این برنامه های راه اندازی برای پرت کردن موشک به فضا با یک سانتریفیوژ

ماهواره تیرکمان بچه گانه

موشک فناوری شرکت SpinLaunch در حال برنامه ریزی برای شروع زیر مداری پرواز آزمایشی با استفاده از یک سانتریفیوژ به نام “جنبشی راه اندازی سیستم” سیمی گزارش به عنوان به زودی به عنوان این سال است.

ظالمانه مفهوم را با استفاده از سانتریفیوژ برای سرعت بخشیدن کوچک حمل بار به سرعت بیش از 5000 کیلومتر در ساعت در داخل یک محفظه خلاء. یک درب به راه اندازی تونل را پس از باز کردن و ارسال بار به استراتوسفر است. یک انفجار موتور آن خواهد شد و سپس بار را به مدار — حداقل در تئوری است.

ارزان و سریع

ایده این است که تا حد زیادی به کاهش میزان سوخت موشک مورد نیاز در راه اندازی. این شرکت همچنین ادعا می کند آن را می توانید راه اندازی بر روی کامپیوتر کاربر تا پنج بار در روز چیزی که می خواهم را به شرکت های دیگر حداقل یک ماه با توجه به سیمی.

موسس و مدیر عامل شرکت Jonathan Yaney گفت: سیمی که در نهایت این شرکت می تواند ارائه ماهواره ای راه اندازی برای کمتر از $500,000.

راز به خوبی نگه داشته

این شرکت هنوز هم تا حد زیادی به اثبات و تمایل به بازی خود کارت بسیار نزدیک به قفسه سینه. تا کنون آن را تنها به ناودان 11 پوند ساختگی حمل بار به یک جراحی دیوار پس از شتاب آن به بیش از 4000 مایل در ساعت سیمی گزارش.

در حالی که آی فون جان سالم به در برده شدید نیروهای شتاب منتقدان هنوز هم نگران است که الکترونیک می تواند ضرب و شتم در طول چرخش.

با وجود این انتقادات این شرکت در حال رفتن full steam ahead. در این زمین شکست جدید مرکز آزمون سه برابر اندازه شرکت یک موجود در پایگاه فضایی آمریکا در نیومکزیکو است. و این شرکت امضا قرارداد با وزارت دفاع امریکا در ماه ژوئن.

ادامه مطلب: در داخل SpinLaunch فضای صنعت بهترین مخفی نگه داشته [سیمی]

بیشتر در هنگام راه اندازی: Hypersonic فضای منجنیق راه اندازی, نشانه, نظامی, قرارداد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im