می تواند چراغ چشمک درمان آلزایمر بیماری است ؟

محققان به شنود گذاشته باشند چه سوسوی چراغ ممکن است کار به عنوان یک بیماری آلزایمر درمان است.

محققان کشف شده در آزمایشگاه که قرار گرفتن در معرض نور زننده در 40 هرتز—40 ضربه در هر ثانیه—باعث می شود مغز به انتشار موجی از سیگنالینگ مواد شیمیایی است که ممکن است کمک به مبارزه با این بیماری است.

هر چند انجام شده بر روی موش سالم در این مطالعه به طور مستقیم متصل به آزمایش های انسانی که در آن محققان در معرض بیماران مبتلا به آلزایمر به 40 هرتز نور و صدا. بینش به دست آمده در موش ها اطلاع رسانی آزمایشات انسانی با همکاری دانشگاه اموری.

“من خواهید بود در حال اجرا نمونه از موش را در آزمایشگاه و در اطراف همان زمان یکی از همکاران انجام خواهد شد کاملا مشابه تجزیه و تحلیل در بیمار مایع نمونه می گوید:” اولین نویسنده Kristie Garza, فارغ التحصیل دستیار تحقیق در آزمایشگاه از آنابل خواننده در گرجستان موسسه فن آوری و همچنین یک عضو از اموری است برنامه علوم اعصاب.

یکی از صعودی مولکول های سیگنالینگ در مطالعه بر روی موش است که به شدت در ارتباط با فعال شدن مغز, سلول های ایمنی به نام میکروگلی (microglia) که پاکسازی آلزایمر مشخصه—آميلوئيد بتا پلاک آشغال پروتئین تجمع می یابد که بین سلول های مغز.

چراغ چشمک زن برای دریافت میکروگلی (microglia) به عمل

در سال 2016 محققان کشف کردند که نور مثل نور سوسو در 40 هرتز بسیج میکروگلی (microglia) در موش های مبتلا به آلزایمر برای تمیز کردن که آشغال. در مطالعه جدید محققان برای نگاه شیمی مغز است که متصل به سوسو زدن با microglial و فعال شدن سیستم ایمنی بدن در موش ها و در معرض افزایش 20 سايتوکاين—کوچک پروتئین های مترشحه خارجی توسط سلول های که سیگنال به سلول های دیگر.

همراه با توليد سيتوکين داخلی سلول شیمی—فعال شدن پروتئین ها توسط گروه های فسفات—سمت چپ پشت قوی کارت ویزیت.

“این phosphoproteins نشان داد تا برای اولین بار. این نگاه به عنوان اگر آنها منجر شد و فرضیه ما این است که آنها باعث انتشار سايتوکاين می گوید:” خواننده استادیار در biomedical engineering department at Georgia Tech و اموری.

“فراتر از سايتوکاين که ممکن است سیگنالینگ به میکروگلی (microglia) تعدادی از عوامل که ما شناسایی پتانسیل برای حمایت از سلامت عصبی می گوید:” لوی چوب استادیار در Georgia Tech را جورج دبلیو, Woodruff, دانشکده مهندسی مکانیک که co-چراغ مطالعه با خواننده.

خواننده co-اولین نویسنده در اصل 2016 تحصیل در موسسه تکنولوژی ماساچوست که در آن محققان برای اولین بار کشف اثرات درمانی از 40 هرتز در موش سوری.

مانند داستان های علمی تخیلی’

آلزایمر حملات با چند مورد استثنا در اواخر عمر. آن را از بین می برد تا 30 درصد از مغز را به جرم کندن دره و واریز انبوهی از پلاک آميلوئيد که می سازد تا در خارج از سلول های عصبی. در داخل سلول های عصبی phosphorylated پروتئین تاو فرم های مشابه ناخواسته شناخته شده به عنوان neurofibrillary دولایه مشکوک از بین بردن عملکرد ذهنی و سلول های عصبی.

پس از چند دهه از شکست آلزایمر با مواد مخدر محاکمه هزینه میلیاردها سوسوی نور به عنوان یک برنامه به طور بالقوه موفق آلزایمر درمان به نظر می رسد حقیقی حتی به محققان.

“گاهی اوقات آن را احساس می کند مانند داستان های علمی تخیلی” خواننده می گوید.

40 هرتز فرکانس ناشی از این مشاهده است که در مغز بیماران مبتلا به آلزایمر رنج می برند در اوایل از عدم گاما, لحظات از وزش مداوم امواج مغزی اقدام مانند یک رقص ضرب و شتم برای فعالیت نورون. آن شایع ترین فرکانس مناسب است حدود 40 هرتز و در معرض موش به نور مثل نور سوسو در آن فرکانس ترمیم گاما و همچنین به نظر می رسد که مانع سنگین آلزایمر مغز آسیب برساند.

اضافه کردن به surrealness گاما نیز همراه بوده است با باطنی ذهن گسترش شیوه های که در آن پزشکان انجام نور و صدا و مراقبه است. سپس در سال 2016 تحقیقات متصل گاما به حافظه کاری یک تابع کلیدی برای آموزش از فکر.

در زمان مطالعه افزایش سايتوکاين اشاره در ارتباط با فعالیت microglial و به طور خاص سايتوکين ماکروفاژ Colony-Stimulating Factor (M-CSF).

“M-CSF بود چیزی که فریاد زد: میکروگلی (microglia) فعال سازی!'” خواننده می گوید.

تعمیر بیماری آلزایمر

پژوهشگران به دنبال یک علی اتصال به میکروگلی (microglia) فعال سازی در یک مطالعه آینده, اما به طور کلی افزایش سايتوکاين خوب بود ثبت نام به طور کلی آنها می گوید.

“اکثریت قریب به اتفاق سايتوکاين ها بالا رفت و برخی از داروهای ضد التهابی و برخی التهابی و آن را یک پاسخ گذرا,” چوب می گوید. “اغلب گذرا پاسخ التهابی می تواند ترویج پاتوژن ترخیص; آن می تواند ترویج تعمیر.”

“به طور کلی شما فکر می کنم از یک پاسخ التهابی به عنوان بد اگر آن را مزمن و سریع بود و پس از آن کاهش یافته است بنابراین ما فکر می کنم که احتمالا مفید” خواننده می افزاید.

40 هرتز تحریک نمی نیاز به ماشه سايتوکين افزایش است.

“ما در بر داشت افزایش سايتوکاين پس از یک ساعت از تحریک” Garza می گوید. “ما شاهد phosphoprotein سیگنال های پس از حدود 15 دقیقه از مثل نور سوسو.”

شاید حدود 15 دقیقه کافی بود برای شروع پروسه در داخل سلول ها و در حدود 45 دقیقه بیشتر مورد نیاز برای سلول های ترشح سيتوکين ها. آن است که خیلی زود به می دانم.

به عنوان کنترل محققان اعمال سه نور اضافی محرک و حیرت خود را هر سه تا به حال برخی از اثر در سايتوکاين. اما تحریک با 20 هرتز به سرقت برده نشان می دهد.

“در 20 هرتز سايتوکين سطح بودند راه را به پایین. که می تواند مفید باشد ، ممکن است شرایطی که در آن شما می خواهید برای سرکوب سايتوکاين” خواننده می گوید. “ما در حال فکر کردن انواع مختلف تحریک به طور بالقوه می تواند تبدیل به یک پلت فرم از ابزار در انواع زمینه های مانند پارکینسون یا اسکیزوفرنی. بسیاری از اختلالات عصبی هستند و همراه با پاسخ ایمنی است.”

تیم تحقیقاتی هشدار در برابر مردم بداهه نور درمان خود به خود پس داده های بیشتر مورد نیاز است به طور کامل ایجاد افکت بر روی انسان و گرفتن فرکانس های اشتباه می تواند احتمالا حتی آسیب.

این یافته ها به نظر می رسد در مجله علوم اعصاب.

بودجه تحقیقاتی از موسسه ملی اختلالات عصبی و سکته مغزی در موسسه ملی سلامت Packard بنیاد دوستان و فارغ التحصیلان از Georgia Tech و توسط خط ، اضافی محققان از Georgia Tech و اموری کمک کند. هر یافته ها نتیجه گیری و توصیه ها کسانی هستند که از نویسندگان و نه لزوما از حامیان مالی.

منبع: Georgia Tech

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im