شکستن رکورد فضانورد کریستینا کخ ایران زن فضا سوابق و بیشتر

این یک سفر طولانی برای فضانورد ناسا کریستینا کخ. این هفته شکستن رکورد فضانورد بازگشت به زمین پس از زندگی و کار در فضا برای 328 روز — طولانی ترین تک spaceflight ساخته شده توسط یک زن است.

امروز (Feb. 4) Koch خطاب به رسانه ها در مورد خود را در فضا تجربه از جمله آنچه در آن به معنی شکسته اند یک spaceflight ضبط و ساخته شده تاریخ اولین زن راهپیمایی فضایی با او همکار ناسا فضانورد جسیکا Meir اکتبر گذشته.

“برای من” کخ گفت: ان بی سی نیوز از ایستگاه فضایی بین المللی “این همه در مورد افتخار است که من احساس می کنم به دنبال در قدم به قدم از قهرمانان.” کخ اضافه شده است که او نیز به نظر می رسد در این نقاط عطف است که به او رسیده برای زنان در پروازهای فضایی “به عنوان یک فرصت برای امیدوارم الهام بخش نسل بعدی کاوشگران.”

کخ راه اندازی به ایستگاه فضایی در 14 مارس 2019 و بازگشت به زمین در اوایل روز شنبه (Feb. 6) در یک روسی فضاپیمای سایوز در کنار جفت خدمه Luca Parmitano از آژانس فضایی اروپا و روسیه فضانورد الکساندر Skvortsov.

تصویری: پگی Whitson می فرستد zero-G تبریک به کریستینا کخ رکورد
مرتبط با:
زنان در فضای یک گالری از اولین ها

ناسا فضانورد کریستینا کخ نشان می دهد که ایستگاه فضایی در حالی که چت با رسانه ها از ایستگاه فضایی بین المللی در فوریه. از 4 سال 2020 است. (اعتبار تصویر: ناسا/یوتیوب)

یک زن و شوهر از رسانه ها پرسید که آیا او فکر می کنید که نقاط عطف او رسیده در فضا شدند که از یک معامله بزرگ به عنوان ما آنها را به روی زمین و اینکه آیا یا نه آن مهم است که او یک زن تنظیم این پرونده است.

“من قطعا نگاه به جلو به زمانی که جمعیت شفاف هستند و ما نمی هر گونه گروه های کمتر” کخ گفت. اما او افزود: “برجسته این داستان کمک می کند تا ما را به حرکت به سوی یک جهان که در آن هر کسی که یک رویا است به کار به همان اندازه سخت برای رسیدن به این رویا است.”

مرتبط با: شگفت انگیز spacewalks از سفر 61 در عکس

در حالی که کخ است که به دنبال به آینده او نیز تا به حال برخی از حکمت پس از به اشتراک گذاری در مورد زمان صرف شده در فضا است.

کخ به اشتراک گذاشته است که در علاوه بر این به این لحظه او برای اولین بار وارد تخم و دیدم فضای ایستگاه های مورد علاقه خود را لحظه ای در فضا بود که اولین راهپیمایی فضایی با Meir. (این دو پس از انجام دو spacewalks با هم.)

وجود دارد یک لحظه کخ گفت: فقط بعد از او و Meir به حال اول سمت چپ ایستگاه شدند و نگه داشتن بر روی یک روکش پلاستیکی و زمانی که آنها گرفتار یکدیگر چشم. آنها تا به حال یک لحظه به رسمیت شناختن آنچه که آنها انجام, او گفت:.

کخ همچنین با اشاره به نحوه شگفت آور آن بود که در حالی که سوار Canadarm2 بازوی روباتیک در طول راهپیمایی فضایی او قادر به گرفتن یک نگاه در زمین پایین.

قبلا ناسا فضانورد پگی Whitson مجموعه ای از رکورد برای تک طولانی ترین ماموریت فضایی توسط یک زن بود که در مجموعه 289 روز و 5 ساعت و 1 دقیقه است. کخ رسما شکست این رکورد در دسامبر. 28.

پس از تاریخی اولین زن راهپیمایی فضایی ساخته شده توسط کخ و Meir دو ادامه داد: برای تکمیل هر دو دوم و سوم همه زن spacewalks در تاریخ است.

مرتبط با: ایستگاه فضایی بین المللی را اعزامی 61 ماموریت در تصاویر

پس تقریبا یک سال و تنظیم این پرونده و کار خستگی ناپذیر در فضای “من قطعا به دنبال به جلو به حال بر روی این سیاره به عنوان هر کس دیگری خیلی زود” کخ گفته NBC News در مورد بازگشت او به زمین است. پس از این ماموریت است که مملو از لحظات تاریخی و مهم تحقیقات علمی کخ به اشتراک گذاشته است که او هیجان زده است برای ادامه زندگی حرفه ای خود را با ناسا.

“شما هرگز نمی دانید,” او گفت:. “شاید یکی دیگر از پروازهای فضایی را در آینده است.”

ناسا قصد دارد برای اولین بار بازگشت انسان به ماه با آرتمیس برنامه قبل از فرود اولین انسان در مریخ کخ گفت: Westwood یک شبکه رادیویی که او را کاملا قبول یک پیشنهاد برای پرواز در یک crewed ماموریت به مریخ در آینده است.

“اگر که چیزی که ارائه شد به من این امر کاملا افتخار من,” او گفت:.

بازدید Space.com چهارشنبه و پنج شنبه (Feb. 5 و 6) به صورت کامل پوشش کخ بازگشت به زمین است. ناسا رسانه آغاز خواهد شد شنبه 9 p. m. EST (0200 به وقت تهران) با سایوز MS-13 دریچه بسته و سپس رزومه برای undocking در 12:15 a. m. EST (0515 به وقت تهران) و در 3 p. m. EST (0800 به وقت تهران) برای فرود.

از فرود سایوز در دور استپهای قزاقستان برنامه ریزی شده است 4:14 a. m. EST (0914 GMT).

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im