اجتناب از فضای باقی مانده ممکن است نیاز به جدید چارچوب قانونی نمایندگان کنگره آمریکا می گویند

تعداد رو به رشد از ماهواره ها و زباله مداری در فضا باعث خواستار تغییر در یک خانه شنیدن اگر چه این چگونه خواهد بود وضع قانون است که هنوز هم در دست بررسی است.

در مسئله ظهور خصوصي ماهواره صور فلکی توسط شرکت های مانند SpaceX و OneWeb. ماهواره ها امروز در حال کوچکتر و مقرون به صرفه تر از بزرگ ماشین آلات از دهه گذشته به لطف پیشرفت در تکنولوژی است. اما با ناوگان کوچک ماهواره می آید خطرات دیگر مانند شانس بیشتری برای آنها به شدت بهم زدن به هر یک از دیگر. و با مشخصات بالا نتواند در نزدیکی شروع به تبدیل شدن به شایع تر است.

“این یکی از مهم ترین و به سرعت در حال تحول به مسائل مربوط به توانایی ما برای کار در فضا” گفت: Kendra شاخ D-Okla., صندلی از خانه فرعی در فضا و هوانوردی در بیانیه افتتاحیه در این جلسه در واشنگتن در فوریه. 11.

مرتبط: 7 وحشی راه برای از بین بردن زباله مداری

دو بزرگ از بین رفته و غیر قابل کنترل ماهواره های نزدیک به برخورد در مدار دو هفته پیش گذشت حدود 60 فوت (18 متر) از یکدیگر — دقت اجتناب از برخورد است که می تواند فرستاده اند هزاران قطعه از “فضا” به مدار زمین کم. و در اواخر سال 2019 در فضایی اروپا Agencyhad به تغییر مسیر یکی از ماهواره خود را به کاهش خطر یک برخورد دیگر اپراتور ماهواره ای, SpaceX نیست پاسخ به درخواست های خود را به حرکت دستگاه خود را از راه.

این حتی اشاره های متعدد تایید نمونه از فضای برخورد و فضایی بیش از چند دهه است که در برخی موارد هنوز هم باعث مشکلات امروز است. برای مثال ایستگاه فضایی بین المللی اتحادش را تغییر مدار آن در گذشته به طفره رفتن فضای خطرناک باقی مانده است. فضای دارایی های مانند آب و ماهواره ارتباطات از راه دور, لینک ها و سیستم ناوبری GPS برای ایالات متحده در میان لینک های حیاتی از فضا و زیرساخت ها است که می تواند زدم اگر برخورد ادامه دارد.

U. s. Department of Defense یک فروشگاه از بیش از 20 ، 000 شناخته شده اشیاء در فضا و بوق و گفت: اگر چه این عدد به یک زن و شوهر از محدودیت. این فروشگاه تنها نشان دهنده طبقه بندی نشده, ماهواره ها و یا اشیاء و همچنین نشان می دهد تعداد trackable اشیاء. وجود دارد برخی از چیزهایی که در فضا هستند که فقط بیش از حد کوچک برای ردیابی با تکنولوژی فعلی.

“فضا در حال رفتن به دریافت شلوغ تر” شاخ گفت: به عنوان هزاران نفر از اشیاء جدید پیوستن به آنچه در حال حاضر در فضا است. این SpaceX Starlink صورت فلکی می تواند بیش از 12000 ماهواره به تنهایی در چند سال و (علاوه بر برخورد نگرانی) آن را در حال حاضر است نگرانی از ستاره شناسان برای آن اشیاء روشن و مسدود کردن شب-آسمان مشاهدات.

خانه فرعی راه اندازی چند کارشناسان به صحبت در مورد چگونه مجلس می تواند این مشکل زیر ارائه در سال 2020 ناسا بودجه برای انجام تحقیقات و توسعه فعالیت های مربوط به فضای باقی مانده را کاهش و در نظر گرفتن یک استراتژی برای فضای آگاهی موقعیتی تحقیقات و فن آوری است.

راه حل های ارائه شده متنوع بودند, اما برای اکثر کارشناسان گفت: از آن خواهد شد به احتمال زیاد شامل استفاده از چندین نهادهای دولتی است که می تواند شامل ناسا وزارت بازرگانی و سایر امکانات. ممکن است برخی از خصوصی صنعت مشارکت به عنوان به خوبی.

مشارکت عمومی خصوصی

یک احتمال این است که پیدا کردن منابع بیشتر برای داده های ماهواره ای خارج از وزارت دفاع است. “ما نیاز به اطلاعات بهتر” گفت: کمیته فرعی عضو برایان Babin (R-تگزاس) و اضافه کرد که وزارت دفاع نمی تواند آزادی تمام داده ها را برای نگرانی های امنیت ملی — و نه همه چیز را ببینید.

Babin پیشنهاد کرد که وزارت بازرگانی می تواند در قالب مشارکت با بخش خصوصی است. آن را در حال حاضر تجربه با تنظیم استانداردهای کنترل صادرات, او گفت:. همچنین در حال حاضر یک “لمس نور” به صنایع در حال ظهور او اشاره کرد — مانند آن مراقب رابطه در 1990s با شرکت های اینترنتی برای نامها و شماره های واگذار (ICANN) که اختصاص آدرس های اینترنتی در میان بسیاری از توابع دیگر.

برایان Weeden های امن جهان بنیاد, مدیر برنامه, برنامه ریزی, شهادت به عنوان شاهد برای کمیته فرعی. او گفت: هشدار در حال حاضر از بخش خصوصی با این وجود. آن LeoLabs خصوصی شرکت آمریکایی که برای اولین بار خبر از هشدار در مورد امکان 2020 برخورد در یک صدای جیر جیر سه روز قبل از این رویداد گفت: — بر اساس زمین مبتنی بر ردیابی رادار. اما او هشدار داد که زیرساخت های فعلی است “خطرناکی کافی به صورت تعداد رو به رشد فضای چالش است.”

اما تجارت است نه تنها نهاد فدرال است که می تواند گام تا برای کمک به حل فضا های ناخواسته بحران است.

همکاری های بین المللی

خیلی از فضای قانون مبتنی بر سابقه و با در نظر گرفتن چگونه همه چیز در حال انجام در آبهای بین المللی و یا در قاره قطب جنوب (که در آن چند کشور حوزه قضایی). به همین دلیل محقق اموزش Stilwell به نام برای با توجه به “دریاهای آزاد” به عنوان یک منطقه که در آن فضا سیاستگذاران می تواند به نوبه خود برای قانون. (Stilwell کمکی استاد در دانشگاه نورویچ و ارشد غیر مقیم محقق در فضای سیاست موسسه از دانشگاه جورج واشنگتن.)

Stilwell به نام برای یک “توافق بین المللی بر استانداردها و رفتارهای” با انتقال به فضای جدید مدیریت ترافیک با در نظر گرفتن نیازهای مختلف فضا بازیکنان. هر چه این چارچوب است اما این امر نیاز به نظارت دولت از برخی از مرتب کردن بر اساس. “شما فقط می تواند یک بازیگر خوب با قوانین به دنبال” Stilwell بعدا اضافه شده در جلسه. “شما نمی توانید انتظار کسی به یک بازیگر خوب اگر قوانین وجود ندارد.”

نگرانی نیز وجود دارد که توسط توزیع فضایی و کنترل ترافیک به اشخاص مانند تجارت و چند شرکت خصوصی دیگر صدای (مانند شرکت های کوچکتر) می تواند از دست رفته در جهان به فضا است. “ما نیاز به اطمینان حاصل شود که تخصص در توسعه جوامع کوچک از دست داده است در انتقال فاز” دانیل چوب, مدیر فضای فعال گروه تحقیقاتی در موسسه تکنولوژی ماساچوست گفت: در این جلسه.

در حالی که ناسا دارای تخصص در فضا, دامنه, آژانس ندارد تمام تجربه و تخصص است که آنهایی که دیگر را — به همین دلیل است که جوآن Gabrynowicz استاد بازنشسته از فضای قانون در دانشگاه می سی سی پی, مرکز قانون, نام برای بین راه حل است. “وجود دارد هیچ یک سازمان که در آن همه” Gabrynowicz گفت: در این جلسه با اشاره به دیگر سازمان دولتی امکانات برای مدیریت ترافیک فضایی.

ناسا نیز متعدد است به چیزهای دیگر فکر می کنم در مورد Weeden گفت: در یک قطعه جداگانه ای از شهادت — از جمله دستور خود را به زمین فضانوردان بر روی ماه تا سال 2024 و سپس حرکت بر روی مریخ است. “ناسا می توانید آن را انجام دهید اما حس من این است که آنها غرق خواهد شد و با تمام چیزهای دیگر” Weeden گفت.

اگر مردم نمی کنند به سرعت این ریسک وجود دارد که فضای باقی مانده می تواند قفل کردن امکان ماموریت های آینده در حالی که اگر یک برخورد ایجاد قطعه باقی مانده است که با شدت بهم زدن به دیگر ماهواره ها و شکستن آنها را بیش از حد. (این است که شناخته شده به عنوان سندرم کسلر.)

در طول زمان برخورد خواهد ثبات اشاره کرد دانیل Oltrogge که موسس و مدیر فضای ایمنی ائتلاف اما اثرات آن هنوز هم احساس می شود. “زمان آن [ثبات] شما باید تعداد زیادی از ذرات کوچک وجود دارد و برخی از قطعات … که بسیار بزرگ هستند” گفت: Oltrogge که همچنین از صندلی های مدیریت ترافیک فضایی space حکومت نیروی کار برای موسسه آمریکایی هوانوردی و فضانوردی.

بیشتر جلسات کمیته فرعی خواهد بود در آینده به بحث در مورد چه باید بکنید بعد.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im