دیدار با ‘استقامت’: ناسا مریخ در 2020 مریخنورد دارای یک نام جدید

ما نمی باید به آن تماس بگیرید “مریخ در 2020” دیگر.

ناسا بعدی مریخ — زندگی-شکار نمونه-ذخیره ربات برنامه ریزی شده برای راه اندازی این تابستان است که رسما به نام پشتکار مقامات آژانس اعلام کرد که امروز (5 مارس).

نام جدید مناسب ماشین-اندازه رور و پیشگامانه خود ماموریت سادگی ناسا, مقامات گفت.

ویدئو: سازمان دیده بان ناسا پرده پشتکار مریخ نام!
بیشتر:
ناسا مریخ در 2020 مریخنورد پشتکار در تصاویر

“شده است وجود دارد هرگز اکتشاف — هرگز شده است و تاریخ ساخت — بدون پشتکار” توماس Zurbuchen دانشیار مدیر ناسا علوم ماموریت اداره گفت: در طول یک نام-مراسم رونمایی امروز.

“پشتکار قوی, کلمه,” او اضافه شده است. “این در مورد پیشرفت با وجود موانع.”

بچه ها همه راست

هنرمند تصویر از ناسا در سال 2020 به مریخ در حال حاضر رسما به عنوان شناخته شده پشتکار در سیاره سرخ. (اعتبار تصویر: ناسا/JPL-Caltech)

مثل همه از ناسا قبلی مریخ rovers, پشتکار نامگذاری شد از طریق یک دانشجو در سراسر کشور رقابت است. مسابقه لگد سال گذشته و جلب 28,000 مقاله ارسالی از K-12 دانش آموزان ناسا, مقامات گفت.

این اولیه بزرگ, استخر, بود, گلچین به 155 semifinalists که محدودتر هم بیشتر به نه فینالیست این ژانویه گذشته. کسانی که نه شامل سه طرح از هر یک از سه رده های سنی (نمرات K-4, 5-8 و 9-12). این فینالیست monikers و بچه ها که به آنها پیشنهاد شده بود:

  • استقامت K-4 الیور Jacobs از Virgina.
  • سرسختی K-4 ایامون Reilly پنسیلوانیا است.
  • وعده K-4, Amira Shanshiry ماساچوست.
  • پشتکار 5-8 الکساندر مدر ویرجینیا.
  • چشم انداز 5-8 هدلی سبز از می سی سی پی.
  • وضوح 5-8, نورا بنیتز از کالیفرنیا.
  • نبوغ 9-12, Vaneeza Rupani آلاباما.
  • شکیبایی 9-12 آنتونی Yoon اوکلاهما.
  • شجاعت 9-12 Tori خاکستری از لوئیزیانا.

ناسا تشویق مردم به رای برای مورد علاقه خود را از این نهایی نه اما این تصمیم در نهایت ساخته شده توسط Zurbuchen.

به عنوان پیشنهاد از برنده نام ماتر یک هفتم در دریاچه Braddock متوسطه در Burke, ویرجینیا, دریافت, رایگان سفر به کیپ کاناورال فلوریدا به تماشای پشتکار راه اندازی در ماه جولای.

مدر خواندن خود را برنده مقاله در رویداد امروز و گفت: او یک عشق از فضا و علم است که او قصد دارد برای حمل از طریق تمام عمر خود را.

“من می خواهم برای رفتن به کالج و دریافت مدرک در برخی از شکل از مهندسی یا علوم — مهندسی فضا و فضانوردی صدای خوب در حال حاضر,” او گفت: امروز. “و پس از آن به کار در ناسا به عنوان یک مهندس.”

به دنبال نشانه هایی از زندگی

پشتکار را زمین داخل مریخ’ 28-مایل-گسترده (45 کیلومتر) Jezero دهانه در فوریه 2021, لگد زدن به یک $2.5 میلیارد ماموریت برای جستجوی نشانه های باستانی سیاره سرخ زندگی — اولین بار که ناسا سطح هنر و صنعت است به طور فعال در شکار برای مریخ ممکن است پس از دوقلوی وایکینگ لندرز را از اواسط دهه 1970 از طریق اوایل 1980s.

Jezero یک محل عالی برای انجام این کار ناسا مقامات تاکید کرده اند. دهانه پناه دریاچه و رودخانه دلتا میلیاردها سال پیش به این معنی است که زندگی می تواند هر دو رونق وجود دارد و در سمت چپ ماندگار شواهد از وجود آن است. (در اینجا بر روی زمین مصب رودخانه بزرگ در حفظ biosignatures ماموریت اعضای تیم گفته اند.)

این مریخ نورد را به دنبال نشانه هایی از حیات بر روی سایت با استفاده از قدرتمند آن هفت ابزار suite. اما پشتکار را نیز جمع آوری و ذخیره سازی چندین نمونه از بکر امیدوار مریخ مواد برای آینده بازگشت به زمین که در آن دانشمندان می توانید در ادامه شکار با استفاده از تجهیزات پیشرفته در آزمایشگاه های سراسر جهان است. از این نمونه ها در اینجا می تواند به عنوان اوایل به عنوان 2031اگر همه می رود با توجه به طرح.

پشتکار را انجام انواع کار های دیگر نیز از توصیف Jezero زمین شناسی را برای کمک به هموار کردن راه برای بشر اکتشاف مریخ که ناسا با هدف رسیدن به در 2030s. برای مثال این مریخ نورد دارای یک رادار نافذ زمین ابزار است که به دنبال رسوبات زیرسطحی آب یخ — یک منبع ارزشمند برای فضانورد پیشگامان. و یکی دیگر از ابزار را نشان می دهد تولید اکسیژن از نازک دی اکسید کربن تحت سلطه جو مریخ.

که نه تنها تکنولوژی تظاهرات پرواز در ماموریت. پشتکار نیز حمل کوچک هلیکوپتر دیده بانیرا که مختصر پرواز نشان می دهد که rotorcraft در واقع می تواند در کشف سیاره قرمز هوا.

پشتکار همچنین دارای 23 دوربین و دو میکروفن به طور بالقوه اجازه می دهد ما را به شنیدن برای تلفن های موبایل از مریخ برای اولین بار. (دو قبلی ناسا مریخ craft, the Mars Polar Lander و ققنوس کاوشگرنیز انجام میکروفن. اما Mars Polar Lander سقوط کرد و ققنوس و میکروفون هرگز تبدیل شده است.)

مرتبط: چگونه ناسا بعدی مریخ را شکار حیات بیگانه

نامگذاری سنت

ناسا اجازه schoolkids نام همه آن سیاره سرخ rovers به تاریخ.

ناسا اولین چرخ مریخ اکسپلورر, Sojourner مستقر شد و از Pathfinder کاوشگر در ماه جولای سال 1997. Sojourner نام کانکتیکات 12 ساله والری Ambroise به افتخار قرن 19 طرفدار الغای برده داری و فعال. Sojourner Truth.

Sofi Collis یک سوم گریدر از آریزونا برنده این رقابت به نام روح و فرصت دوقلو ناسا rovers که در مریخ فرود سه هفته از هم جدا در ژانویه 2004. و ماشین-اندازه مریخ نورد کنجکاویاست که کاوش در سیاره سرخ را Gale Crater از اوت 2012, نام کانزاس ششم کلاس کلارا Ma.

پشتکار بدن شده که از روی کنجکاوی و جدید رور استخدام همان آسمان-جرثقیل نزول و فرود سیستم به عنوان سلف خود. و ارتباط بین این دو ماموریت می رود عمیق تر از آن است; پشتکار با هدف گسترش کار انجام شده توسط کنجکاوی که تعیین می شود که گودال گیل بود قادر به حمایت از زمین مانند زندگی طولانی در پیش است.

Zurbuchen اذعان کرد روابط میان دو ماموریت و تاکید کرد که نام خود را با هم خوب بیش از حد.

“پشتکار و کنجکاوی با هم هستند چه اکتشاف است همه چیز در مورد,” او گفت:.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de