پیشنهاد مجلس لایحه تاخیر ناسا بازگشت به ماه

ناسا باید هدف برای قرار دادن در ماه در 2028 نه 2024 و رسیدن به این هدف به صراحت به کمک های بشر اکتشاف مریخ در 2030s با توجه به مجوز لایحه ای که معرفی شد جمعه (Jan. 24) با رهبری کمیته مجلس در علم فضا و فن آوری.

دیگر از موارد مهم در لایحه آرزو لیست شامل گسترش ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) عملیات فراتر از 2024 به 2028; امکان ناسا پیشنهاد دروازه ایستگاه فضایی ساخته شود در یکی از انواع مکان ها در زمین-ماه فضا نه فقط قمری مدار; و راه اندازی آرتمیس انسان ماه لندر در یک قطعه به جای در چندین بخش به صورت مونتاژ در فضایی به ناسا پیشنهاد به انجام در حال حاضر است.

لایحه تعیین HR 5666 و معرفی با تشکر. Kendra شاخ D-Okla., رئیس کمیته فضای فرعی — تاکید می کند که یک ماه فرود در 2028 باید در چارچوب بزرگتر moon-to-Mars برنامه. این سیاره قرمز برنامه را قرار دادن انسان در مدار مریخ توسط 2033 و به دنبال آن سطح ماموریت. HR 5666 همچنین خواستار انعطاف پذیری بیشتر در دروازه محل باز کردن چنین امکانات به عنوان زمین-ماه نقاط لاگرانژی (گرانشی پایدار مکان های بین دو جهان). کوچک ایستگاه فضایی باید “در خدمت به عنوان یک testbed برای سیستم ها و تکنیک های عملیاتی” برای مریخ, ماموریت, لایحه متحده است.

“ملت بشر در اکتشافات فضایی هدف باید برای ارسال انسان به سطح مریخ” می خواند بیانیه ای از 102 صفحه سند.

“کاهش خطر و نشان دادن قابلیت ها و عملیات مورد نیاز برای حمایت از یک ماموریت انسانی به مریخ ممکن است نیاز بشر اکتشاف cislunar مجاورت و قمری سطح” در این سند می افزاید.

HR 5666 بیشتر تماس برای یک ماه-به-مریخ دفتر برنامه خواهد بود که تاسیس 60 روز پس از این لایحه تصویب و به قانون با مدیر برنامه که گزارش هر دو به ناسا دانشیار مدیر و آژانس همکار مدیر بشر اکتشاف و عملیات ماموریت اداره.

این برنامه کار خواهد بود وظیفه با مشخص کردن الزامات مورد نیاز برای پرواز فضانورد به مدار مریخ و سیاره سرخ را سطح. یک دفتر رهبری مریخ را قادر می سازد فن آوری ابتکار را بررسی مسائل مانند تابش ایمنی طراحی یک فضاپیما را به انسان ها با خیال راحت به سطح مریخ حمل و نقل خودرو نیروی محرکه فن آوری (مانند هسته ای حرارتی نیروی محرکه) زیستگاه و مریخ spacesuits.

حمل و نقل خودرو به نظر می رسد به یک اولویت بالا به دلیل HR 5666 برای نخستین بار “preformulation فعالیت” بر روی خودرو به پایان خواهد رسید 180 روز از زمانی که قانون تصویب رسید. این “به طور کلی معماری و برنامه ریزی” در مریخ ماموریت خواهد بود به پایان رسید در 120 روز و برآورد بودجه برای ماه-به-مریخ برنامه خواهد بود به دلیل در 270 روز.

ناسا مدیر جیم Bridenstine نیز خواسته شده است تا ظرف 60 روز “ایجاد یک لیست از باقی مانده سلامتی انسان خطر کاهش تحقیقات وظایف” برای مریخ ماموریت های که نیاز به تست در طول ISS ماموریت. این وظایف می تواند ظرف پنج سال.

قبلی سخنرانی Bridenstine گفت که ناسا با هدف راه اندازی انسان به سوی مریخ در هر دو 2033 یا 2035, سال زمانی که مدار زمین و مریخ تراز درستی برای انجام ماموریت. (چنین صف بندی رخ می دهد فقط یک بار در هر 26 ماه می باشد.)

برخی از قابل توجه دیگر درخواست HR 5666 مربوط به ناسا crewed برنامه های اکتشافی شامل پیشنهادات به:

  • تماس برای ناسا “مالکیت کامل” از ماه-سیستم فرود (آژانس شده است برنامه ریزی برای خرید در خصوصی landers).
  • زمین دو بشر ماموریت های سالانه در ماه پس از اولیه 2028 touchdown.
  • آغاز طرح deorbit ISS بعد از ایستگاه عمر منقضی شده است.
  • در نظر گرفتن “زنده ماندن پتانسیل تجاری ایستگاه فضایی” برای آزمایش فن آوری های به جای گذاشت.
  • ارائه “ارتقا و جایگزینی” spacesuits برای ISS از جمله 12 قطعات یدکی به “جای تنوع خدمه ISS.” این به نظر می رسد اشاره به تاخیر در ابتدا همه زن راهپیمایی فضایی به دلیل کمبود لوازم یدکی لباس فضایی قطعات; این spacesuits در اصل طراحی شده برای مردان است.

HR 5666 همچنین به نظر می رسد به تصدیق ناسا دفتر بازرس کل گزارش در ماه نوامبر ابراز نگرانی در مورد چه مقدار دسترسی فضانوردان آمریکایی را به ایستگاه فضایی نور از چندین تجاری خدمه خودرو به تاخیر می اندازد. (ناسا شمارش این وسایل نقلیه خصوصی است که در حال طراحی و توسعه توسط SpaceX و بوئینگ برای پایان دادن به آمریکا وابستگی به روسیه سایوز وسایل نقلیه به فضانوردان به ISS.)

این لایحه می پرسد Bridenstine به “انتقال به کنگره یک طرح احتمالی از جمله اجرای جدول زمانی برای مطمئن خدمه دسترسی به ایستگاه فضایی بین المللی تا زمانی که گواهی تجاری خدمه خدمات حمل و نقل در حال وقوع در صورتی که در دسترس بودن این خدمات است که با تاخیر و یا در دسترس نیست.”

این لایحه شامل بحث های متعدد ناسا ماموریت های خارج از انسان اکتشاف درخواست برای آیتم های متنوع اعم از سیاره دفاع در برنامه های به تجاریسازی علوم زمین ماموریت جستجو برای “technosignatures” از تمدن بیگانه. HR 5666 شامل جهات به حرکت رو به جلو در چند مداوم ناسا علم ابتکارات مانند Europa Clipper ماموریت; یک مریخ نمونه-بازگشت ماموریت یک ماموریت برای تست در مدار سوخت گیری از لندست 7 فضاپیما و تجاری قمری حمل بار خدمات برنامه است.

از دیگر موارد قابل توجه عبارتند از: فراخوانی برای ادامه توسعه این میدان گسترده ای نظر سنجی مادون قرمز تلسکوپ (WFIRST) بود که تقریبا لغو شده قبلی درخواست بودجه در سال 2018 و 2019 و درخواست برای “گزارش برنامه های علمی و عملیات استراتوسفر Observatory for Infrared Astronomy” که تا به حال بودجه چالش ها در گذشته به عنوان به خوبی.

برخی از فضا مسائل امنیتی نیز خطاب. HR 5666 درخواست یک گزارش از ملی فضای شورا در سال آینده برای “یک بین ارزیابی از اکتشافات فضایی قابلیت های جمهوری مردم چین از جمله هر گونه تهدید برای ایالات متحده دارایی در فضا و همچنین تاثیر همکاری و مشارکت جمهوری خلق چین با دیگر کشورها در فضای فعالیت است.”

ناسا را دریافت $22.6 میلیارد دلار تحت HR 5666 برای سال مالی سال 2020 است. این امر می تواند 5% افزایش بیش کنگره-مصوب تخصیص $21.5 میلیارد دلار برای ناسا در سال مالی 2019. این لایحه اما به این معنی نیست که حرف آخر را در ناسا قصد دارد. خانه فضای فرعی برنامه ریزی شده است را به علامت تا ساعت 5666 چهارشنبه (Jan. 29) در 2:00 p. m. EST (1900 به وقت تهران).

HR 5666 نیز باید آشتی با لایحه ای جداگانه از طریق مجلس سنا. نسخه تایید شده توسط کمیته مجلس سنا در تجارت, علم و حمل و نقل در ماه نوامبر کمتر است تغییرات به ناسا زمان انسان spaceflight قصد دارد از خانه علم کمیته نسخه به تاریخ اما کمیته مجلس سنا می کند پیشنهاد می کنم کمی تغییرات. برخی از تغییرات عمده شامل ISS فرمت به 2030 و قرار دادن روی ماه فرود در زمینه گسترده تر هدف برای فرود بر روی مریخ.

کپی رایت 2020 Space.comآینده شرکت است. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de