تغییر آب و هوا موجب توجه داشته باشید از اجماع در خشن دموکراتیک بحث

دموکرات ها است مورد حمله بر یکدیگر در طول مناظره ریاست جمهوری شب گذشته اما حملات خود را بیشتر متوقف شد زمانی که مدیران معطوف به 15 دقیقه بحث تغییر آب و هوا.

نامزدها هنوز مشخص خود را دارند. سناتور. برنی ساندرز ورمونت thundered denouncements از گاز طبیعی در حالی که ایالت مینه سوتا ctq صدا دوسوگرا در مورد سوخت های فسیلی است.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن تهدید چین بیش از آن صادرات زغال سنگ در حالی که رسانه های مغول مایکل بلومبرگ خواست بیشتر رویکرد آشتی جویانه.

شهردار سابق پیت Buttigieg از South Bend, Ind., پیشنهاد آب و هوا لایحه تصویب کنگره اگر آن را بر شغل و سن. الیزابت وارن ماساچوست پیشنهاد پایان دادن به سنا filibuster به حافظه آن را از طریق.

اما نامزدها را کمی برجسته آن در تضاد شب گذشته آنها به عنوان مسابقه به سمت نوادا قفقاز در روز شنبه.

به جای آنها استفاده می شود وقت خود را به صحبت کردن خود را آب و هوا برنامه گاهی اوقات عجله به جا به عنوان بسیاری از سیاست ها به عنوان آنها می تواند به 60 ثانیه است. که تن در تقابل با توهین و حمله شخصی است که مشخص می شود بقیه بحث است.

نظرسنجی نشان می دهد که رای دهندگان دموکرات رتبه آب و هوا به عنوان یکی از بالا مسائل. که به ویژه در نوادا که در آن 86 درصد از caucusgoers رتبه آب و هوا و محیط زیست را بسیار مهم یا مهم ترین مسئله با توجه به یک نظرسنجی در این ماه با لیگ حفاظت از رای دهندگان و سیاست عمومی رای گیری.

که قوی بهره می تواند توضیح دهد که چرا نامزدها همه اما اعلام آتش بس در زمانی که آب و هوا آمد.

Buttigieg یکی از معدود نامزدهای لغزش یک ضربت به او آب و هوا پاسخ دهد و در انجام این کار او نشان داد یکی از دلایل این حملات نیست در آینده سخت تر است.

“بیایید واقعی در مورد مهلت. آن را تا سال 2050 آن را 2040 آن را تا سال 2030. آن سال 2020 است. چرا که اگر ما انتخاب یک رئیس جمهور که … در واقع معتقد است که در علم آب و هوا در حال حاضر ما هرگز دیدار با هر یک از دیگر علمی و یا سیاست اهداف” Buttigieg گفت که منجر به حمله ساندرز و بلومبرگ.

“پس اول از همه, اجازه دهید مطمئن شوید که ما در واقع موقعیت را به نفع خود—که یک بار دیگر اگر ما را به جلو دو تا از مهم ترین پلاریزه آمار و ارقام در این مرحله به عنوان تنها گزینه است برای رفتن به یک مبارزه واقعی” او گفت:.

Buttigieg چرخد و سپس به سیاست اساسا به تصویر کشیدن خودش و بقیه زمینه—به عنوان یکسان برای دو مرد او فقط حمله کردند.

“در حال حاضر من یک برنامه به ما خنثی کربن تا سال 2050 و من فکر می کنم همه در اینجا یک برنامه است که بیشتر یا کمتر همان” او گفت:.

بسیاری از فعالان مخالف با آن ارزیابی به خصوص که ترقی خواهان بازگشت ساندرز و وارن که آب و هوا برنامه های تماس برای قوی نقش دولت در حالی که نامزدهای دیگر بر بازار محور اقدامات است.

اما حتی ترقی خواهان شد و اشاره کرد که چگونه مشابه نامزدهای دموکرات بودند شروع به صدا.

“این بحث است آب و هوا فعالان’ wildest dreams” گفت: Julian شجاع NoiseCat از فکر می کنم مخزن داده ها برای پیشرفت.

“کل زمینه به طور قابل توجهی بالا برده و آن جاه طلبی در آب و هوا. بایدن فقط تایید و لغو تمام یارانه های سوخت های فسیلی. این قانون که در واقع که در آخرین کنگره ای که به نام End از آلوده کنندگان رفاه عمل می کنند—و آن معرفی شد و توسط سناتور ساندرز” او در توییتر نوشت.

ساندرز

پیشتاز برای نامزدی ساندرز کاهش یافته و آب و هوا به پاسخ اول شب با یک فراخوان عمومی برای مبارزه با سوخت فسیلی شرکت.

فشرده اینکه یک fracking بان می تواند هزینه دموکرات رای در پنسیلوانیا ساندرز می گوید: “یک مسئله اخلاقی” به توقف استخراج گاز.

“چه می توانم بگویم این [سوخت های فسیلی] کارگران است که دانشمندان به ما می گویند که اگر ما نمی کنند فوق العاده شجاعانه در عرض شش تا هفت سال وجود خواهد داشت و آسیب های جبران ناپذیری انجام می شود نه فقط به نوادا نه فقط به ورمونت یا ماساچوست اما به کل جهان” ساندرز گفت.

بایدن

بایدن در زمان یک خط سخت تر در دو گروه: شرکت های نفتی و کشورهای در حال توسعه.

فشرده اینکه آیا او به عضویت ساندرز’ تماس به عنوان جرم جنایی محاکمه سوخت های فسیلی, شرکت بایدن تصمیم گرفتند برای بیشتر از متوسط رویکرد: مسئولیت مدنی—از جمله برای مدیران خود را.

بایدن پیشنهاد او را شروع ریاست جمهوری خود را با تغییرات آب و هوائی.

“در یک روز زمانی که من رئیس جمهور منتخب, من قصد دارم برای دعوت از همه اعضای پاریس توافق به واشنگتن آنها را تا 85 درصد از مشکل است. آنها می دانند که من استفاده می شود به برخورد با آنها در روابط بین المللی. من آنها را به حول و حوش تا در بزرگ راه,” او گفت:.

او به طور خاص چین کمربند و جاده ابتکار به عنوان propping تا زغال سنگ قدرت.

“آنها در حال گرفتن dirtiest زغال سنگ در جهان بیشتر از مغولستان و گسترش آن در سراسر جهان,” او گفت:.

در 100 روز اول بایدن گفت که ارسال پیام به پکن: “اگر شما همچنان شما را رنج می برند عواقب شدید چون بقیه جهان تحمیل تعرفه های همه چیز شما در حال فروش است چرا که شما در حال undercutting کل اقتصاد است.”

در داخل کشور بایدن گفت: خطوط انتقال و ذخیره سازی باتری را بزرگ افزایش از دولت او.

بایدن همچنین تبلیغ نوادا نیروگاه خورشیدی خواهد بود که یکی از بزرگترین در جهان اشاره آشکار به 1 میلیارد دلار هلال تپه های حرارتی نیروگاه خورشیدی که شکست مواجه به عنوان ارزان تر تکنولوژی در آمد آنلاین آن را به عنوان باز کردن.

این پروژه تا به حال برنده اصلی حمایت از دولت اوباما قبل از آن خورده است. بلومبرگ ساخته شده مختصر اشاره به آن است اما نمی معطل بر روی آن.

بلومبرگ

شهردار سابق نیویورک تبلیغ کار خود را با باشگاه سیرا به شاتر تمام نیروگاه با سوخت زغال سنگ. او گفت که برنامه های او را تامین می بسته اند 304 گیاهان در حال حاضر.

اما او همچنین ارائه یک دفاع fracking و گفت که آن را تنها انتشار متان یکی از قوی ترین گازهای گلخانه ای که شرکت نمی قوانین را دنبال کنید.

او به دنبال آن است که با گفتن مدل های آب و هوا را دست کم گرفت گرمایش و عمل نیاز به آمده بسیار سریع تر از آنچه قبلا تصور.

“هیچ دانشمند و فکر می کند که این تعداد برای سال 2050 هستند تا سال 2050 دیگر آنها 2040, 2035—جهان در حال آمدن است از هم جدا سریعتر از هر مطالعه علمی پیش بینی کرده بود,” او گفت:.

او همچنین تاکید دوباره توافق پاریس.

“اگر ما نمی ما هستیم که می رویم به دریافت صدمه دیده است فقط به عنوان به عنوان هر کس دیگری” بلومبرگ گفت:, و اضافه کرد که همان بحث خواهد متقاعد کردن چین به افزایش تعهدات خود.

دوباره آب و هوا توافق به معنی همکاری جدی گفت.

“همین دلیل است که من نمی خواهم به ما قطع تمام روابط با چین از آنجا که شما هرگز حل این مشکل بدون چین و هند گفت: هند خواستار بزرگتر مزاحم.

وارن

وارن تبلیغ طرح خود را به ممنوعیت حفاری و معدن در اراضی عمومی ساخت تنها امتیازات جزئی برای استخراج مواد معدنی مورد نیاز برای پانل های خورشیدی یا توربین های بادی.

“اگر ما نیاز به ایجاد استثنا به دلیل وجود مواد معدنی خاص ما برای دسترسی به, پس از آن ما پیدا کردن آن و ما آن را در راه است که فقط در مورد سود حاصل از صنایع غول پیکر, اما در راه است که پایدار برای محیط زیست,” او گفت:.

او همچنین تو در تو آب و هوا در دستور کار گسترده تر از مبارزه با فساد.

“اولین چیزی که من می خواهم به انجام در واشنگتن منتقل می کند مبارزه با فساد لایحه بنابراین ما می توانید شروع به ایجاد تغییرات است که ما نیاز به آب و هوا” او گفت:.

او گفت: داوطلبانی که می خواهند برای حفظ filibuster در حال دادن سوخت های فسیلی شرکت حق وتو و بیش از سیاست.

وارن تاکید کرد, عدالت زیست محیطی هم گفت: این موضوع سزاوار “بیش از یک ضربه زود گذر است.” او گفت که او می خواهم به صرف $1 تریلیون دلار برای معکوس نامتناسب آسیب انجام می شود به جوامع از رنگ.

“ما به سادگی نمی تواند صحبت در مورد تغییرات آب و هوایی در شرایط جهانی. ما نیاز به بحث در مورد آن در شرایط نجات جوامع که آسیب دیده اند” او گفت:.

Buttigieg

Buttigieg گفت: رییس جمهور آینده نیاز به آب و هوا “پروژه ملی است که باعث شکسته شدن حزبی و سیاسی یدک کش-از-جنگ است که مانع از هر چیزی از گرفتن انجام می شود.”

که می توان گفت با تاکید بر این که آب و هوا شغل خواهد آمد به سرعت در حالی که همچنین در آوردن بخش هایی که در غیر این صورت ممکن بود spooked با سیاست آب و هوا مانند کشاورزی و صنعت.

او در زمان یک خط سخت تر بین المللی است.

“من کمی شک و تردید که “قانع کننده’ ترفند را انجام دهد زمانی که آن را به چین می آید” او گفت:. “امریکا بارها overestimated توانایی ما برای شکل دادن به جاه طلبی های چینی. اما آنچه که ما می توانید انجام دهید این است که اطمینان حاصل شود که ما با استفاده از ابزار” را به عنوان او قطع شد توسط مدیران و دیگر نامزدها.

Klobuchar

در گذشته Klobuchar صدا باز به ادامه استفاده از گاز طبیعی متمایز از رقبا که می خواهند به مرحله آن را بلافاصله. شب گذشته او قدم نزدیک تر به بقیه بسته است.

“من ساخته شده آن را بسیار روشن است که ما باید به بررسی تمام مجوزها که در خارج وجود دارد در حال حاضر برای گاز طبیعی و پس از آن تصمیم گیری در هر یک از آنها و اعطای امکانات جدید تا زمانی که ما مطمئن شوید که آن را امن” Klobuchar گفت: تاکید بر این که گاز انتقال سوخت.

او همچنین به نام برای مالیات بر کربن است که پرداخت سود سهام.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im