لگو منتشر شده در ایستگاه فضایی بین المللی ارائه می دهد پاداش فضا پچ


لگو اعضای VIP می توانید دریافت این فضا پچ با خرید از ایده های لگو ایستگاه فضایی بین المللی تنظیم (اعتبار تصویر: collectSPACE.com)

مانند در حال چرخش پاسگاه که در آن مدل لگو جدید ایستگاه فضایی بین المللی دارای ماموریت خود را وصله.

منتشر شده شنبه (Feb. 1) در همان روز که لگو عرضه 864 قطعه در ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) برای فروش, رنگارنگ فضا پچ یک پاداش برای اعضای لگو برنامه وفاداری VIP”.”

“VIPs دریافت این فضای سرد پچ مارس 1-9 به صورت رایگان هنگامی که آنها را خرید ایستگاه فضایی بین المللی!” لگو اعلام کرد در وب سایت خود را.

مرتبط با: آپولو ناسا V زحل فرود ماه در مجموعه تصاویر

این 2.75 اینچ مربع (7 سانتی متر) بافته پچ به تصویر می کشد لگو ایستگاه فضایی در مدار بیش از آبی و سبز زمین را در مقابل یک آسمان سیاه و سفید خال خال با ستاره سفید. پچ بار خوانده شده “ایستگاه فضایی بین المللی مجموعه” در بالای آن است و هر دو لگو آرم و ناسا “ISS 20” لوگو دومی جشن 20 سال از اشغال مستمر در هیئت مدیره واقعی ایستگاه فضایی از ماه نوامبر.

پچ که می آید بسته بندی شده در خود جعبه کوچک دارای یک پشتوانه چسب برای استفاده آسان.

این “ISS 20” آرم همچنین به نظر می رسد بر روی جعبه برای Lego ایده های ISS مجموعه ای که شامل آجر اسباب مورد نیاز برای ساخت یک دسکتاپ مدل مداری پاسگاه.

“ساخت یک افسانه با منحصر به فرد جدید لگو ایستگاه فضایی بین المللی” می خواند صفحه محصول در لگو سایت. “برای بیش از 20 سال در ایستگاه فضایی بین المللی استقبال کرده و همکاری از کشورهای مختلف برای رسیدن به اهداف مشترک که به نفع همه مردم است. بزرگترین فضاپیمای تا کنون ساخته شده است, آن را همچنان به باز کردن اکتشافات ممکن نیست بر روی زمین — و مرزهای انسانی اکتشافات فضایی بیشتر از همیشه قبل از.”

جدید ایده های لگو ایستگاه فضایی بین المللی, ابزار جنسی, مدل تنظیم بر روی صفحه نمایش در مقابل پنجره یک فروشگاه لگو در هوستون تگزاس. (اعتبار تصویر: collectSPACE.com)

این $69.99 ISS زمانی که مونتاژ شکل 12 اینچ طولانی (31 سانتی متر) مدل ایستگاه فضایی از جمله آن قابل سکونت ماژول هشت آرایه های خورشیدی بال و ستون فقرات خرپا به عنوان به خوبی به عنوان آن چند پنجره گنبد رباتیک بازوی و ارتقا فعالیت های ماژول. دو microfigure فضانوردان, سه بازدید از وسایل نقلیه و یک مدارگرد شاتل نیز بخشی از این مجموعه به عنوان یک پایه که در آن به حمایت و نمایش آن است.

“استفاده از یک بازوی روباتیک به پرتاب یک ماهواره به مدار است. را در آینده خدمه از فضانوردان. ارسال microfigure[s] به انجام تعمیرات” لگو شرح داده شده است.

بیشتر از یک مدل از یک اسباب بازی هر چند ISS مجموعه توصیه می شود برای سازندگان 16 سال سن و مسن تر.

لگو ایستگاه فضایی بین المللی بر اساس یک پروژه ارائه شده به لگو ایده های سایت توسط فن طراح Christoph Ruge از آلمان است. روز جمعه (Jan. 31), لگو فروشگاه در نورنبرگ میزبان Ruge برای یک جعبه امضای ارائه طرفداران خود را شانس اول برای خرید مجموعه.

“این کاملا یک جمعیت امروز — همه تشکر برای توقف توسط!” Ruge در توئیتر نوشت: retweeting یک ویدیو که نشان می دهد خط برای امضای خود را پر از فروشگاه.

ایستگاه فضایی بین المللی VIP جایزه دوم فضا پچ که لگو داده می شود دور با یکی از آن فضا با مضمون مجموعه. در مارس 2019, اعضای, که خریداری آپولو 11 ناسا کاوشگر قمری دریافت پچ مشابه جشن که مجموعه آزادی و سالگرد 50 از اول ماه فرود ماموریت.

ایستگاه فضایی بین المللی تنظیم و آن را در فضا پچ در دسترس به طور انحصاری از لگو فروشگاه ها و شرکت ها فروشگاه آنلاین.

دنبال collectSPACE.com در Facebook و Twitter at @collectSPACE. کپی رایت 2020 collectSPACE.com. تمام حقوق محفوظ است.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de