اقیانوس امواج گرما مربوط به افزایش نهنگ و گیرایی

اقیانوس گرم شدن زمین منجر به بیشتر نهنگ گرفتار در دنده ماهیگیری خاموش سواحل کالیفرنیا, با توجه به تحقیقات منتشر شده روز گذشته در Nature Communications.

این مطالعه نشان داد ارتباط میان تغییرات در علوفه گونه از امواج گرما یک بهبود از نهنگ جمعیت و افزایش تعداد نهنگ گرفتار در تورهای ماهیگیری.

و این مقاله پیشنهاد یک شاخص برای ارزیابی خطرات به زندگی دریایی و شیلات’ ثبات اقتصادی.

“گرم شدن اقیانوس است تأثیر تغییر اکوسیستم و بنابراین ما تا به حال به آمده تا با یک شاخص جدید به بهتر نظارت بر آن گفت:” Jarrod Santora مطالعه سرب نویسنده یک اکوسیستم اقیانوس شناس با NOAA شیلات و دیپلم محقق در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز.

عمده دریایی موج گرما از سال 2014 تا 2016 کاهش می یابد دریایی krill جمعیت که در سمت چپ مهاجرت نهنگ کوهان دار گرسنه و جستجو برای آنچوی در امتداد ساحل در نزدیکی فعال شیلات.

علاوه بر این, عظیم 2019 موج گرما, همچنین شناخته شده به عنوان “لکه” با تاخیر خرچنگ های نجومی که تشدید این موضوع از نهنگ و گیرایی.

“که سوئیچ از تغذیه در اقیانوسی محیط بیرونی قفسه شکستن به نزدیکی ساحل محیط زیست همزمان با تقویت این همکاری اتفاق بین نهنگ و دنده ماهیگیری” Santora گفت.

Santora مقصر عدم ارتباط بین دانشمندان و مدیران شیلات برای افزایش نهنگ و گیرایی اما گفت: سهامداران در حال حاضر ابزار برای کاهش خطرات.

وجود تلاش های در جریان برای رفع آن. کالیفرنیا رندولف خرچنگ ماهیگیری دنده گروه کاری برای مثال سازماندهی شده بود توسط وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش با همکاری کالیفرنیا اقیانوس حفاظت شورا و NOAA شیلات به تمرکز بر کاهش نهنگ ensnarement. Santora یک مشاور علمی برای این گروه است.

“کار گروه هدف این است که واقعا برای اطمینان از پر رونق لاک پشت دریا نهنگ و جمعیت و نیز پر رونق و سودآور تجاری رندولف خرچنگ شیلات در سواحل” پیج Berube های پایدار شیلات مدیر برنامه برای شورای.

Berube گفت: این مطالعه برجسته اثرات آب و هوا به جنبه های اجتماعی و اقتصادی و زیست محیطی حفاظت از محیط زیست.

“من فکر می کنم این مقاله یک مثال از اینکه چگونه مسائل دریایی موج گرما به هم پیوسته با کلی اکوسیستم دریایی و چیزی است که باید در نظر گرفته شود در مدیریت شیلات رفتن به جلو” Berube گفت.

ماریسا Baskett, یک استاد علوم محیط زیست و سیاست در دانشگاه UC Davis, مطالعه اثرات دریایی موج گرما در صخره های مرجانی و اشنه دریایی.

Baskett توضیح داد که سفید از صخره های مرجانی اولین سیگنال تغییرات از گرم شدن اقیانوس ها. اثرات گرم شدن کره زمین در مرجان ها و کلپ ارائه یک مثال برای نتایج در دیگر گونه ها مانند نهنگ کوهان دار.

“من فکر می کنم این یک سوال از هر یک از سیستم یادگیری از گذشته و امیدوارم که قادر به پاسخ به سرعت بیشتر و بر اساس درس های آموخته” Baskett گفت.

با وجود افزایش گیرایی تجدید حیات نهنگ جمعیت شگفت زده Santora و انگیزه او را به فکر می کنم متفاوت برای مطالعات آینده است.

“این باعث شد که من واقعا تجدید نظر در بسیاری از علوم من رفتن به جلو به حساب آب و هوا تنوع و افزایش درنده جمعیت و برخورد با این چالش اجتماعی و اقتصادی جنبه” Santora گفت.

Santora با اشاره به نیاز برای آینده مطالعات در مورد اثرات اجتماعی و اقتصادی برای یادگیری از گذشته اثرات منفی به شیلات.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im