چگونه به ‘گریزان سیاره’ عطارد در آسمان شب در ماه فوریه

جیوه است که اغلب ذکر شده به عنوان سخت ترین برهنه-چشم سیارات را ببینید. چون نزدیک ترین سیاره به خورشید است, آن است که معمولا پنهان نور از ستاره ما.

“جیوه شناخته شده است پس خیلی زود بار اما آن را هرگز خیلی آشکار و بسیاری از مردم وجود دارد که هرگز آن را دیده و در همه” افسانه ای ستاره شناس انگلیسی, Sir Patrick Moore نوشت: “پسر کتاب نجوم” (Roy, ناشران, 1958). “دلیل این است که آن را همیشه به نظر می رسد برای نگه داشتن نزدیک به خورشید در آسمان و هرگز نمی تواند مشاهده شده در برابر یک پس زمینه تاریک.”

هر چند که عمدتا درست است وجود دارد در طول سال زمانی که جیوه می تواند بسیار آسان به نقطه. و ما فقط در چنین دوره ای مناسب در حال حاضر.

مرتبط با: که از کجا و چگونه برای دیدن سیارات در سال 2020 آسمان شب

عطارد که به نام “پست ” سیاره” از آنجا که مدار آن است نزدیکتر به خورشید از زمین است. بنابراین جیوه همیشه به نظر می رسد از دیدگاه (به عنوان مور نوشت) در همان جهت به عنوان خورشید است. به همین دلیل تعداد نسبتا کمی از افراد تعیین کرده اند و چشم بر روی آن. حتی وجود دارد یک شایعه است که نیکلاس کوپرنیک — که در اوایل 1500s و تدوین یک مدل از جهان قرار داده شده است که خورشید به جای زمین در مرکز منظومه شمسی — هرگز آن را دیدم.

در عین حال جیوه است که واقعا سخت است برای دیدن. شما به سادگی باید می دانم زمانی که و که در آن به نگاه و پیدا کردن یک افق روشن.

برای کسانی که زندگی در نیمکره شمالی بزرگ “پنجره فرصت” برای مشاهده عطارد در آسمان شب باز در اواخر ماه ژانویه است. که پنجره را باز باقی می ماند از طریق Feb. 17 شما با دادن یک شماره شانس برای دیدن این به اصطلاح گریزان سیاره با چشم خود.

هنگامی که و که در آن به نگاه

در حال حاضر عطارد قابل مشاهده است حدود 35 تا 40 دقیقه پس از غروب خورشید بسیار نزدیک به افق حدود 25 درجه جنوب با توجه غرب است. مشت گره کرده خود را برگزار می شود در طول بازو اقدامات حدود 10 درجه تا حدود 2.5 “مشت” در سمت چپ با توجه غرب در امتداد افق را به شما به عطارد.

در شب جمعه, فوریه. 10 جیوه (مدار نشان داده شده است به عنوان منحنی قرمز) را به وسیع ترین و جدایی و 18 درجه شرق از خورشید است. با جیوه نشسته در بالای یک تقریبا عمودی شب البروج این خواهد بود که بهترین ظاهر این سیاره در سال 2020 برای نیمکره شمالی ناظران. بهینه بار مشاهده سقوط بین 6 و 7 p. m. به وقت محلی. بازدید در یک تلسکوپ (الحاق) این سیاره خواهد شد و نمایشگاه پایانی نیمه روشن مرحله. (اعتبار تصویر: شب پرستاره)

شما همچنین می توانید با استفاده از درخشان زهره را به عنوان یک معیار. فقط نگاه همان فاصله — 25 درجه به زهره’ پایین سمت راست و شما می آیند به عطارد. اگر خود را در آسمان روشن است و هیچ بلند انسداد (مانند درختان و یا ساختمان ها) شما باید بدون مشکل دیدن جیوه به عنوان یک بسیار روشن “ستاره” درخشان با اثری از رنگ زرد مایل به نارنجی ته. امشب (Jan. 31), جیوه خواهد بود درخشان در قدر -1.0 که بدان معنی است که تنها سه اشیاء دیگر در آسمان ظاهر خواهد شد روشن تر: ماه و زهره و شباهنگ (ستاره درخشان در زمین آسمان شب).

در این شب که به دنبال جیوه را به آرامی کاهش, در روشنایی است, اما آن را نیز به آرامی به دست آوردن ارتفاع به تدریج آن را به حرکت به دور از خورشید قرار دارند.

از آن خواهد شد در بیشترین کشیدگی 18.2 درجه به سمت شرق از خورشید در فوریه. 10. به دنبال آن حدود 45 دقیقه تا یک ساعت پس از غروب آفتاب هنوز حدود 25 درجه به سمت راست و پایین از ونوس. درخشان در قدر -0.5 (فقط یک smidge دیمر از دوم-درخشان ترین ستاره در آسمان Canopus در صورت فلکی کارینا) این مجموعه بیش از 90 دقیقه پس از خورشید ساخت این جیوه بهترین شب خیال از سال 2020 است.

در حالی که مشاهده شرایط برای جیوه بسیار مطلوب شمالی از خط استوا است که برای کسانی که در نیمکره جنوبی که در آن این کوچک سنگی جهان قطع خواهد شد بسیار کم به افق در حالی که عمیقا غوطه ور در نور گرگ و میش ساخت این سیاره بسیار دشوار است برای دیدن. نیمکره جنوبی ناظران را دریافت کنید شانس خود را به نقطه جیوه در اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل هنگامی که گریزان سیاره به نظر می رسد به اوج را به شرق آسمان در سپیده دم.

جیوه مانند زهره و ماه به نظر می رسد به رفتن را از طریق مراحل. به زودی پس از آن پدید آمده و به آسمان شب در ماه ژانویه جیوه بود تقریبا کامل دیسک به همین دلیل است که آن را در حال حاضر به نظر می رسد بسیار روشن. زمان آن می رسد در آن بیشترین کشیدگی یا بزرگترین جدایی از خورشید در فوریه. 10, از آن خواهد شد به نظر می رسد تقریبا نیمه روشن شده است. مقدار سطح این سیاره توسط خورشید روشن شده ادامه خواهد داد به کاهش در روز به آمده است. هنگامی که عطارد شروع به نوبه خود به سمت خورشید مجاورت پس از Feb. 10 آن را به محو شدن در و نه یک سرعت سریع. توسط Feb. 14 آن را کم نور به قدر +0.2 تقریبا به عنوان روشن به عنوان ستاره Rigel در صورت فلکی جبار است.

توسط شب Feb. 17 جیوه روشنایی رها خواهد شد به قدر +1.6 — در مورد به عنوان روشن به عنوان ستاره کاستور در صورت فلکی جوزا اما تنها حدود 9 درصد به عنوان روشن به عنوان آن به نظر می رسد در حال حاضر. در تلسکوپ عطارد ظاهر خواهد شد به عنوان یک هلال باریک. این در تمام احتمال, شما خواهد بود گذشته از نظر گریزان سیاره در این ماه به صورت ترکیبی از آن کاهش ارتفاع و فرود به روشن تر sunset glow خواهد شد و در نهایت رندر جیوه نامرئی در شب است که به دنبال. آن را وارد در پست رابطه معنی آن عبور خواهد کرد بین زمین و خورشید, در فوریه. 25. آن را دوباره در آسمان صبح در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل است.

سریع با یک هویت دوگانه

در روم باستان عطارد بود سریع پا رسول خدایان است. این سیاره به نام برای آن است که نزدیک ترین سیاره به خورشید و سریعترین سیستم های خورشیدی. به طور متوسط در حدود 30 کیلومتر در ثانیه (48 کیلومتر در ثانیه) جیوه باعث می شود یک سفر در اطراف خورشید در تنها زمین 88 روز. جالب است که در آن طول می کشد جیوه 59 زمین روز به چرخش یک بار بر محور آن پس تمام نقاط سطح آن تجربه طولانی از گرمای شدید و سرمای شدید. اگر چه معنی آن فاصله از خورشید است که تنها 36 میلیون مایل (58 میلیون متر جیوه تجربه تا کنون بزرگترین طیف وسیعی از درجه حرارت: 800 درجه فارنهایت (426 درجه سانتیگراد) در آن روز جانبی و منفی 280 درجه فارنهایت (منهای 173 درجه سانتیگراد) در شب آن طرف.

در آغاز دوران این سریع سیاره در واقع دو نام به عنوان ستاره شناسان متوجه نیست که آن را می تواند به طور متناوب ظاهر می شود در یک طرف خورشید و پس از آن دیگر. این سیاره به نام جیوه که آن را در شب, آسمان, اما آن را به عنوان شناخته شده بود آپولو هنگامی که آن را به نظر می رسد در صبح است. گفته شده است که فیثاغورس در حدود قرن پنجم قبل از میلاد اشاره کرد که آنها یکی و یکسان است.

جو رائو به عنوان یک مربی و به عنوان سخنران مهمان در نیویورک هیدن افلاک. او می نویسد: در مورد نجوم برای تاریخ طبیعی magazine, the کشاورزان سالنامه و نشریات دیگر. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im