لوله پلیکا، سبک ترین لوله در صنعت ساختمان سازی – ساختمانچی

کارخانه لوله پولیکا برق نیز برای این که به این کار وارد شود در ابتدا باید مواد اولیه را برای تولید این کابل ها آماده سازد. دستکش شیمیایی اتصالات لوله پی وی سی ,لوله پلیکا نیکتاز پلیمردارنده نشان استاندارد ایران از لوله های پرکاربرد درصنعت ساختمان است وبیش از نیمی از پی وی سی تولید شده در این صنعت به کار می رود.واحد تولیدی در و پنجره یو . لوله دوجداره پلی اتیلن فاضلابی 160 میلیمتر در کوچه های ده متری از این سایز استفاده می شود. لاوین پلاست محصولات پلیکا خود را بر اساس نیاز فنی و مهندسی و طراحان شبکههای فاضلابی خانگی، شهری و صنعتی هماهنگ نموده است. مقاومت شیمیایی : لوله پلیکا در برابر طیف وسیعی از مواد شیمیایی حداکثر تا دمای 140 درجه فارنهایت مقاومت خود را به نمایش میگذارد و همچنین در برابر مواد شیمیایی ای که معمولا در منازل پیدا یا استفاده میشوند مقاوم است.

لوله پلیکا تابان
یکی از مناطقی که نقش مهمی در توسعه صادرات ایران دارد، کشورهای آسیای مرکزی می باشند که با توچه به تشابهات فرهنگی پتانسیل تبدیل شدن به بازار مشترک را دارند. قزاقستان نیز یکی دیگر از کشورهای آسیای مرکزی است که بازار صادرات ایران را بدست گرفته است. مهمترین راهکار برای تسهیل صادرات بین ایران و کشورهای حوزه آسیای مرکزی، امضای توافق نامه های اقتصادی میان ۲ کشور برای ساخت لوله های پی وی سی و نیروگاه های آبی کوچک می باشد. در حال حاضر علاوه بر این کشورها، چین کشور دیگری است که می تواند بازار بسیار پردرآمدی برای صادرات تولیدات پلیمری باشد.

لوله پلیکا قیمت روز کشورهای ازبکستان، ترکمنستان، قزاقستان، تاجیکستان و قرقیزستان که قرابت فرهنگی بیشتری با ایران دارند، از پتانسیل بالایی برای صادرات ایران برخوردار هستند. از پلیکا به دلیل مقاومتی که دارد میتوان برای انتقال انواع سیالات شیمیایی استفاده کرد، منتهی نهایت دما نباید بیشتر از۱۴۰ فارنهایت شود. اینجا باید به رابط های این مدل از تجهیزات اشاره ی مستقیمی شود که بسیار نقش مهمی را ایفا میکنند. استحکام بالای PVC-U باعث حداقل شدن ضخامت و سبکی این لوله ها می گردد. 2- خاصیت ارتجاعی و انعطافپذیری بالای لولههای پلیکا یا PVC-u پلیمر گلپایگان سبب شده که مقاومت این محصول در برابر شکست یکی از مزایا و برتریهای آن به حساب بیاید، لولههای PVC-u پلیمر گلپایگان قادر است در شرایطی که حرکت یا لرزش خاک محتمل باشد مانند زمینلرزه، حرکت ماشینآلات یا ادوات سنگین و …

مواد اصلی تشکیل دهنده PVCشامل ۴۳ درصد هیدرو کربن و ۵۷ درصد کلر است که از پلیمریزاسیون مونومر وینیل کلراید https://abrahpipe.ir/%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d9%84%d9%88%d9%84%d9%87-%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%d8%a7/ بدست می آید. موارد استفاده فراوانی که برای وینیل کلراید یا همان پی وی سی می توان نام برد، عبارتد از: برش عمودی پنجرهها، پنجرههای تاریک (بدون دید)، وینیل سایدینگ، علامت مغناطیسی کارتها، صفحات گرامافون، لوله، لولهکشی، کانال و لوازم نصب کردنی، کیفهای ارزان قیمت و در شکل نرم آن در صنایع پوشاک، اثاثیه و لوازم داخلی مانند پرده، کفسازی و ساختن سقف، پوسته کابلهای الکتریکی، توپهای سبکوزن بازی. یکی از مهمترین تولیدات پلیمری که در کشورهای دیگر طرفداران زیادی دارد، لوله و اتصالات از جنس پلی وینیل کلراید pvc می باشد که نوعی پلاستیک پرکاربرد است و در صنایع مختلفی از آن استفاده می شود. باشد که به نسبت لوله برق فلزی دارای وزن سبک تر .عایق بودن و ارزان تر بودن آن نام برد. کشور ما با دارا بودن تولیدات پلیمری و پتروشیمی مناسب توانسته است با تولید انواع متنوعی از مواد پتروشیمی و پلاستیکی سهم خود را در بازاهای بین المللی حفظ کند.