Blue Origin را تست ماه لندر موتور در نیروی هوایی موشک آزمایشگاه

Blue Origin را تست موتور برای شرکت کاوشگر قمری در نیروی هوایی ایالات متحده موشک آزمایشگاه.

در ماه دسامبر آبی منشاء پروازهای فضایی شرکت تاسیس شده توسط شرکت آمازون جف بزوس امضا 15 سال همکاری تحقیق و توسعه توافق (CRADA) با نیروی هوایی آزمایشگاه تحقیقاتی. قرارداد گذاشته برنامه برای تست از منبع آبی باشد-7 موتور که استفاده می شود برای شرکت کاوشگر قمری. روز پنج شنبه گذشته (Jan. 27), این دو سازمان اعلام کرد که موتور تست خواهد شد در یک AFRL سایت در پایگاه نیروی هوایی ادواردز در کالیفرنیا است.

در حالی که خاص شرایط مالی این قرارداد ساخته شده است نه عمومی AFRL به اشتراک گذاشتن در این خبر که منبع آبی را فراهم خواهد کرد “بهبود سرمایه” به 1-42 (یا فضای محیط زیست نیروی محرکه پیچیده) تسهیلات که در آن آزمایش بر روی این موتور رخ خواهد داد.

مرتبط با: آبی منبع آبی ماه لندر: عکس تور

چون 1-42 ایجاد فوقانی جوی و یا شرایط خلاء تسهیلات می تواند در حال حاضر در حال تست موتور موشک و قطعات فضاپیما است. بهبود تسهیلات است که اجازه خواهد داد که آن را به بهینه تست بود-7 موتور جدید شامل هیدروژن مایع و اکسیژن مایع سوخت قابلیت همراه با دیگر امکانات ارتقاء اعلام این خبر بخوانید.

این ارتقاء و اضافات اجازه خواهد داد که 1-42 به ایجاد یک “فضا-مانند محیط زیست” خواهد بود که ایده آل برای تست موتور اعلام این خبر گفت:. پیشرفت به AFRL تسهیلات نیز در دسترس خواهد بود برای دیگران به استفاده از برای آینده تست با توجه به اعلام.

“Repurposing زیرساخت در 1-42 سایت آزمون ما را قادر به سرعت بخشیدن به توسعه بود-7 موتور برای ما آبی ماه قمری کاوشگر” اریک Blumer, مدیر ارشد, برای آبی منبع باشد-7 موتور برنامه گفت: در اعلام. “این خواهد شد نقش مهمی در آبی منشاء حمایت از آرتمیس برنامه برای ارسال زنان و مردان به ماه تا سال 2024.”

در ماه مه گذشته, بزوس اعلام کرد این شرکت قصد دارد به زمین یک فضاپیما به نام ماه آبی روی سطح ماه نیز رونمایی مفهوم طراحی برای خودرو. چند ماه بعددر اکتبر بزوس خود پرده برداری “تیم رویایی” برای قرار دادن فضانوردان در ماه با کاوشگر.

Blue Origin دخالت در بازگشت از crewed ماموریت به ماه به شرح زیر ناسا تماس برای پیشنهادات از شرکت ها برای ارسال کاوشگر قمری ایده هایی برای آژانس آرتمیس برنامه. این برنامه با هدف به زمین اولین زن و مرد بعدی در ماه و این سازمان همچنین در نظر دارد به حرکت انسان اکتشافات فضایی به جلو با کمک شرکای تجاری.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de