چگونه به مطالعه از آگاهی علمی نرم

عجیب علم مدرن بود و تحت سلطه این ایده که به طور علمی به معنی حذف آگاهی از توضیحات ما در جهت “هدف.” این منطق پشت behaviorism یک شرکت-مرده تئوری روانشناسی است که در زمان این روند به یک منحرف شدید.

رفتارگرایان مانند جان واتسون و اسکینر B. F. با وسواس اجتناب از هر گونه بحث در مورد آنچه خود انسان یا حیوان افراد فکر در نظر گرفته شده و یا می خواست و متمرکز به جای به طور کامل در رفتار. آنها فکر می کردند که به دلیل افکار در دیگر مردم سر و یا در حیوانات غیر ممکن است بدانید که با یقین ما باید به سادگی آنها را نادیده گرفت ما در تئوری. ما تنها می تواند واقعا علمی آنها تصریح کرد: اگر ما تمرکز صرفا بر آنچه می توان به طور مستقیم مشاهده و اندازه گیری: رفتار است.

اروین شرودینگر یکی از کلیدی معماران از مکانیک کوانتومی در اوایل قرن 20 با برچسب این رویکرد فلسفی خود را در سال 1958 کتاب ذهن و ماده, “اصل objectivation” و بیان آن را به وضوح:

“توسط [اصل objectivation] منظورم … برخی ساده سازی است که ما اتخاذ منظور استاد بی نهایت پیچیده مشکل از طبیعت است. بدون اینکه از آن آگاه و بدون اینکه دقت سیستماتیک در مورد آن ما حذف موضوع ادراک از دامنه طبیعت است که ما تلاش به درک. ما گام به گام با خود ما فرد را به بخشی از یک ناظر که نه متعلق به جهان است که با این روش تبدیل به یک هدف جهان است.”

شرودینگر بود, اما, شناسایی مشکل و راه حل است. او به رسمیت شناخته شده است که “objectivation” فقط یک ساده سازی است که موقت است گام در پیشرفت علم در درک طبیعت است.

او نتیجه می گیرد: “علم را باید از نو ساخته شده. مراقبت مورد نیاز است.”

ما در حال حاضر در این نقطه به نظر می رسد به تعداد فزاینده ای از متفکران که در نهایت گوش دادن به شرودینگر, که در آن ما باید رها که در آن مناسب, اصل objectivation. این زمان برای ما به استخدام یک “اصل subjectivation” و در انجام این کار درک نه فقط نیمی از واقعیت—جهان هدف—اما در کل خارجی و داخلی جهان است.

علم آگاهی می برد یک رنسانس در چند دهه اخیر و مطالعه خود ما ذهن آگاهی/ذهنیت—در نهایت تبدیل به یک محترم پیگیری. آن را هنوز هم روی حیله و تزویر, اما برای تعیین چه نوع از داده ها و چه نوع از آزمایشات ما باید در نظر مشروع در این مطالعه از آگاهی است.

ما در حال عقب نشینی از این مفهوم تنها “هدف” علم مشروع بودن. ما در حال حاضر در حال توسعه یک مجموعه جدید استاندارد به جای “عینیت.” این استانداردهای جدید بر اساس مفهوم intersubjective تایید. این اصطلاح فانتزی فقط به این معنی است که ما می دانیم که همه “هدف” داده ها داده ها است که ما می توانیم بحث و تصمیم گیری به عنوان یک جامعه از دانشمندان که آیا به توجه به عنوان دقیق و مرتبط و در نتیجه “درست است.” حقیقت این است که intersubjective نه هدف. وجود دارد هیچ “از هیچ جا.” همیشه وجود دارد یک جایی یک چشم انداز یک موضوع.

این است معرفت شناختی “مشکل سخت” کمین در پشت در هستی “سخت و مشکل است.” سابق می پرسد: چه نوع از داده ها و سوالات ما نیاز به درخواست به شکل طبیعت از آگاهی ؟ چگونه علم را حس از آنچه به نظر می رسید به طوری که بسیاری از افراد برای مدت طولانی به یک علمی مقاوم به درمان مشکل ؟ دومی در حال حاضر به خوبی شناخته شده reframing کلاسیک ذهن/بدن مشکل پیشنهاد شده توسط دیوید چالمرز در سال 1996 کتاب ذهن خودآگاه: به سوی یک نظریه از آگاهی است.

برنده جایزه نوبل جرالد ادلمن و گیولیو تونونی ساخته معرفت شناختی مشکل روشن در سال 2001 کتاب یک جهان از آگاهی:

“آگاهی به شمار مشکل خاصی که نیست مواجه می شوند در حوزه های دیگر علوم. … آنچه که ما در حال تلاش برای انجام دهید این است که نه تنها به درک چگونه رفتار یا شناختی عملیات از یک انسان دیگر می توان توضیح داد که در شرایط کار خود و یا مغز. … ما نه فقط در تلاش برای اتصال یک شرح چیزی در خارج وجود دارد با پیچیده تر علمی توضیحات. ما در حال تلاش برای اتصال یک شرح چیزی در خارج وجود دارد—مغز—با چیزی در اینجا—یک تجربه فرد خود ما تجربه است که اتفاق می افتد به ما به عنوان ناظران آگاه.”

بنابراین در این مطالعه از آگاهی نیاز به یک نگاشت بین دو بسیار متفاوت دامنه: هدف (به عنوان مثال “intersubjective”) قابل اندازه گیری در جهان خارج وجود دارد و ذهنی سخت-به-اندازه گیری داخلی جهان است. چگونه می توانم این انجمن مربوط به هر یک از دیگر ؟ چه فیزیکی سازه ها همراه با آگاهی و چرا ؟ تا چه حد پایین زنجیره ای بودن می کند آگاهی گسترش?

من می خواهم به نشان می دهد در اینجا این است که در حالی که در این مطالعه از ذهنیت به عنوان یک پدیده فیزیکی است مختلف به درجاتی از آنجا که آن را تبدیل بسیار لنز آگاهی در خود آن است نه نوع دیگر علمی اشیاء از مطالعه.

معقول و منطقی استنتاج معمولا ابزار مورد استفاده در علم از آنجا که ما بسیار به ندرت می دانم آنچه که “واقعا” در هر منطقه از علم ما متمرکز شده است. ما را استنتاج در همه زمان ها بر اساس بهترین اطلاعات در دسترس است. عصب شناسی Christof کخ باعث می شود این نکته را به خوبی در کتاب جدید خود احساس زندگی خود را.

تعدادی از دانشمندان علوم اعصاب و فیلسوفان در حال حاضر در حال توسعه ابزار های مختلف برای اندازه گیری و حضور و نوع آگاهی—که برخی از من در مورد بحث در آخرین مقاله در اینجا.

همه از این آزمون بستگی مناسب نباشد. ما می توانیم می دانم که هیچ گونه آگاهی به غیر از خود ما است.

یک همکار روانشناس, Jonathan معلم مدرسه ابتدایی در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا به من گفت که یک “جنبه مهم از اول شخص علم شناسایی اصول کلیدی است که ظهور از تجربه خود و سپس بررسی چه پیامدهای آنها ممکن است برای علم به طور کلی.” او و دیگر دانشمندان در حال تنگ کردن “اول شخص علم” و “metascience” در امتداد این خطوط.

در مجموع با نادیده گرفتن ذهن در طبیعت ما چشم پوشی خودمان—به این دلیل که “جهان” است که برای هر یک از ما به طور کامل ایجاد ذهن خود ما اما بر اساس ناقص حس دیتا دریافت ما از جهان هدف. آنچه ما به دست آوردن پذیرش ذهنیت را به عنوان بخشی از طبیعت است و کامل تر از علم است.

ذهن بشر هستند در این نمایش جدید از علم یک محصول طبیعی از تکامل ذهن و ماده هستند که فقط به دو جنبه از همان چیز است. ذهن انسان را نشان دهنده پیچیده ترین فرم از ذهن در این گوشه از جهان ما تا آنجا که ما می دانیم.

ما پس از آن به ویژه در پیچیدگی ذهن ما, اما ما نمی مجزا در یک کیفی حس از بقیه از طبیعت و نامحدود تعداد به مراتب کمتر پیچیده ذهن است که تشکیل طبیعت—جهان اطراف ما.

ما در حال حاضر در یک نقطه که در آن دانشمندان و فیلسوفان که به مطالعه آگاهی می تواند رول تا آستین خود را و مشغول تست ماهیت آگاهی در بسیاری از تظاهرات و که داده خواهد شد, به نوبه خود, خوراک, بازگشت به نظریه آگاهی از واقعیت فیزیکی به طور کلی بیشتر در حال انجام رقص آشکار حقیقت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im