این خودروهای می شود

بوستر ترمز به طور کلی با نمونه GTI تعویض شده و برای عمل بهتر ترمزگیری در بخش جلو از دیسکهای GTI دو لبه و کالیپر ترمزهای نسل 2 گلف بهره گرفتهاند. در ماههای گرم سال، فشار مضاعفی به اجزای مختلف موتور و مشخصاً به سیستم خنککننده وارد میشود. ضرایب دندهها نیز بسیار خوب هستند و دور موتور پس از هر بار دنده دادن زیاد افت نداشته و این خودش نکته بسیار خوبی در شتاب و سرعت گیری است. آماده حرکت شده، در دنده 1 دور موتور را به حد مناسب میرسانیم و به یکباره پا را از روی کلاچ رها میکنیم و عمل لانچ انجام میدهیم، پس از مقداری هرزگردی لاستیکها، صدای مرگبار دهانههای کاربراتورها به گوش میرسد و خودرو به سمت جلو پرتاب میشود. حالا میخواد به من 12 میلیون بفروشه . با توجه به تغییراتی که روی این خودرو صورت گرفته، شاید نتوان قیمت دقیقی را برای تبدیل شدن گلف نسل اول به این هیولای کوچک تخمین زد اما در حدود 40 میلیون تومان لازم است تا چنین پیشرانه و بازسازی روی این خودرو انجام شود.

هدرز 8 سیلندر در بخش مانیفولد اگزوز اما تغییراتی را شاهد هستیم که از هدرز دستساز کپی شده از نمونه و برند SUPER SPIRINT است که عمل خروج دود را بهتر میکند. بعد از شتاب گیری و پر شدن دنده 1 عمل تعویض دنده صورت میگیرد و عقربه کیلومتر شمار بدون مکس بالا آمده و خودرو افزایش سرعت قابل قبولی دارد. واقعا چرا باید کسی صدای این خودرو را کمتر کند؟ این قطعه در تمامی دورهای موتور فعال است و اصلیترین ایراد توربو شارژر، یعنی تأخیر و دسترسی در دورهای پایین را ندارد. روغن موتورهای موجود در ایران که به نام روغن موتور اصل داده میشود ساخت داخل بوده و به جهت سودجویی تولید میگردد در حالی که روغن موتور تصفیه شده است. کیت مکش هوا، راه حلی برای مکش هوای بیشتر از بیرون، برای عبور از فیلتر و ورود به سیستم سوخت در خودرو است.

هدرز خلیلی مهر
ابتدا سوخت با هوا مخلوط میشود، به ذرات ریز اتمی تبدیل شده و در نهایت تبخیر میشود. یکی از قابلیتهای توربو شارژ این است که میتوانید به دو شکل متفاوت از دو توربوشارژر در یک موتور استفاده کنید. داخل خودرو نشسته و دکمه استارت را پس از وصل کردن برق فشرده و موتور استارت میخورد. افزایش شتاب خودرو به چه معنی است؟ ۳. تغییرات در بدنه: تعویض چراغها، جایگذاری یک باله بر روی صندوق، بکارگیری انواع برچسبهای بدنه، تعویض رینگ و لاستیک، جایگذاری نئون در زیر خودرو، استفاده از زیرسپریها و رکاب و در نهایت تعویض سپرهای عقب و جلو با نمونههای دیگر و تعویض کاپوتها و کاهش ارتفاع به شکلی که در عملکرد خودرو تاثیرگذار نباشد، همگی نمونههای از این قبیل هستند. فولکس واگن گلف در بازارهای جهانی و در هر نسلی که معرفی شد، جزو خودروهای اسپرت و محبوب بین تیونرها است و این خودرو یک نمونه از گلف 77 تیونینگ شده است که در بالا شرح آن و تغییرات صورت گرفته روی این خودروی آلمانی معروف را خواندیم که همگی این تغییرات در داخل کشور صورت گرفته است.

هدرز خودرو اسپرت کارخانجات سازنده اتومبیل، همیشه یک نوع تنظیمات نرم افزاری را برای ایسیو خودرو طراحی می نماند و آن را اجرا میکنند. مقالهی نگهداری خودرو بسیار مفید است و شما را در نگهداری هرچه بهتر خودرو کمک میکند. با توقف تولید زانتیا و محدودیت قطعات و لوازم یدکی، اندک اندک مشکلات این خودرو نمایان شدند و هزینههای سنگین نگهداری به عنوان یکی از معایب زانتیا مطرح شد. اگه نصبش کنم فکر کنم باید به فکر یه سری هدرز دست ساز باشم واگزوز درسته؟ از دانش متخصصان این شرکت یک ابر اتومبیل کاملا دست ساز در شهر آلتنبرگ آلمان تولید کند. برای این خودرو از قویترین موتور 4 سیلندر گلف یا همان موتور 2 لیتری معروف ABF استفاده شده که از 16 سوپاپ بهرهمند بوده و به وسیله 2 عدد کاربراتور WEBER با 4 عدد ورودی سایز 45 تغذیه میشود و میتوان دلیل تمام قدرت و چالاکی این خودرو را همین کاربراتورهای وبر دانست.

ماشینم متعلق به خودمه .
متاسفانه مسیر دیگر اجازه سرعت گیری بیشتر را به ما نمیداد و فقط توانستیم به سرعت 130 کیلومتر در ساعت در وضعیت دنده 3 دست یابیم. داخل کابین دیگر چیزی برای توضیح ندارد و به سراغ اصل ماجرا یا قلب تپنده این خودرو میرویم. موتور کاملاً استاندارد بوده و حتی سرسیلندر هم پورت و پولیش نشده و به همان شکل اولیه باقی مانده است. ولی در بخش گیربکس از مدل FF استفاده شده که توانایی بالاتری نسبت به نمونه فابریک موتور ABF دارد. البته ناگفته نماند که خود موتور ABF هم به تنهایی حرفهایی برای گفتن دارد. هدرز قطعه ای فنی برای تیونینگ و تقویت موتور است که بخشی از سیستم اگروز خودرو محسوب می شود . نوبت به تست رانندگی خودرو میرسد. ماشینم متعلق به خودمه . از دیگر مجموعه تغییرات رادیاتور آب میباشد که به نمونه بزرگتری تعویض شده یا عملیات خنککاری هرچه بهتر صورت گیرد.

هدرز ۲۰۶ تیپ ۲اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد هدرز پراید بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.