می توانید سوابق تاریخی تغییر ذهن در مورد غرامت?

سوابق تاریخی می تواند به ما کمک کند حرکت به سمت سازنده تر پرداختن به برده داری میراث در ایالات متحده می گوید روزنامه نگار Rachel L. Swarns.

“در حال رشد در Staten Island, New York, من در زندگی فقط چند بلوک دورتر از یک صومعه که زد یک کتابفروشی و یک جامعه جشنواره که برجسته از دوران کودکی من تابستان” به یاد می آورد Swarns استاد روزنامه نگاری در دانشگاه نیویورک و یک کمک نویسنده برای نیویورک تایمز.

“من پسر خاله من سه تا از عموهای من و دو خواهر بودند همه تحصیل توسط راهبه های کاتولیک. مادر من و خانواده او که مهاجرت از باهاما به نیویورک حتی برای زندگی در حالی که در یک مزرعه اجرا شده توسط دوروتی روز بنیانگذار جنبش کارگری کاتولیک و یک نامزد برای تقدس.”

در عین حال تا زمانی که چهار سال پیش “زمانی که من شروع به گزارش یسوعیون کشیش که به فروش می رسد 272 مردم برای کمک به حفظ جورج تاون شناور” Swarns می گوید: “من می دانستم که هیچ چیزی در مورد کشیش ها و راهبه ها که خرید و فروش انسان است.”

Swarns که سیاه است و کاتولیک و کسانی که به جرم به همراه خانواده اش در یکشنبه, تحقیق و نوشت: یک سری از داستان ها در سال 2016 در مورد دانشگاه جورج تاون کشیش یسوعیون که تاسیس و زد و روابط خود را به برده داری. او ادامه داد: تحقیق گزارش سال گذشته در راهبه های کاتولیک که خرید و فروش بردگی مردم و تلاش های که در صومعه و دیگر نهادهای مذهبی در حال ساخت در حال حاضر به کفاره خود را برای مشارکت در تجارت برده.

“مردم از من بپرسید که آیا این کار تحت تاثیر ایمان من. در ابتدا آن را حیرت انگیز بود برای من,” او می گوید. “من به زودی متوجه شدم که من نباید شگفت زده شده اند. پس از همه, کلیسای کاتولیک مانند بسیاری از موسسات آمریکایی بود که عمیقا ریشه در چه بود و اساسا یک جامعه است.”

او تحقیقات بخشی از یک موج اخیر آزمون عمومی دائمی و عمیق اسکار برده داری را ترک کرده است در این کشور—که منجر به تمدید کرد بحث بر سر اینکه آیا و چگونه موسسات با تاریخی روابط به اقتصاد می تواند جبران امروز.

موضوع زمان در تازه کشف شده دید در سال 2014 زمانی که نویسنده Ta-Nehisi Coates, در حال حاضر یک نویسنده برجسته در محل اقامت در کارتر نگاری موسسه نوشته “در مورد پرداخت غرامت” در اقیانوس اطلسکمک به اندکی توجه و جبران فرزندان بردگی مردم است. پنج سال بعد Coates شهادت قبل از قضایی مجلس از طرف HR و 40, لایحه که تاسیس یک کمیسیون برای مطالعه و توسعه غرامت پیشنهادات. در سال 2016 واشنگتن دی سی شاهد افتتاح موزه ملی تاریخ و فرهنگ است که به بررسی, در, دردناک, جزئیات, این نهاد برده داری و پیامدهای آن.

امروز گسترده وجود دارد به رسمیت شناختن برده داری و تاثیر آن در قرن 21 است. سال گذشته مرکز تحقیقات پیو گزارش داد که بیش از 60 درصد از آمریکایی ها بر این باورند که برده داری “تاثیر می گذارد و موقعیت از مردم سیاه و سفید در جامعه آمریکا امروز است.” اما در بخش نژادی پیشرفت باقی می ماند و با نزدیک به 80 درصد از بزرگسالان باور ما نیست ساخته شده به اندازه کافی پیشرفت در دادن مردم سیاه و سفید “حقوق برابر”—نسبت به تحت 4o درصد از سفید بزرگسالانی که در این راه احساس.

به نیویورک تایمز‘ 1619 پروژه—یک سری از مقالات به بررسی راه های بی شمار که برده داری بود و همچنان به صورت بافته شده را به آمریکا تجربه باعث پادکست یک برنامه درسی دبیرستان و یک کتاب آینده.

قبل از پیوستن به دانشکده در دانشگاه نیویورک, Swarns صرف 22 سال به عنوان تمام وقت خبرنگار برای نیویورک تایمزکه در آن او به عنوان یک نویسنده ارشد و یک خبرنگار و شد اولین آمریکایی آفریقایی تبار به عنوان رئیس دفتر در آفریقای جنوبی. او بعد گذراند آمریکا ملیله: داستان سیاه و سفید, سفید و, چند نژادی, اجداد, از میشل اوباما (هارپر کالینز, 2013) که آثار بانوی اول سابق را forebears به 1800s, شناسایی, برای اولین بار, سفید اجداد در خانم اوباما, خانواده, درخت طریق آرشیوی تحقیقات و آزمایش DNA.

او همچنین یک coauthor از غیب: منتشر نشده تاریخ سیاه از نیویورک تایمز آرشیو عکس (Blackdog و Levanthal, 2017) که کشف صدها نفر از عکس قدرتمند است که تا به حال ورشکستگی نهان و منتشر نشده برای چند دهه.

در اینجا Swarns توضیح می دهد که چگونه با استفاده از فراوانی از سوابق تاریخی می تواند به ما کمک کند حرکت به سمت سازنده تر پرداختن به برده داری را در وب سایت درهم از بی عدالتی:

منبع: NYU

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de