سوزاندن چربی های عصبی در موش رشد با لپتين

سوزاندن چربی های عصبی قبلا ناشناخته قدرت. اگر آنها حق دریافت سیگنال آنها شگفت آور, ظرفیت به رشد تحقیقات در موش نشان می دهد.

بدون شک وجود دارد که شما می توانید از دست دادن چربی را با خوردن کمتر و یا در حال حرکت بیشتر—هنوز پس از چند دهه تحقیق زیست شناسی اساسی این معادله مرموز باقی مانده است. واقعا چه مشتعل تجزیه چربی های ذخیره شده مولکول های این اعصاب تعبیه شده در بافت چربی است.

که سیگنال هورمون لپتین که در آن سلول های چربی خود را آزاد کند. در آزمایش با موش در توصیف طبیعتمحققان دریافتند که به طور معمول انبوه شبکه های عصبی مصنوعی الیاف در بافت چربی کاهش در غیاب لپتين و رشد می کند زمانی که هورمون داده شده است به عنوان یک مخدر است. این تغییرات نشان داده شده است برای نفوذ در حیوانات توانایی برای سوزاندن انرژی ذخیره شده در چربی است.

“در حالی که معماری سیستم عصبی می تواند به طور قابل توجهی تغییر به عنوان یک جوان, حیوانات, توسعه, ما از انتظار نیست برای پیدا کردن این سطح عمیق عصبی, پلاستیسیته در یک فرد بالغ می گوید:” Jeffrey M. فریدمن یک متخصص ژنتیک مولکولی در دانشگاه راکفلر.

در صورت تایید در انسان یافته می تواند به پیشبرد تحقیقات در چاقی و بیماری های مرتبط, و به طور بالقوه باز کردن درب به توسعه درمان های جدید است که هدف قرار دادن سلول های عصبی در چربی است.

این تیم آغاز شد با نگاه به آنچه اتفاق می افتد به موش که نمی تولید لپتین در خود و چگونگی پاسخ به آنها که تحت درمان با آن است.

کشف شده در فریدمن آزمایشگاه در سال 1994 هورمون رله سیگنال های بین رسوبات چربی و مغز اجازه می دهد که سیستم عصبی برای جلوگیری از اشتها و افزایش مصرف انرژی برای تنظیم وزن بدن. هنگامی که موش ها مهندسی ژنتیک برای جلوگیری از تولید لپتین آنها رشد سه برابر سنگین تر از موش عادی. آنها غذا خوردن بیشتر, کمتر حرکت می کند و نمی تواند زنده بماند چه باید قابل تحمل سرما که بدن نمی تواند به درستی استفاده از چربی برای تولید گرما.

به این موش دوز لپتین و آنها را به سرعت شروع به غذا خوردن کمتر و حرکت بیشتر است. اما هنگامی که محققان آنها را درمان دیگر برای دو هفته بیشتر تغییرات عمیقی رخ داده است:: این حیوانات شروع به شکستن چربی سفید که فروشگاه های استفاده نشده کالری در سطح نرمال و دوباره توانایی استفاده از نوع دیگری از بافت چربی قهوه ای چربی برای تولید گرما.

این آهسته تر تغییر دهید که علاقه مند به تیم تحقیقاتی از جمله اولین نویسندگان از طبیعت , کاغذ Putianqi وانگ یک دانشجوی کارشناسی ارشد در آزمایشگاه کن H. Loh یک همکار فوق دکترا. آنها مشکوک است که تغییرات در سلول های عصبی در خارج از مغز کسانی که گسترش به چربی—ممکن است توضیح دهد که چرا این بخش از پاسخ به لپتین در زمان برخی از زمان.

با استفاده از یک تکنیک تصویربرداری توسعه یافته توسط آزمایشگاه راکفلر را پل کوهن به تجسم اعصاب داخل این محققان ترسیم لپتین اثر بر چربی تعبیه شده سلول های عصبی به مغز هیپوتالاموس منطقه است. از وجود آنها یافت لپتین رشد-ترویج پیام سفر از طریق نخاع به سلول های عصبی در چربی است. “این کار را فراهم می کند اولین مثال از اینکه چگونه لپتین می تواند تنظیم حضور سلول های عصبی در هر دو رنگ سفید و قهوه ای” می افزاید: کوهن.

از طریق این مسیر چاق به نظر می رسد به گفتن مغز چقدر innervation آن نیاز به عملکرد درست. “چربی است که به طور غیر مستقیم کنترل خود innervation و در نتیجه عملکرد” فریدمن می گوید. “این یک نفیس حلقه بازخورد.”

تحقیقات آینده را تجزیه و تحلیل نقش این مسیر در انسان چاقی و احتمالا ارائه یک رویکرد جدید برای درمان. بدن افراد چاق ترین تولید سطح بالایی از لپتین و کاهش پاسخ به هورمون تزریق نشان می دهد که مغز خود را مقاوم به هورمون. در نتیجه دور زدن مقاومت در برابر لپتین می تواند منافع درمانی برای این بیماران است.

“در مطالعه جدید که شبیه به حیوانات فاقد لپتین چاق لپتین-مقاوم در برابر حیوانات نیز نشان می دهد کاهش چربی innervation” فریدمن می گوید. “ما گمان کنیم که به طور مستقیم فعال شدن اعصاب است که innervate چربی و بازگرداندن حالت عادی توانایی استفاده از چربی های ذخیره شده می تواند یک امکان جدید در خیابان برای درمان چاقی است.”

منبع: دانشگاه راکفلر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de