تحقیقات جدید: همه صخره های مرجانی ممکن است به طور کامل مرده توسط 2100

بادبان جمع کن بدی

با توجه به تحقیقات جدید از دانشگاه هاوایی در Manoa تمام صخره های مرجانی در سراسر این سیاره به احتمال زیاد مرده در 80 سال — کشته ترکیبی از آب گرم و اسیدی شدن اقیانوس.

“توسط 2100 آن را به دنبال کاملا تیره و تار گفت:” رنه گذارنده یک biogeographer در دانشگاه.

مرجان Fang

در تحقیق ارائه شده در اقیانوس علم کنفرانس این هفته گذارنده بررسی در سراسر جهان مکان های که در آن مرجان ممکن است قادر به زنده ماندن تغییر اقیانوس.

توسط 2100 او یافت می شود وجود خواهد داشت تقریبا هیچ قابل سکونت در محل باقی مانده است. در واقع او گفت: تا 90 درصد از صخره های مرجانی به احتمال زیاد مرده فقط در 20 سال.

مرگ موج

در صورتی که این اخبار الهام بخش شما برای انجام کاری در مورد آن ما نخواهد بود آنهایی که به شما متوقف شود اما گذارنده همچنین تاکید کرد که تلاش های افراد نمی تواند به اندازه کافی برای نجات صخره های.

“تلاش برای تمیز کردن سواحل فوق العاده است و در تلاش برای مبارزه با آلودگی فوق العاده است. ما نیاز به ادامه آن تلاش های” ستر گفت: در آزادی مطبوعات. “اما در پایان روز مبارزه با تغییر آب و هوا است که واقعا چیزی که ما نیاز به حمایت به منظور حفاظت از مرجان ها و جلوگیری از مرکب عوامل استرس زا است.”

ادامه مطلب: گرم اسیدی اقیانوسها ممکن است نزدیک به خلاص شدن از صخره های مرجانی زیستگاه توسط 2100 [ژئوفیزیک آمریکا اتحادیه]

بیشتر در مرجان: این استارتاپ در حال رشد مرجان در زمین و پیوند آن را به صخره های آسیب دیده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im