اسمیتسونیان دسترسی باز راه اندازی با فضای مصنوع 2D و 3D تصاویر


یک تیم از اسمیتسونین دیجیتالی دفتر پروژه اسکن شاتل فضایی دیسکاوری در سال 2017. حاصل 3D دیجیتال مدل منتشر شد به عنوان بخشی از اسمیتسونیان دسترسی باز. (اعتبار تصویر: اسمیتسونین)

اسمیتسونیان فقط واگذار ادعای خود در صدها اگر نه هزاران نفر از اکتشافات فضایی مصنوعات.

هیچ ملی هوا و فضای موزه را نگه نمی فروش حیاط. با وجود آن در حال حاضر بسته شده گالری به عنوان بخشی از یک گسترده چند سال مرمت تمام فیزیکی فضاپیما spacesuits و پرواز در فضا اشیاء است که واگذار شده است به موزه باقی می ماند در مراقبت از خود را داران و conservators.

بلکه اسمیتسونیان راه اندازی کرده است اسمیتسونیان باز کردن دسترسی به یک ابتکار عمل است که حذف محدودیت های کپی رایت از حدود 2.8 میلیون نفر از این نهاد با تصاویر دیجیتال از جمله عکس ها از بسیاری از ناسا آثار ملی مجموعه است.

مرتبط با: اسمیتسونیان کانال صنایع دستی واقعیت افزوده بازی برای آپولو ماه فرود طرفداران

جان گلن عطارد فضاپیمای “دوستی 7” می تواند مال شما باشد و یا حداقل این عکس و دیگران مانند آن از ملی هوا و فضای موزه برای استفاده شخصی و یا پروژه های تجاری به عنوان بخشی از جدید اسمیتسونیان دسترسی باز ابتکار عمل. (اعتبار تصویر: اسمیتسونین)

“در حال حاضر بیش از 1300 تصاویر هوایی و فضایی مصنوعات از آملیا ارهارت را لاکهید وگا به جان گلن دوستی 7 کپسول در حال حاضر شما برای دانلود, ریمیکس, استفاده مجدد و اشتراک گذاری” موزه اعلام کرد. “ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید چه چیزی شما ایجاد تصور کنید و کشف کنید.”

قبلا بیش از 4.7 میلیون نفر از اسمیتسونین تصاویر آنلاین در دسترس برای استفاده شخصی و غیر تجاری و آموزشی تنها با استفاده از. در حال حاضر با دسترسی نزدیک به 3 میلیون نفر از این تصاویر حمل Creative Commons صفر (CC0) تعیین که waives نهاد کپی رایت و اجازه می دهد تا برای انواع بیشتری از کاربردها — تجاری و غیر تجاری — بدون نیاز به اسمیتسونیان اجازه یا پرداخت.

“باز کردن دسترسی به یک نقطه عطف برای اسمیتسونیان در تلاش های ما برای رسیدن به آموزش و الهام بخشیدن به مخاطبان” اسمیتسونیان, منشی, پاهای بلند, پاهای G. دسته سوم در بیانیه ای گفت. “از طریق این ابتکار ما توانمند سازی مردم در سراسر جهان به reimagine و repurpose ما مجموعه های خلاق راه های جدید است.”

Smithsonian Open Access invites the public to freely use its images to repurpose its collections in creative new ways.

اسمیتسونیان باز کردن دسترسی به دعوت مردم به راحتي با استفاده از تصاویر آن به repurpose مجموعه خود را در, خلاق, راه های جدید است. (اعتبار تصویر: اسمیتسونین)

در علاوه بر این به 2D, عکس باز دسترسی به محتوا نیز شامل رزولوشن بالا مدل های 3D از برخی از موارد در این نهاد با مجموعه از جمله تصویری از داخلی و خارجی از کلمبیا آپولو 11 فرمان ماژول که انجام شده اولین فضانوردان به راه رفتن بر روی ماه.

ملی هوا و فضای موزه است که در میان 18 دیگر اسمیتسونین موزه ها نه مراکز تحقیقاتی کتابخانه و بایگانی ملی باغ وحش است که کمک تصاویر یا اطلاعات را به باز کردن دسترسی استفاده می شود به راه اندازی اولین جدید مدل 3D.

“بسیاری از دیجیتالی دفتر برنامه 3D models ما آثار بخشی از اسمیتسونیان دسترسی باز از جمله تازگی منتشر 3D اسکن داده ها از شاتل فضایی دیسکاوری” به موزه در توییتر نوشت.

مونتاژ شده از بیش از 12000 دقیق عکس و بینی-به-دم لیزر اسکن بازنشسته بالدار مدارگرد فضایی شاتل دیسکاوری مدل 3D در زمان پنج سال به تولید است. در 122 فوت (37 متر) با 78 فوت (24 متر) بال و عمودی تثبیت کننده افزایش می یابد که حدود 60 فوت (18 متر) کشف بزرگترین مصنوع اسمیتسونیان دیجیتالی و آن را به موزه هوا و فضا اولین فضاپیما به اسکن می شود.

با گنجاندن آن در باز کردن دسترسی به ابتکار علاقه مندان می توانید دانلود کشف داده ها را در خود انیمیشن 3D و یا با استفاده از یک چاپگر 3D به تولید خود در مقیاس مینیاتور. همان فایل را می توان با استفاده از فیلمسازان و یا توسط ابزار تولید بدون مجوز ،

“هدف ما ترکیب ساختاری و سطح دقت برای زندگی-مانند رئالیسم” والری نیل متصدی emirita با فضای تاریخچه بخش ملی هوا و فضا موزه نوشت: در سال 2015 زمانی که کار به اسکن کشف شد در جریان است. “اگر همه نتایج به تصور ما مشاهده آنلاین کشف — و یا شاید 3D-چاپ است ؟ — عملکرد یک مدارگرد که دقیقا تکراری آنچه شما در این موزه اگر چه در مقیاس کوچکتر.”

دسترسی باز است و همچنین ساخت اسمیتسونیان مطالب در دسترس از طریق گوگل, فرهنگ و هنر, ویکیپدیا و دیگر سیستم عامل های دیجیتال. داده های میزبانی وب ارائه شده توسط آمازون خدمات وب سایت عمومی مجموعه برنامه.

اسمیتسونیان می گوید: این بزرگترین و ترین های میان رشته ای در باز کردن دسترسی به برنامه در میان دیگر موزه ها به تاریخ. این موسسه در نظر دارد برای ادامه اضافه کردن آیتم به صورت مداوم با بیش از 3 میلیون تصاویر به تعیین شده به عنوان باز کردن دسترسی اواخر سال 2020 است.

دنبال collectSPACE.com در Facebook و Twitter at @collectSPACE. کپی رایت 2020 collectSPACE.com. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de