باهوش هکرها در حال ساخت خود پرداز, تف کردن تمام پول خود را

آن را به باران

عمده دستگاه خودپرداز فروش و خدمات شرکت هشدار داده است که دزد را در بر داشت یک راه جدید “jackpotting” خودپرداز — باعث آنها را به بیرون تف عظیم wads پول نقد, Ars Technica گزارش.

Jackpotting شامل اتصال دستگاه های سرکش به نام “جعبه سیاه” برای باز کردن رابط های برنامه نویسی در داخل دستگاه خودپرداز نرم افزار و صدور دستورات وادار کردن آن به proverbially آن را به باران.

با توجه به بیانیه صادر شده توسط شرکت های چند ملیتی راه حل های بانکی شرکت Diebold Nixdorf دزد کار کرده اند و از یک راه جدید برای گرفتن دست خود را از مقادیر فراوان از پول نقد.

نیروی بی رحم

این هک به طور معمول شامل ترکیبی از زور و حمله سایبری زرنگ و دانا.

“در حوادث اخیر حمله با تمرکز بر سیستم های و از بین بردن نقاط فاسیا به منظور به دست آوردن دسترسی فیزیکی به سر محفظه” خواند هشدار از طریق. پس از داخل شدن از دستگاه خودپرداز دزد قلاب ویژه دستگاه های USB به منظور ماشه دستگاه بانکی به توزیع پول است.

بزرگ در اروپا

با توجه به Diebold Nixdorf این طرح جدید است که اغلب اتفاق می افتد در “برخی از کشورهای اروپایی” و به نظر می رسدs را تا حد زیادی تاثیر می گذارد یکی از شایع ترین نوع دستگاه خودپرداز.

قبلی jackpotting روش شامل استفاده از جعبه سیاه است که حتی قادر به تغییر حداکثر مقدار داده های خودپرداز مجاز به تف کردن.

وجود یک پوشش نقره ای را به آخرین هک به عنوان Ars Technica اشاره می کند. دزد’ رویکرد جدید به نظر نمی رسد به هدف بازیابی از اطلاعات شخصی و اطلاعات بانکی است که در مورد قبلی طرح.

ادامه مطلب: کلاهبرداران را به دست آورد اختصاصی Diebold نرم افزار “jackpot” خود پرداز atm [Ars Technica]

بیشتر در خود پرداز atm: این نرم افزارهای مخرب باعث می شود خود پرداز, تف کردن تمام پول خود را

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de