگ خدمات ارائه ارزش مصاحبت ارائه شادی و سرور و اضافه کردن ساختار و روال به جانبازان زندگی می کند که به احتمال زیاد بسیار مهم برای جانبازان PTSD.”

این مطالعه مورد بررسی 216 جانبازان از K9s For Warriors, از جمله 134 با یک سگ خدمات و 82 در waitlist. مطالعه مکمل های قبلی مطالعه منتشر شده در سال گذشته است که با تمرکز به طور خاص در خدمت سگ’ آموزش, رفتار, و انسان-حیوان پیوند.

در حالی که جانبازان گزارش سرویس سگ کمک به مقابله با تعدادی از نشانه های خاص PTSD مانند داشتن کابوس تجربه فلش بک یا اینکه hyperaware در آنها کمک نمی کند در دیگر مناطق مانند فراموشی و ریسک.

“هر دو این تحقیقات و همچنین سایر مطالعات مرتبط در PTSD خدمات, سگ, نشان می دهد که سگ خدمات هستند نه رایج برای درمان اختلال استرس پس از سانحه می گوید:” مگی O’Haire دانشیار انسان با حیوانات تعامل است. “نه وجود دارد به نظر می رسد مناطق خاصی از جانبازان زندگی می کند که یک PTSD خدمات سگ می تواند به عنوان یک مکمل مداخله به دیگر مبتنی بر شواهد در درمان PTSD.”

جانبازان در waitlist به دریافت یک سگ خدمات انتظار می رود این سرویس سگ آموزش دیده وظایف مهم خواهد بود برای PTSD و استفاده می شود اغلب به صورت روزانه نسبت به آنچه جانبازان که در حال حاضر یک سگ خدمات گزارش شده است.

“جانبازان در waitlist ممکن است بالاتر از انتظارات برای یک آینده PTSD خدمات سگ به دلیل احساس امید و شور و هیجان است که ممکن است لزوما چیز بدی نیست” رودریگز می گوید. “اما مهم این است که متخصصان بهداشت روانی برای تشویق انتظارات واقع بینانه به جانبازان که با توجه به گرفتن یک PTSD خدمات سگ خود را.”

مریک مراقبت از حیوان خانگی, نیومن خود بنیاد و دانشگاه دانشکده دامپزشکی کار پشتیبانی می کند.

منبع: دانشگاه پردیو

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net