کودکان را به خوردن سبزیجات خود را یک بازی

تخته, بازی با ورق, بازی ها و حتی بازی های رایانه ای می تواند کودکان را به خوردن بیشتر میوه ها و سبزیجات, اما آنها همچنین می تواند تشویق کودکان به خوردن تنقلات ناسالم با توجه به تحقیقات جدید.

محققان با بررسی 43 مطالعات از سراسر جهان است که به بررسی استفاده از بازی ها و “گیمیفیکیشن” به معنای نفوذ عادات غذا خوردن کودکان است.

“بازی ها که کار ترکیب جنبه های رقابت مانند بدست آوردن امتیاز با یک فوتی و فوری طرح…”

“اکثر بازی های موفق در مؤثر بر رفتار کودک در جهت مورد نظر. به عنوان مثال با گرفتن آنها را به مصرف مقادیر بزرگتر از میوه و سبزیجات و افزایش آگاهی خود را در مورد مواد غذایی است. این بازی ها که کار ترکیب جنبه های رقابت مانند بدست آوردن امتیاز با یک فوتی و فوری طرح که در آن بازیکن است که به طور معمول یک قهرمان در یک ماموریت می گوید:” اولین نویسنده اعظم چو یو از مواد غذایی وزارت علوم در دانشگاه کپنهاگ.

یک مطالعه در ایالات متحده نشان می دهد که یک بازی فیزیکی است که در آن 5 – و 6-سال-کودکان تا به حال برای کمک به یک ابرقهرمان ضرب و شتم به عقب خائنانی با خوردن میوه و سبزیجات باعث شده کودکان به خوردن 66 درصد بیشتر میوه و 44 درصد بیشتر سبزیجات در کافه تریا مدرسه. پدر و مادر گزارش شده مصرف بیشتر و بیشتر تمایل در میان فرزندان خود را امتحان کنید نوع جدیدی از میوه ها و سبزیجات است.

“هنگامی که یکی می آموزد به خوردن بیشتر میوه ها و سبزیجات به عنوان یک کودک ما می دانیم که رفتار خود را ادامه خواهد داد به بزرگسالی است. مانند آن است که برای ما مهم است به یاد بگیرند که چگونه به تغییر عادات غذا خوردن در حالی که مردم هنوز جوان هستند. در اینجا بازی می تواند ابزار مفید” با توجه به coauthor آنه ماری اولسن استادیار در مواد غذایی وزارت علوم.

او معتقد است که لازم است به مقایسه تجربه بازی برابر بیشتر از روش های سنتی استفاده می شود برای تغییر کودکان رفتارهای غذا خوردن به منظور کشف چگونه به بهترین استفاده از بازی به عنوان ابزار.

“…بازی نیز می تواند اثر منفی بر روی کودکان عادات غذا خوردن…”

در سطح روانی موثر در بازی های کودکان ارائه یک حس است که آنها اقدام خود را که آنها احساس صالح برای انجام اقدامات مورد نیاز و که آنها بخشی از یک جامعه اجتماعی. محققان اشاره می کنند که آن را بسیار مهم برای طراحی بازی در چنین راهی که آنها ایجاد انگیزش درونی در کودکان به طوری که آنها نه فقط به انگیزه پاداش.

“اگر پاداش است که همیشه در قلب بازی وجود دارد خطر که انگیزه خواهد ناپدید می شوند هنگامی که بازی تمام شده است می گوید:” چو.

او اشاره می کند که اکثر مطالعات تنها به بررسی عوارض کوتاه مدت و که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای مطالعه اثرات دراز مدت

محققان در یک نگاه بازی آزمایش طراحی شده برای کودکان به غذا خوردن سالم تر و یا تنقلات ناسالم. دومی شناخته شده به عنوان “advergames” و استفاده شده توسط شرکت ها استفاده کنید برای ترویج یک محصول خاص. در اینجا وجود دارد پاک کردن اثر.

“همه مطالعات در این زمینه نشان می دهد که این بازی ها را یک اثر فوری در کودکان, آیا گرفتن آنها را به غذا خوردن سالم—یا تنقلات ناسالم. یکی باید آگاه باشند که بازی ها نیز می تواند اثر منفی بر روی کودکان عادات غذا خوردن می گوید:” چو.

این نقد و بررسی به نظر می رسد در مواد غذایی با کیفیت و اولویت. اضافی محققان دانشگاه کپنهاگ و دانشگاه کانبرا در استرالیا کمک کند.

منبع: دانشگاه کپنهاگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de