مدیر عامل شرکت کرم شب تاب صحبت می کند در برابر آنلاین نقد و روابط بین سرمایه گذار و سایه سایت

کرم شب تاب هوافضا مدیر عامل شرکت تام Markusic است رد گزارش سوال برانگیز نظرات و روابط بین شرکت بزرگترین سرمایه گذار و سایه ارتباط آنلاین سایت.

روزنامه نگاران در واقعیت-چک کردن سایت Snopes به تازگی مورد بررسی قرار گرفته ممکن است کراوات بین کرم شب تاب هوافضا و یک وب سایت فریبنده آنلاین دوستیابی سایت. علاوه بر این پس از یک مصاحبه با Markusic توسط تگزاس ماهانهشرکت و رهبری آن را دریافت واکنش آنلاین و پرسش و پاسخ. اما با توجه به Markusic این منفی های اخیر فرضیات در مورد او و یا شرکت فقط یک سوء تفاهم است.

من باور نمی کنم همه چیز را که من به عنوان خوانده شده بر روی وب” Markusic گفت: Space.com در یک مصاحبه.

Noosphere سرمایه گذاری, کرم شب تاب, بزرگترین سرمایه گذار, منتشر, کامل بیانیه در پاسخ به وضعیت و رد ادعاهای ساخته شده در Snopes قطعه. “این یک دستکاری” این بیانیه می خواند. “مقاله پیچ خورده حقایق است. Noosphere سرمایه گذاری و پروژه های C-سطح مدیریت باید شهرت بی عیب و نقص.”

تصویری: کرم شب تاب هوافضا موتور موشک آزمون به پایان می رسد در آتش (ویدئو)

در سال 2018 ناسا انتخاب Austin تگزاس مبتنی بر کرم شب تاب به عنوان یکی از نه شرکت که باید از این فرصت برای پیشنهاد در قرارداد برای ساخت قمری landers برای ماموریت به ماه تحت آژانس آرتمیس برنامه. این آرزو نقطه فرود کرم شب تاب در یک موقعیت برای اسب دوانی برای عقد قرارداد است که می تواند به ارزش تا $2.6 میلیارد دلار در ده سال آینده.

در پاسخ به این های اخیر انتقاد از کرم شب تاب هوافضا ناسا گفت: Space.com که “ناسا آگاه است از هر گونه فعالیت های غیر قانونی توسط کرم شب تاب هوافضا. آژانس فدرال تهیه شیوه برای اطمینان از کسب و کار خود و مشارکت در جاری قوانین و مقررات است.”

Phoney سایتهای دوستیابی?

با توجه به Snopes بررسی وجود یک پرواز در پماد. به طور خلاصه, کرم شب تاب, بزرگترین سرمایه گذار, Noosphere سرمایه گذاری یک شرکت است که سهام کارکنان یک آدرس و یک فضای اداری با هم شبکه یک شرکت که حفظ تعدادی از سایت های مشابه به عنوان TopOffers.com بین المللی وب سایت جعلی فریبنده وب سایت دوستیابی با اغلب misogynistic نام (بله آنها NSFW, هیچ, من نمی خواهد ارتباط به آنها).

این سایت با استفاده از تاکتیک های سایه دار برای گمراه کردن مردم به ثبت نام برای تکرار اعتباری-کارت اتهامات و ممکن است عامل بالقوه تخلف از مقررات FTC; به طور خاص یک قانون به نام بازگرداندن خریداران آنلاین’ اعتماد به نفس عمل می کنند (ROSCA) با توجه به Snopes تحقیقات در این رابطه ممکن است.

Snopes یافت که 194 از 218 سایت های ذکر شده در TopOffers هستند یا تحت مالکیت یا اداره توسط حداقل یک شرکت با برخی از تاریخ و اتصال به کرم شب تاب هوافضا موسس و عضو هیئت مدیره حداکثر Polyakov که همچنین یک شریک مدیریت در Noosphere سرمایه گذاری که شرکت تاسیس انگلستان-بر اساس سایت دوستیابی آنلاین Cupid plc (یک سایت است که در سال 2013 متهم شد که با استفاده از پروفایل های جعلی” برای فریب مردم آنلاین, تاکتیک های شبیه به کسانی که مورد استفاده توسط TopOffers, Snopes یافت).

Noosphere سرمایه گذاری تکذیب این ادعا گذاشته شده توسط Snopes آنها به عنوان جزئیات در بیانیه خود مرتبط بالا.

کرم شب تاب را رد

توماس Markusic, Firefly مدیر عامل شرکت. (اعتبار تصویر: کرم شب تاب سیستم های فضایی (در حال حاضر کرم شب تاب هوافضا))

در مصاحبه با Space.com, Markusic اظهار داشت که او تا به حال هیچ آگاهی از هر گونه رابطه بین کرم شب تاب هوافضا و هم شبکه های وابسته به خود را فریبنده سایت. در حالی که Noosphere سرمایه گذاری سهام یک آدرس با هم شبکه “درک من این است که Noosphere یک نمونه کارها, منحصر به فرد نمونه کارها از شرکت های فن آوری که یکی از آنها این است که کرم شب تاب,” Markusic گفت.

Noosphere است “با تمرکز بر تکنولوژی و دوباره کرم شب تاب کاملا مستقل و اجرا توسط من,” او گفت:, و اضافه کرد که او مشاهده نمی شود هر شرکت وابسته به کرم شب تاب بازیگری در هر نابکار راه.

“من می خواهم اشاره می کنند” او افزود: “آن است که دانش عمومی است که برخی از شرکای کسب و کار من در اصل موسس کرم شب تاب فضای سیستم را راه اندازی دادخواهی در برابر کرم شب تاب هوافضا تمایل برخی از پاداش برای موفقیت است.” Markusic تاکید کرد که هیچ مدرکی برای حمایت از هر گونه دخالت در افکار عمومی از کرم شب تاب با این شرکای اما “زمان بسیار جالب است.”

همه در همه, Markusic می یابد اتصال کشیده شده بین کرم شب تاب و این سایت دوستیابی شبکه به یک کشش و بی ربط به عنوان او تاکید کرد که هیچ اتصال.

“من اجرا کرم شب تاب و توانم به شما بگویم که کرم شب تاب است که اجرا با بالاترین استانداردهای اخلاقی [و] شدید شفافیت با همه ذینفعان و مشتریان” Markusic گفت:, و اضافه کرد که این شرکت بسیار جدی در مورد پیوستن به “همه قوانین و همه مسائل قانونی مرتبط با فضا آمریکا شرکت می باشد.”

سوال نقل قول

دیگر نقطه از مشاجره که به صورت آنلاین و منتقدان تا به حال از کرم شب تاب شد از Markusic خود را — به طور خاص نقل قول منسوب به Markusic در یک 2019 مصاحبه با تگزاس ماهانه.

در نقل قول Markusc گفت: در مورد فضای مبتنی بر مشاهده و فناوری است که “آن بستگی دارد آنچه شما می خواهید و چگونه اغلب شما آن را می خواهم. و آنچه در منطقه شما به دنبال در. منظورم این است که ما می توانیم در مورد بحث زمان واقعی مسائل — می گویند پس شما دختر, مشاهده کردن که در آن ماشین خود رانندگی از فضا است.” که تگزاس ماهانه پاسخ داد: “که وحشت زده است.”

به هیچ کس این قول نمی تواند به خوبی با این و آن دریافت قابل نقد آنلاین و رسانه های اجتماعی. با توجه به Markusic نقل قول گرفته شده از متن و او در می یابد پتانسیل استفاده از تکنولوژی برای این منظور “نگران کننده است.”

“که نقل قول گرفته شده از متن در یک گفتگو بزرگتر که من با این مصاحبه بلافاصله قبل که نقل قول” Markusic گفت: Space.com. “من تا به حال گفت: این مصاحبه که در واقع اگر چه ظهور ماهواره ها در حال رفتن به در مورد انواع فرصت های شگفت انگیز آن را نیز به ارمغان بیاورد واقعی در مورد مسائل مربوط به حریم خصوصی.”

او افزود که این نقل قول که در این مقاله به سادگی یک مثال از “اخلال مسئله حفظ حریم خصوصی … من می گفت که وجود دارد می تواند اخلال در برنامه های کاربردی از این تکنولوژی است.” تگزاس ماهانه خود تایید کرد که حساب مکالمه در هنگام تماس Space.com.

هنرمند تصویر سازی کرم شب تاب هوافضا آلفا موشک بلند. (اعتبار تصویر: کرم شب تاب هوافضا)

با وجود های اخیر انتقاد آنلاین Markusic گفت: کرم شب تاب است که در مسیر راه اندازی اولین موشک بعد از این سال. به تازگی (Feb. 4), کرم شب تاب اعلام کرد که خود آلفا راه اندازی وسیله نقلیه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای راه اندازی یک صورت فلکی ماهواره برای Satlantis. علاوه بر این در ماه ژانویه این شرکت اعلام کرد که آن آلفا موشک استفاده می شود برای راه اندازی با هلند مبتنی بر شرکت های نوآورانه فضای تدارکات B. V. (Isilaunch).

“ما انتظار داریم در شش ماه آینده به یک سکوی پرتاب,” او گفت:, و اضافه کرد که کرم شب تاب را “یک رشته از اطلاعیه ها” به زودی.

یادداشت سردبیر: این مقاله به روز شد شامل اظهارات از Noosphere سرمایه گذاری.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im