معرفی مارس سال 2020 موضوع

“بحران” یک کلمه قوی است. فقط چند هفته قبل از این موضوع رفت و به فشار ایالات متحده و ایران به نظر می رسید در آستانه جنگ است. پس از آن ممکن است به نظر می رسد بیش از حد به تعریف یک وضعیت که در آن هیچ خطری برای زندگی و یا اندام به عنوان یک بحران است. اما در جهان در کیهان شناسی وجود دارد ممکن است هیچ بیشتر مخمصه از دو واگرا اندازه گیری که چگونه سریع جهان در حال گسترش است.

در ماه ژوئیه گذشته زمانی که دانشمندان جمع شده در Kavli موسسه فیزیک نظری در سانتا باربارا کالیفرنیا به بحث در مورد ناهمخوانی, “بحران” بود و برچسب آنها را انتخاب کرد. برنده جایزه نویسنده ریچارد Panek توضیح می دهد که منطق خود را در پوشش گسترش پژوهش: “بر خلاف تنش که نیاز به یک قطعنامه یا یک مشکل که نیاز به یک راه حل یک بحران نیاز به یک تجدید نظر عمده فروشی. اما از چه؟” در این مورد, آن می تواند اندازه گیری بر اساس مشاهدات از جهان اولیه با استفاده از ریزموج زمینه کیهانی را اندازه گیری بر اساس مشاهدات مرحوم جهان با استفاده از به اصطلاح استاندارد شمع یا استاندارد کیهانی مدل خود را. پس از یک بحران است.

در جای دیگر ما به نوبه خود توجه ما را بیشتر آشنا تهدید کننده زندگی نمونه هایی از طبقه بندی. روزنامه نگار Kyle Dubenstay تواریخ جوی داروخانه ها’ تلاش برای درک اینکه چه خطراتی در کمین شکار بودن در آتش سوزی دود. به عنوان یک نتیجه از تغییر آب و هوا از جمله blazes در حال حاضر در مکان اتفاق می افتد آنها یک بار نمی, و آنها شدید تر در مکان های که در آن آنها همیشه بوده است. نگران کننده ما هنوز هم نمی دانم چگونه خود را برای تولید گازهای گلخانه ای ممکن است مخاطره سلامت انسان است اما یک پروژه به نام FIREX-AQ است به دنبال جبران است که جهل.

بعد یک جفت از مقالات بررسی فرم های ژنتیکی درمان است که متکی بر آنتی سنس oligonucleotides—کوتاه رشته از نظر شیمیایی تغییر DNA و RNA که تحریک یا مهار تولید پروتئین برای خنثی کردن آسیب شناسی. اولین روزنامه نگار و علمی آمریکایی کمک کننده لیدیا Denworth و محققان پزشکی سونیا Minikel وللبه و اریک وللبه Minikel توصیف برنامه های کاربردی برای نادر بیماری های عصبی. هر دو داستان تند و تلخ—به ترتیب آنها بازشماری اثرات این بیماری در کودکان و محققان خود را (وللبه حامل یک جهش DNA است که او را در قبر خطر برای پریون بیماری)—بلکه پر از امید و عزم و اراده در مواجه با سختی.

در نهایت پس از یک قطعه با علم نویسنده گابریل Popkin, “آنچه که در کشتار پادشاهان?,” که می گذارد از یک نمایش جدید از آنچه که afflicting در امریکا محبوب ترین پروانه ما فرار از بحران با محرک پوشش های تاریخ طبیعی و علوم اعصاب.

علمی آمریکا سردبیر ارشد کیت وانگ می گوید یک داستان در مورد کشف آنچه ممکن است قدیمی ترین نمونه شناخته شده از روایت هنر—40000-سال-پیر غار نقاشی از یک شکار یافت در جزیره سولاوسی در اندونزی. پس از آن عصب شناسی R. Douglas زمینه می نویسد: عاقبت به سال 2008 مقاله برای این مجله در مورد تعجب آور وحی که مغز ماده سفید (یک بار تصور می شود صرفا ساختاری) نقش مهمی در یادگیری است. در حال حاضر زمینه و دیگران را نمیفهمد دقیقا چگونه سلول های گلیال تغییر میلین عایق های عصبی ما سیم کشی برای حمایت از ذهن کسب دانش است.

در هر شماره ما در تلاش برای این تعادل بین بحران در علم و جامعه و گام های بلندی در پژوهش است. چه داستان ها مشترک است این است که این قدرت را مجذوب و الهام بخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im